Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (142. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 34 Misafir (2 Mobil) - 42 Masaüstü9 Mobil
5 sn
118.390
Cevap
2.802
Favori
15.635.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fairy tbg bana da yatmadı. Kampanyada Fairy alımına diyor fakat müşteri hizmetleri 125’li paketin kampanyaya dahil olmadığını söylüyor pekala bunu neden şartlara yazmıyor. Sonuçta 1 paket tek ürün.

Ayrıca 10 tl alkolsüz içecek alımına 2 tl’de bende düşmedi. Sebebi Migros ayran dahil değilmiş. Bu da şartlarda yazmıyordu mağazada. Ayran alkollü kategorisinde miydi bilmiyorum. Sonuçta alkölsüz içecek alımına yazıyor. Migros kafasına göre takılıyor mağdur olanda biziz. Nasıl, neye göre kampanya yapıyorlar net değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinsay

hocam bir kampanya döneminde her karta en çok 3 tane tbg tanımlanıyor. sanalmarket hesabınızda hepsini görebilirsiniz. bazen aynı anda çıkmıyor, birini yaptıktan sonra diğeri çıkıyor. ama bi iki hesaba girip çıkarasanız hepsinin eklenmiş olduğunu görürsünüz.

Normalde 2 tane xx tl alim yap x money kazan ve 1 tane de yuzdeli indirim geliyordi hep. Xx alim yap x kazanlari yaptıkça yeni tbg aciliyordu dedgim gibi hala fiste de yaziyor kampanyadan yararlan yenisini gor diye ama cikmiyor artik. Yukarida arkadas da demis cikmior die demekki bana ozgu bir durum değil migros degistrmis sistemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaPAxA -- 5 Haziran 2018; 22:56:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    "bayram çikolatası" ibaresi beni düşündürdü. nestle çikolata ile birleşir mi dedim ama, o ibare beni gerçekten düşündürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

quote:

hocam bir kampanya döneminde her karta en çok 3 tane tbg tanımlanıyor. sanalmarket hesabınızda hepsini görebilirsiniz. bazen aynı anda çıkmıyor, birini yaptıktan sonra diğeri çıkıyor. ama bi iki hesaba girip çıkarasanız hepsinin eklenmiş olduğunu görürsünüz.

Normalde 2 tane xx tl alim yap x money kazan ve 1 tane de yuzdeli indirim geliyordi hep. Xx alim yap x kazanlari yaptıkça yeni tbg aciliyordu dedgim gibi hala fiste de yaziyor kampanyadan yararlan yenisini gor diye ama cikmiyor artik. Yukarida arkadas da demis cikmior die demekki bana ozgu bir durum değil migros degistrmis sistemi.

Alıntıları Göster
    benim tüm kartlarda dediğiniz gibi 2 money bir indirim tbg si vardı hocam, bi problem yoktu.

• quote:

hocam genel kampanyalarda money kullanırsan tekrar kazanamazsın, ama tbg lerde kullanabilirsin sorun yok.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

Bu mesaj silindi.
    Yalnız bu sadece money puan kazanimlarinda değil mi ? Dediğiniz ige oyuncak indirimi yani puan yatmiyor ki ? İndirim de mi ikiye katlanacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mytra

benim iki kartta da 30 tl indirim tanımlı olarak duruyor hocam.
    Kaç tlye 30 görünüyor ? 50 ye 15 değil miydi ?

• Geçen sene ben de yanıldım,moneyler yatmadı.Klasik nestle kare çikolatalar geçen sene dahil değildi.Dikkat etin...
  • BAHÇIVAN TAM YAĞLI TAZE DİLİMLİ TOST PEYNİRİ 500 GR ve 2 adet
    LA VACHE QUI RIT CHEDDAR DİLİMLİ PEYNİR 200 GR aldım 5 money kampanyası için fakat yatmadı:(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    yine 50 ye 30 mü düşüyor hocam?
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• ige et indirimi yılan hikayesine döndü....

ige'den et indirimi hediyesini seçtim. birkaç gün boyunca baktım uygulamada görünmüyor. müşteri hizmetlerini aradım, görevli "kartınızda tanımlı 30 TL İNDİRİM" dedi. ona güvenip alışveriş yaptım. kasada düşmedi!!! tekrar aradım kayıt açtırdım. 15 TL'lik herhangi bir alışverişte kullanılmak üzere indirim tanımlanmış. onu da hala uygulamada görmüyorum, umarım kasada düşer...

bu arada deneme amaçlı ige'deki 10 puanı 1 money e çevirdim. o da hala uygulamada görünmüyor....
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    Eşimin 100 puan gitti ve müşteri hizmetlerini defalarca aramamıza rağmen anlamıyorlar görünüyor diyor markete gidip rezil oluyorsunuz. migros müşteri hizmetlerine laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan çok daha zor !!! Şu andada migrostan alışveriş yapmıyorum yerel marketten alıyorum money'i alırken kazanıyorum ucuza aldığım için . Çok iyi bir kampanya olmadıkça migros benim için bitmiştir.
  • 36 TL lik kırmızı Et alımına 5 money hediye olarak ekli, ben kıyma alırsam gene bu 5 money hediye olur mu? Aynı zamanda Kırmızı Et alımına %30 indirimde var. Hedefim kıyma
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    Kart numaranızı ige den kontrol edin money dönüşümünde sorun yok yükleniyor bir karışıklık var sizin durumda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    moneylerde genelde süre sınırı var örneğin bende 26 money var 30 haziran son. bu ay harcadım harcadım.
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    hocam bu bonusa mı özel yoksa tüm money kartlar mı faydalanacak?
  • sucre S kullanıcısına yanıt
    tam dediğiniz gibiymiş!! ige'de alakasız bir migros kart no var, oysa cep numaram aynı... çok teşekkürler hiç fark etmezdim :)
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    50 liraya 30 lira hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet Emin kullanıcısına yanıt
    money club karta x2 - money bonusa x4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.