Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1454. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 38 Misafir (2 Mobil) - 42 Masaüstü9 Mobil2 Android
5 sn
118.390
Cevap
2.802
Favori
15.635.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Semt arası küçük mağazalarda ve Mjet lerde vs kaldırılması uzun sürer, SKT si geçmiş ürüne bile rastlamışlğım var buralarda daha önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yudum egemdenleri iade ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgb06

Yudum egemdenleri iade ettim
    ben de iade etsem mi acaba diye düşünüyorum.
  • Hocam bence iade edin, Migros’u da arayıp satıştan kaldırmaları yönünde şikayette bulunun, nacizane tavsiyem. Tabii ki gurme markaların satışı için de. Bu toplumun genleriyle oynamalarına engel olmak lazım. Elimizden gelen bu..

• barikat2005 kullanıcısına yanıt
    yorumsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secovaleo -- 12 Ekim 2019; 20:45:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: root16

Zeytinyağında tahşiş yok. Yani başka bir yağ karışımı yok. Asit değeri tutmuyor yağın onun için listede. Ürün natüral sızma değil. Asit oranı 0.8 olması gerekiyor natüral sızma olması için. Muhtelem Natüral birinci falan.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz gibi yazmıyor ama açıklamada. Düşük kaliteli zeytinyağı katılmış diyor.
  • quote:

Zeytinyağında tahşiş yok. Yani başka bir yağ karışımı yok. Asit değeri tutmuyor yağın onun için listede. Ürün natüral sızma değil. Asit oranı 0.8 olması gerekiyor natüral sızma olması için. Muhtelem Natüral birinci falan.

Alıntıları Göster
    Anlamadığıma soruyorum, naturel birinci ne demek?

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Aynı anda hem indirim kodu hem de hesabımızdaki puanları kullanamıyoruz dimi?
    Maalesef hocam.

Banka puanı, money, indirim kodu bunlardan sadece birini kullanabilirsiniz. Ama indirim kodu kullanıp sonra ek siparişte money kullanımı oluyordu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

Anlamadığıma soruyorum, naturel birinci ne demek?

Alıntıları Göster
    Hocam yüzde 0,8-2,0 arası asitlik içeren zeytinyağları. Sızma olanlar en fazla 0,8 içerir naturel ikinci de yüzde 2,0-3,3 arası asit içerir. Naturel birinciler genelde yemeklere konulur.
  • photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    Natüral birinci, serbest asitlik derecesi en çok % 2 olan natürel zeytinyağı. O tabiri gelişi güzel yazdım. Daha yüksekte olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Dediğiniz gibi yazmıyor ama açıklamada. Düşük kaliteli zeytinyağı katılmış diyor.

Alıntıları Göster
    Düşük kaliteli zeytinyağı yazıyor evet. Herhangi bir karışım yapılmış yazmıyor. Bu firmanın masum olduğu anlamına gelmiyor. Benim anladığım tağşiş (başka bir yağ ile karışım yapılmamış) Natüral sızma 0.8 serbest asit oranı olması gerekirken daha yüksek çıkmış.
  • Herkesin yaptığı yanına kar kalıyor,sonuç ise her zaman dedikleri :ALDATILDIK!

• root16 kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarada ekledim karistirilmasi yaziyor bosuna uzatmayin bence saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: secovaleo

Hocam yukarada ekledim karistirilmasi yaziyor bosuna uzatmayin bence saygilar
    Bende ekliyim ozaman.

Burda yazan gibi yazsaydı. Evet öyle olurdu. Satılan ürünün natüral sızma değil. Ama saf zeytinyağı. Öyle gözüküyor.

• quote:

Bende ekliyim ozaman.

Burda yazan gibi yazsaydı. Evet öyle olurdu. Satılan ürünün natüral sızma değil. Ama saf zeytinyağı. Öyle gözüküyor.

Alıntıları Göster
    Tamam işte, düşük kalite zeytinyağı katmışlar. Yani ayçiçek falan katmamış ama başka zeytinyağı katmış. ben sızma diye para veriyorum adam çöp satıyor.

• cevahiroglu C kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler....

• Aslında tat ve yoğunluk açısından ben "natürel birinci"yi daha çok beğenirim...Ama tabii ki ambalajda ne yazıyorsa içinde de o olmalı...
  • matherica M kullanıcısına yanıt
    Kim bu işlere göz yumuyorsa ses etmiyor geçiştiriyorsa ALLAH iki cihanda da yerle bir etsin kahretsin azıcık imkanım olsa yıllar süreceğini bilsem hukuk yoluyla bunlara etmediğimi bırakmazdım ALLAH belalarını versin

Çoluğumuza çocuğumuza yedirdik aynı sizin gibi düşünerek ALLAH belasını versin cümlesinin

• quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Tamam işte, düşük kalite zeytinyağı katmışlar. Yani ayçiçek falan katmamış ama başka zeytinyağı katmış. ben sızma diye para veriyorum adam çöp satıyor.

Alıntıları Göster
    Natüral sızma zeytinyağı Serbest asit oranı 0.8'e kadar olan yağlar, Bu eğer 0.9 olursa Natüral sızma olmuyor. Bu zeytinyağı da 0.9 ya da 1 asit ise çöp mü oluyor ?? Bence olmuyor. Sadece sahtekar oluyor.
  • Gurme sucuk neden hala satılıyor, nasıl bu kadar rahatlar, anlamıyorum yaa!!! Ortada ciddi bir durum var. Migrosta hala satılıyor sucuklar, salamlar Gurmenin. Ben de mi sorun var, neden kimse ses çıkarmıyor ya. Twitterdan yazdım migrosa cevap bile vermiyorlar yaaa. Artık güvenemiyorum migrosa. Yazıklar olsun.

• 
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.