Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 35 Misafir (1 Mobil) - 34 Masaüstü2 Mobil
5 sn
118.498
Cevap
2.804
Favori
15.644.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    akla ve mantığa uygun olarak, açık servis ürünü olmayan (kilogram ile satılmayan) bütün paketli (belli bir gramajlı, 450 gr. 600gr. gibi. pakette yazan) peynirlerin dahil olması gerekir.
  • Money ile ödeme yapınca, "A üründen x lıralık al çekilişe katıl" şeklindeki kampanyalara katılım oluyor mu? Şartlarda aksini belirtmemiş ama deneyimi olan var mı?
  • Bugün yarın çay GDI üzerine 5 liralık liptonla 30 lira lipton alışveriş kapsamında jet kasalardan 48’li extra dem veya filiz demlik poşet çayı almayı unutmayın.Bir de benim gibi çay TBG.niz varsa yaşadınız.Çay GDİ 30 lira olsa tomurcuk çaya da gerek kalmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 26 Mayıs 2018; 14:24:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Edit; Düzeltme ve Özür.

Genel money kampanyası hariç, bütün kampanyalara (Tbg dahil) money ile ödeme yapılabilir.Money kazanılabilir.
    Hocam bu bir yerde yazıyormu katalogta filan

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Sadece jet kasalarda mi oluyor

• sanalmarkette 1+1 ürünleri gdi'ye dahil etme tamamen bitti mi?
    tek ürün gibi hesaplıyor,
    jet kasalarda durum nasıl acaba?
  • Bugün 67 tl lik oğlak karkas aldım gdi zeytinyağı fiyatı düşmedi başına gelen var mi.

• bilginorhan kullanıcısına yanıt
    Hocam normal kasalarda 60 lirayı bulmayınca GDİ vermiyorlar..60 lirayı geçin, GDİ.yi alın yanına da 5,95 lik lipton tomuruck ekleyin,48'li demlik poşet bedavaya geliyor...
  • dextrr kullanıcısına yanıt
    Az üstte mesajımda var.Ben jet kasadan 60 lirayı bulmadan GDİ dahil toplamda 62.lık alışveriş yaptım..
    Bugün normal kasada 48 li demlik poşet indirimi olmadı,kasiyer normal olarak ürünleri geçirdi,indirim düşmedi,sistem vermiyor dedi.Jet kasadan yaptım verdi.
  • Sensodyn money kullanarak alsak money yatar mı?

Ruffles ve lipton money kullanarak alsak çekiliş hakkı olur mu?

• bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt
    Bu tip kasiyerlerden yüzünden bizi JET kasalara mahkum ettiler.Artık sanalda da eskisi gibi 60 altına GDİ yok.O yüzden jet kasaya devam...
  • Zaten öyle

normal kasa olurmu burda jet yok
  • Banabak uygulamasından aldığımız %30 selpak indirimini şu üründe kullanabilen var mı? Mağazadan alsak düşer mi ekstra %30??

jet kasada nasıl yapıyoruz hocam 60 lira olmadan da o promosyonlu ürünleri alabiliyo muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 140karakter kullanıcısına yanıt
    Hocam,deneyin..Olursa buradan paylaşın herkes faydalansın...Kasiyere bağlı...
  • Fişi daha önceki sayfada paylaştım.Ürünleri teker teker okuttum.Bitir deyince hepsi otomatik düşüyor.GDİ çay,maylo havlu ve 48'li demlik poşet...Ben GDİ dahil 62 ödedim...Jey kasa kendi hallediyor,extra birşey yapmanıza gerek yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 26 Mayıs 2018; 17:39:36 >
    30 liralık çay alımına mı veriyor hocam 13 liralık demlik poşet olayını onu anlamadım bende uygulamada öyle bi kampanya cıkmıyor ne yapmam lazım?

bi de maylo havlu için ne yapmam lazım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam GDİ çay 29,95 geçiyor.Bu insertte de geçen ki gibi 30 lira lipton çaya 48'li extra dem veya filiz demlik poşet hediye...GDİ çay ile 30 lirayı bulamadığım için 5,95'lik lipton tomurcuk çay aldım...Hem 17/4 Çay TBG.sinden faydalandım hem de 48.li demlik poşet çayı bedavaya getirttim...Jet kasada otomatik düşüyor zaten. Mr.muscle 5.li klozet bloğu alana 1 adet 5,95'lık maylo dev havlu hediye..Ben havludan sadece bir tane bulabildim.o yüzden sadece bir tane mr.muscle blok aldım.3 taneye kadar sistemde düşüyordu.Yani 3 tane klozet bloğu alırsanız 3 tane de maylo dev havlu hediye oluyor.Koca 5M migrosta hepsini kaldırmışlar...Eğer bulursanız kaçırmayın..

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/55631705-31146-mr-muscle-5-i-bir-arada-klozet-blok-citrus-limon-kokulu

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/25525954-32102-maylo-cift-katli-dev-havlu

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.