Şimdi Ara

Migros Hemen’de Güzel Fırsat !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
4.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce aşağıda resmini gönderdiğim alışverişi gerçekleştirdim. Çipslerde, snickers ve twixlerde iki farklı indirim birleşiyor.

Kişiye özelse, benzeri indirim sizde düşmüyorsa verdiğim meşguliyet için kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 14 Mayıs 2021; 13:11:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı siparişi bende düşünmüştüm 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişiye özel değil hocam dediğiniz gibi birleşiyor teşekkürler

• Paylaşım için teşekkürler

• Yararlandık teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kampanyaya tıkladığımda "Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamadı" uyarısı çıkıyor nedense. Yardım eder misiniz?

• lehunalmessi L kullanıcısına yanıt

ürün stoğu bıtmıstır muhtemel bende de snıcker twıx cıkmıyor aynı hatayı verıyor

• Yararlandim hocam teşekkürler

• barikat2005 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, galiba. Ayrıca 2 tür cips eklediğimde sadece birinde indirim görüyorum sepette. Birinden 7 tl indirim, diğerinden 14 tl faydalanmam gerekirken sadece birinde indirim görüyorum.

• Teşekkür ederim

• 3 al 2 defada kanser ol kampanyası. O aldıklarınızın ne kadar zararlı olduğunun farkında mısınız acaba. Patates cipsini çakmakla yakmaya çalışın çok hızlı biçimde tutuşuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 15 Mayıs 2021; 0:9:16 >
  • Takipte kalalım.

• m-99 M kullanıcısına yanıt

Yanınca daha kötü diye biliyorum ama siz bilirsiniz.

Migros Hemen&amp;#8217;de Güzel Fırsat !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supedy -- 15 Mayıs 2021; 0:15:36 >
  • supedy S kullanıcısına yanıt

Sen yakmadan ye afiyet olsun bol bol faydalan bu tarz kampayalardan fırsat buldukça.

Normalde yanmasımı lazım patatesin? Bilmediğimden soruyorum.

Bilgi eksikliğiniz var o yüzden söyledim, ısrarla yanlışta diretiyorsunuz. Ülkedeli en büyük sorun da bu cehaletin kabul edilmemesi. Kimse size cip faydalı demedi,kampanyadan yararlandım da demedi burada ucuz "whataboutism"lerle kendinizi komik duruma düşürmeyin. Patates zaten nişastadan oluşur ve yanıcı değildir. Cayır cayır yanıyorsa üzerindeki yağın fazlalığı ile alakalıdır. O sebeple bilginiz yoksa fikriniz de olmasın. Cips zararlıdır derseniz buna buradaki pekçok kişi katılır ama, "cips yanmıyor o sebeple zararlı" derseniz saçma bir argüman üretmiş popüler kültürün yanlışları arasında argümanınızın doğruluğunda şüphe uyandırmış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supedy -- 15 Mayıs 2021; 0:7:36 >
  • senelerdir söylüyorlar uzak durun diye lastikten daha hızlı tutuşuyor tamamen kimyasal zararlı bileşenler içeriyor. Ben söylemiyorum bütün doktorlar uzak durun çocuklara yedirmeyin diye yalvarıyor senelerdir hiç mi duymadınız da soruyorsunuz anlamıyorum ki.

https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/osman-muftuoglu/cipse-elinizi-bile-surmeyin-40921215

@supedy orada yanlış ifade etmişim yanmıyor demek istemedim tam tersine çok hızlı tutuşuyor ve köz gibi ağır ağır yanıyor. Zararlı bir sürü kimyasal bileşen içeriyor. Popüler kültür hede hödösüne dayanarak söylemiyorum bilim söylüyor bunu. Alıp almamak herkesin kendi tercihi. Bu yazdığını insan gibi en başta yaz madem ben nerden bileyim senin niyetini müneccim değilim elbet.

Sonuç olarak zararlı mı evet zararlı mesele yanıp yanmaması değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 15 Mayıs 2021; 0:14:43 >

Az önce yukarıda yakmaya çalışın yanmıyor bile dediniz oradan patates cipsi vurmaya kalktınız şimdi de "yanıyor" diyorsunuz. Siz ne dediğiniz farkında mısınız? Uykunuz gelmiş. Burada kimse patates cips sağlıklı demedi ama sizin ürettiğiniz saçma bir argüman üzerinden de sağlıklı veyahutta sağlıksız olduğu kanısına varacak kadar da eğitimsiz değiliz çok şükür. Ayrıca evde patates cips yakın bakalım sandığınız gibi "cayır cayır" yanıyor mu. Hoş yukarıda da yanmaması kötü diyordunuz. Siz bir karar verin fikrinize ve argümanınıza ben ona göre sizi tekrar düzeltirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.