Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (344. sayfa)

5 sn
118.407
Cevap
2.802
Favori
15.636.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

mximum kampanyası migrosta geçerli oluyormu deneyen varmı
    Ben denedim oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    50/30 nasıl tanımlanıyor ben göremedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar mağaza dışında sanalmarkette kampanyalı deterjan ürünleri kombo yapmak için var mı ?
  • Bu yağ için komili gdi igedeki cam coca cola ları 3 adet 8 küsür tlden geçiyor üstüne knorun 10 tl alışverişe verdiği salat yağı eklerseniz kozmetik igesi ile birleştirirseniz 35 tl civarına gdi patlaması yaşarsınız 33 teneke komili 4 lt ayırttım gdi mağaza müdürü ilk defa zorluk çıkardı bu aralar çok sıkı diye merkez kanadı anlamıyorum bunları amaç satışmı ya ne ?

Neyse 5 eylül zorlu olacak ama yağlar için değer

• pislick0 kullanıcısına yanıt
    kozmetik indirimi al hesabına gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Nasıl yani? 50/30 iyi oran aslında

kozmetik indirimi nasıl alınıyor
  • travegostar kullanıcısına yanıt
    Kozmetik ige 50/30 nasıl geliyor hocam? Cola pahalı değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Kozmetik ige 50/30 nasıl geliyor hocam? Cola pahalı değilmi?
    100 puan biriktir satın alacaksın hediye kataloğundan sonra 50 tl kozmetik alacaksın 20’tl ödeyeceksin sadece 30 tl inecek cola da hediye katoloğında yüzde 35 indirim hakkı var onuda satın al puanla 5-6 tlye gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: pislick0

50/30 nasıl tanımlanıyor ben göremedim
    100 puanın olur ise hediye kataloğundan seçebilirsin

33 hesabın görevlerini yapmak çok zaman alır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrmbrk

33 hesabın görevlerini yapmak çok zaman alır :)
    Kolayı var çok basit :)

Akıllı cihazlar sağolsun

• Mağlum bilenler bilir konunun eski üstadlarından biri olarak şu gdi komili yağ için yapılması gereken combolara bir örnek yazalım

Ya 50 tl ige kozmetik indirimi alır 50 tl lik ürün alır üstüne 10 tl lik başka mal eklersiniz genel toplamda 30 tl ye gdi almış olursunuz 9 tl de gdi yağ ücreti eklenir mis gibi 39 tlye 69 tl lik işlemi yapmış olursunuz bu ilk tercih

İkinci tercih ige den coca cola indirimi alıp artı knor 10 tl ürüne 1 lt salat ayçiçek yağı kampanyası ile örnek sepete göre yine gdi komiliyi almaya yardımcı olur size colalar gerçek fiyata göre geçer ama sonda yüzde 35 iner

Ben 33 farklı hesapla kozmetik ile yürüyecem gdi ye kaç zamandır hazırlandık uzun uğraşlarla inşallah jetten işlemleri kazasız belasız halledecez zamanında et ige dede çok aldık 50/30 indirimli 3 kez hak verirken 30 tlye bir çok kez gdi aldık siz değerli vatandaşlarıma üstadınızdan bir yardım olsun migros konusunda

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• dhea D kullanıcısına yanıt
    Vay be belki 5 lt. sanıp alanlar olur filan:)
    4 litresi 31.90 5 litresi 36.95

29.95'ten baya iyiye almışız keşke iki tane alsaydım ama herkes kapmıştı zaten..
    Kampanya/İndirim gördük mü direkt kapmak gerek artık.. Piyasalar düzelene kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

Mağlum bilenler bilir konunun eski üstadlarından biri olarak şu gdi komili yağ için yapılması gereken combolara bir örnek yazalım

Ya 50 tl ige kozmetik indirimi alır 50 tl lik ürün alır üstüne 10 tl lik başka mal eklersiniz genel toplamda 30 tl ye gdi almış olursunuz 9 tl de gdi yağ ücreti eklenir mis gibi 39 tlye 69 tl lik işlemi yapmış olursunuz bu ilk tercih

İkinci tercih ige den coca cola indirimi alıp artı knor 10 tl ürüne 1 lt salat ayçiçek yağı kampanyası ile örnek sepete göre yine gdi komiliyi almaya yardımcı olur size colalar gerçek fiyata göre geçer ama sonda yüzde 35 iner

Ben 33 farklı hesapla kozmetik ile yürüyecem gdi ye kaç zamandır hazırlandık uzun uğraşlarla inşallah jetten işlemleri kazasız belasız halledecez zamanında et ige dede çok aldık 50/30 indirimli 3 kez hak verirken 30 tlye bir çok kez gdi aldık siz değerli vatandaşlarıma üstadınızdan bir yardım olsun migros konusunda

Hocam 50 ye 30 kozmetik ürünü indirimi kaç defa kullaniliyor. şampuan geçerli mi? bilgin var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenarisoy -- 4 Eylül 2018; 7:34:41 >

• Bursa da ki migroslar kart satmaz oldu hiçbirinde yok MMM dahil. Bilginiz varmı satış yokmuş artık öyle diyorlar sanal kart mi ne çıkmış.

• 33'ü bırakında ben size daha başka birşey sorayım..

diyelim talan etmeden sıvı yağlara ulaşabildik, e evveldende epey sıvıyağ var evde...

bunun sağlıklı bi ömrü nedir bilgisi olan artı saklama koşuluda mühim bence, üzerinde 2019-2020 falan diyoda, sonuçta bu bi karışım..

kar edelim derken sağlıktan olursak yüzlerce mislisiyle bizden çıkarda!...
    Hocam ikinci tercihte sepet 60tl olmuyor GDI.den nasıl faydalan az.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali6511

Bursa da ki migroslar kart satmaz oldu hiçbirinde yok MMM dahil. Bilginiz varmı satış yokmuş artık öyle diyorlar sanal kart mi ne çıkmış.
    kayıt > 7447 den kayıt olunuyor artık kart satışı kademeli olarak iptal edilir. zaten 2018 yılında kart taşımak gereksiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 4 Eylül 2018; 11:8:2 >
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Kartsız oldu mu money kullanırken telefona kod geliyor o sıkıntı oluyor telefon her zaman yanında olmuyor halifenin. Kart yıpranmış

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.