Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1225. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 27 Misafir (4 Mobil) - 33 Masaüstü11 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
118.501
Cevap
2.804
Favori
15.645.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    31 aralık olması lazım
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bir markette öyle dediler, birinde ay sonu dediler. Mantıklı olan zaten dediğin tarih ama yinede emin olmak lazım.

Yeni mesaj yerine buna ekleme yapayım. Hocam şimdi uygulamadan migroskopa baktım belki yazar diye ve 53. sayfada yazana göre 31 Aralık 2019 son tarih.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tttkkk -- 22 Haziran 2019; 1:14:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Var. 8x2 tavuk yatmadı. Aradım dönüş yapıcaz dediler dönen olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tahoe T kullanıcısına yanıt
    Belirsizlik yok,bilgisiz kasiyer var....
  • Gyuksel82 kullanıcısına yanıt
    Alınmasına alınır hocam, yine bir çok firmadan iyidir ama Doğruluk'un kendi peyniri, aroma, lezzet, sertlik olarak üstün.
  • Hediyem kart yükleme ile ilgili dediğiniz gibi şubeler yanlış bilgiye sahip. Dün 2 migros tan yükleme yaptım. Whatsapp destek hattının cevabı da aşağıdaki gibi

"Merhaba İninal kart ödemelerinde kredi kartı kullanımına kapatılmış olup sadece nakit ödeme alınmaktadır. hediyem kart için Kredi kartı ile mağazalarımızda hediyem kart yüklemeleri yapılmaktadır"

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    yok öyle bir şey iyice karıştırmışlar, hediyem karta kredi kart ile yükleme oluyor daha dün çeşitli migroslarda yaptım ,

öyle söyleyen kasiyerlere müdürünü aramasını söyleyin ve ısrarcı olun zaten olmasa sistem izin vermez, bilgisizlik ve isteksizliklerinden başından savmak için olmuyor diyorlar...
  • Hayırlı olsun.
    Kurumsal WhatsApp hattimiz artik hizmetinde! Guncel puan bilgilerini, sana ozel kampanyalari gormek ve konumuna en yakin magazalarimizi ogrenmek icinhttps://bit.ly/2KqP1zs! Linkine tikla! Bilgi: 4441044. SMS almak istemiyorsan IPTAL yaz, 7447'ye gonder. MERSIS: 0622052951300016 B018

• moneyle yapılan alışverişe 75/10 yatmadı diğer kartla normal ödme yaptımona 75/10 money yattı 3 gün oldu yatmıyor gelde uğraş.
  • Arkadaşlar bu hediyem kart olayı nedir?

Neden herkes hediyem kart kullanıyor?

Avantajı nedir? Bilgilendirir misiniz?
  • Dr.Oetker anketi tanımlanmış uygulamada, 3 money hediyeli.

• Ne efes koduymus kodugumun kodu.bi bitmediniz gitti.

• old horizon kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde bana da aynısını söylediler. Yükleme yapacak eleman bilmiyordu diğer kıdemli elemanı çağırdı. O da sedece nakit ödeme olduğunu, kredi kartı ile yüklemenin yasaklandığını söyledi. Ben de ısrarcı oldum siz bir deneyin dedim, bana denediğimde olmazsa nakit ödeyecek misiniz dedi. Bende olmazsa öderim dedim ve denedi, olmuyor dedi. Ödemeyi nakit aldı. Başka bir şubeye gittim ona da sordum kredi kartı ile yükleme yapıyor musunuz dedim ( diğer şubenin kredi kartı ile yükleme yapmadığını söyledim sonradan sorun çıkarmasın diye) o da yapamayacağını söyledi.

Kasiyer ve şube yetkililerinin bilgisizliği bizi mağdur ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 22 Haziran 2019; 13:10:42 >
  • Gyuksel82 kullanıcısına yanıt
    ramazan kolisi kupon defterinde hangi kuponlar vardi nasil ogrenebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuna9720 -- 22 Haziran 2019; 13:27:8 >
  • Bana tbg 75e 10 money gelmiş.açıklamada gelen şifre ile yaziyor.alışveriş aninda sifremi gelecek?

• Buyurun delist

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: sirswager

Arkadaşlar bu hediyem kart olayı nedir?

Neden herkes hediyem kart kullanıyor?

Avantajı nedir? Bilgilendirir misiniz?
    Banka kampanyalarındaki puanları markette alışveriş yapmadan alt limiti neyse o kadar yükleme yapıp beleşe kazanmak için kullanıyorlar ya sonra alt limit sınırı olmadan migrosta harcıyorlar yada %3-10 a kadar inip satıyorlar. (İçindeki bakiye çok şişince)

2 haftadır ininale ağlamalarının derdide o. Onun avantajıda kredi kartı gibi istediğin her yerde harcıyabiliyordun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 22 Haziran 2019; 14:31:45 >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam bilgilendirme için, öğrenmiş oldum

İninal olayını pek anlamadım yani pek bir avantajı yok diye biliyordum o kartın, ininal'e de kredi kartıyla migrostan bakiye yükleyince yine gıda-market mi sayılıyordu eğer öyleyse dediğiniz gibi herkes o yüzden konuşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirswager

Çok teşekkür ederim hocam bilgilendirme için, öğrenmiş oldum

İninal olayını pek anlamadım yani pek bir avantajı yok diye biliyordum o kartın, ininal'e de kredi kartıyla migrostan bakiye yükleyince yine gıda-market mi sayılıyordu eğer öyleyse dediğiniz gibi herkes o yüzden konuşuyor.
    Aynen öyle burda amaç migrosun kasasından o alt limiti hangi bankada kampanya varsa o kredi kartı ile çektirmek. Onuda hediyeme yada ininal karta atıyorlardı. Yani sağ cepten alıp sol cebe atıyorlardı. İninalin ekstra avantajı oda bir kredi kartıydı istediğin her yerde kullanılabiliyordu. İninale atarsan parayı sanırım bide esktra her yüklemede 2mi 3mü TL ne veriyorlarmış. Hediyemde öyle birşey yok.

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Vay anasını harbiden ininal o zaman avantajlı oluyormuş, ininal'ı heryerde kullanırsın hem de KK kampanyasına katılırsın dediğiniz gibi sağ cepten sol cebe.
    Millet neler biliyormuş yav (:
  • 
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.