Şimdi Ara

Miflonlu araç çadırı (brandası)araca zarar verir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar binanın kapalı otoparkında Duran aracımı komşulardan birisi çizdiği için Miflonlu araç çadırı aldım kapalı garajda artık o şekilde duruyor bunun araç boyasında bir zararı olur mu daha önceden kullanmış arkadaşlar varsa yorum yapmasını rica ediyorum Kapalı otopark binanın altında olduğu için herhangi bir güneş görme veya su damlama gibi bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 28 Kasım 2020; 22:22:1 >

• Aynı durum bizde de var. Binamızın altı otopark ve üstü yanları kapalı önü açık 15 yıldır pufi marka branda kullanıyorum yalnız yırtılmaya başladı artık. Komşu çocukları kapıyı çizdiklerinden almıştım şimdi de yeni taşınanların çocukları arkadaşlarını doldurup bisiklet sürüyor top oynuyor daha geçen hafta girip sibop kapağının birini çalmışlar çocuklardan birinin babası alıp bisikletine takmıştır benim de başıma geliyor ne var yani demeye getirdi bende sokakta benim de başıma gelse dert etmem ama apartman dışından bir çocuk bizim binanın garajına nasıl girer de alır dedim sustu. Kısacası branda kesin çözüm değil çizmek isteyen çalmak isteyen bir yolunu buluyor. Güneşten korusun diyorsanız haftada bir veya 10 günde bir açıp havalandırmak gerekli bir de aklınızda olsun kedilerin çok olduğu bir yerse bir kötü bir iyi branda alıp iyiyi alta kötüyü üste serip kedilerin yırtmasını engelleyebilirsiniz. Mesajınız baya önceymiş aldıysanız güle güle kullanın

• açık otoparkda duran aracımı yağmur ve güneşten nasıl koruyabilirim bazıları boyasını yakar vs diyor tavsiyesi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

açık otoparkda duran aracımı yağmur ve güneşten nasıl koruyabilirim bazıları boyasını yakar vs diyor tavsiyesi olan var mı

HOCAM BÖYLE BİR ŞEY ALABİLİRSİN...

• quote:

Orijinalden alıntı: SISU

HOCAM BÖYLE BİR ŞEY ALABİLİRSİN...

Alıntıları Göster

Brandalı sistem uzun vadede boyayı yakıyor bu sistem ise uzun vadede çadırın içi hiç havalandırılmaz ise aracın muhtelif metal aksamlarında oksitlenme ve yer yer noktasal paslanmaya sebep oluyor.

Çadırın içi ile dış hava sıcaklığındaki fark sebebiyle alt takımda küflenme, oksitlenme, noktasal paslanma oluşuyor. En azından haftada bir çadırı komple açıp havalandırmak gerekiyor.

• site otoparkında bunu kullanmaya müsade edeceklerini sanmıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.