Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir - 28 Masaüstü
5 sn
118.387
Cevap
2.802
Favori
15.634.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • koca migrosun yaptığına bak. rezillik. tüketicinin dolabına girmiş bir ürünü 'pardon ucuz satmışız geri verin' diyerek nasıl geri alırsın. kaç yıldır konudayım ilk defa bu kadar rezil bir durumla karşılaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

Migros Sanalmarket bir yaşıma daha soktu bugün beni

Dün sipariş vermiştim. İçinde şu benim bölgede 21.90 olan pınar tereyağından 4 adet vardı. Sabah aradı sandalcı en fazla 2 verebiliriz fiyat hatası var dedi. Dedim geçen sene de aynı indirim oldu ve ben 18.90 dan 5 adet almıştım dedim. Bir süre sonra tamam getireceğiz dedi ve müsait iseniz şimdi bırakayım dedi ( normalde teslim saati 17-19 arası idi ) bırakın evdeyim sorun değil dedim. Siparişler 12 ye doğru geldi yerlerine yerleşti, tereyağlar dondurucuya girdi falan.

Saat 14 gibi yine sandalcı arkadaş aradı; sizin sipariş iptal olmuş bizde teslim ettik. Siparişi tekrar verebilir misiniz dedi . Tamam dedim veririm sıkıntı yok. Tereyağı 49.90 olmuş ve doğal olarak siparişi aynı yükünden veremediğim için tekrar dönüş yaptım. O zaman sizin için uygunsa gelip geri alayım dedi ürünleri. Ben size dönüş yapayım dedim o arada MH yi aradım. Ancak kayıt açarız siparişi tekrardan aktif edemeyiz vs dedi. Tam onunla konuşurken de sanalcı arkadaş kapıya geldi. Tekrardan koyduk poşetlere gönderdik evimize dolabımıza giren ürünleri
    Öyle saçma iş olmaz nerede görülmüş kurumsal firmanın bu şekilde davrandığı. Bence sanalmarket çalışanının işgüzarlığı. Hiç vakit kaybetmeden mağaza müdürünü arayın.

Durumu ayrıcı migrosa bildirin.

• dermani06 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam arayın ve durumu bildirin o muhtemelen kendine almıştır çakal
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SC

Öyle saçma iş olmaz nerede görülmüş kurumsal firmanın bu şekilde davrandığı. Bence sanalmarket çalışanının işgüzarlığı. Hiç vakit kaybetmeden mağaza müdürünü arayın.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle haklısınız. Migros bu küçük hesaplara bulaşmaz. Bugüne dek gerek sistem hatası, gerek sistem boşluğundan kaynaklı verdiği hangi ürünün peşine düştü ki?

Sanal market çalışanlarının kendi işgüzarlıkları o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 29 Mayıs 2018; 16:45:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Karqasa kullanıcısına yanıt
    2 Lt ise sanalmarkette de aynı fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    Kardeşlerim kullanıyor.Çok memnunlar.Geçen ay onlar için bu fiyat üzerinden 39/10 yağ TBG ile 33'den kapmıştım bir tane..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SC

Alıntıları Göster
    O ürünü nasıl satacak?2. el oldu!
    Diyelim siz soğuk zincir koşullarında tutmadınız?
    Migros un bundan haberi yoktur.
    Tahmin ediyorum ki
  • salla kazan %20 geldi

pınar misket köfte

• Salla kazan başladı. Pınar misket köfte %20 düştü

• jestercat J kullanıcısına yanıt
    Salla kazan mantığı biraz basit olacak ama %20 kazananlarla aynı zamanlarda deneyenlere aynı oranlar geliyor. Banada %20 geldi. Kısacası çöp. Daha önce %100 gelenleri okuyunca hemen denemiştim %100 gelmişti.
  • Herkese 20 düşüyor galiba banada 20 geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • U1 zaman aşımına uğradı hatası veriyor çözümü nedir bilen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karaelf1 kullanıcısına yanıt
    Bende yok kaldırıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

hangi sucuk bu hangi kampanya
    Aynen ondan aldım. Polonez 60 tl uzerine veren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 29 Mayıs 2018; 18:57:2 >
  • arayıp şikayet edin kampanyanın ilk saniyesinden son saniyeye kadar 7 farklı cihazdan yaptım farklı zamanlarda hepsi 20. ayarlanmış yani herkese 20

• smichov S kullanıcısına yanıt
    Ürün satsın diye yapıyorlardır 7 telefonu nerden buldun ya

Hoşgeldin bu arada

• 3 farklı hesaptan %20 geldi ilginç

• Aynen 2 farklı hesaptan yaptım ben de ikisi de %20

• 5 hesap hepsi %20 geldi ilginç.
  • Dünkü diş fırçasında 2 hesaba %20 gelmişti. Artık %20 harici vermiyorlar gibi.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.