Şimdi Ara

Miele C1 Special Ecoline Elektrikli Süpürge - 413,85 TL. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
8.224
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya torbası ayrı dert ama hadi onun muadili bulunuyor.Ben youtubedeki ses testlerine baktım ses fena Çekiş gücü sebebiyle katlanılabilir belki.Ben alacaktım ancak ses yüzünden vazgeçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende anneme aldım. Beğenmezse iade ederiz artık.

• TEB gg kampanyası ile 380 TL ye geldi. Teşekkürler.

• Rowenta aldım kafam rahat. Tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Bende anneme aldım. Beğenmezse iade ederiz artık.
    Garanti belgesi yada fatura cıktımi icinden acaba ?

Faturayı mail olarak gönderiyorlarmıs artık ama garanti belgesi yok kutuda

• Arkadaşlar süpürge alırken bakmanız gerekenleri kaçırıyorsunuz. Avrupa Standartlar enstitüsü elektrikli süpürgelerin de dahil olduğu tüm ev aletlerini standart sınıflamasına sokmaktadır.Ürün alırken bu değerlendirmelere bakarak almanızda fayda var söz konusu bu süpürgenin notlarıysa ;

Enerji verimlilik sınıfı: A "Bu doğayı korumak için önemli yoksa süpürgeyi çalıştırılan süre sınırlı yani E'de olsa pek bir cebinizde oynama teşkil etmez."
    Temizleme performansı halı: D " En önemli ölçüt bu, gördüğünüz üzere d sınıfı yani emiş gücü düşük bir makine bu iyi süpürmüyor çekmiyor diyeceğiniz yer."
    Temizleme performansı sert zemin: C " Ürünü ev değilde başka ortamlarda iş yeri gibi yerlerde kullanıcaksanız buna dikkat etmeniz lazım"
    Toz emisyon sınıfı: B " Bu da evinizde bebek, yada toza karşı duyarlılığı olan insanlar için önemli"

Marka tabiki önemli ama gördüğünüz üzere bu süpürge pekte kayda değer özellikte değil fiyatına göre, tavsiye etmiyorum.

• sakkin kullanıcısına yanıt
    ben burdan almıştım. n11'in 11.11 zamanında , ürünler orjinal.

https://urun.n11.com/toz-torbasi/miele-compact-c1-orjinal-toz-torbasi-ve-motor-koruma-filtresi-P202212172
  • Marka iyi ama süpürge çöp

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Enerji halı zemin filtre olarak hepsi A sınıfı olan bir tek rowenta var bende almak üzereyim görüşleriniz nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan3535

Enerji halı zemin filtre olarak hepsi A sınıfı olan bir tek rowenta var bende almak üzereyim görüşleriniz nedir ?
    Bende 3a li model var gayet keyifle kullanıyorum. Olabildiğince sessiz çekim gücü yüksek bir alet. Temizliğini muntazam yapınca çekimde kayıp olmuyor. Halıya yapışmaması içim aparat var ve halinin süpürme yönünü bulur iseniz geri yönlu harekette titreme takılma yapmıyor.

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Süpürge gelsin görelim bakalım nasılmış. Biri daha onceki kampanyadan iki adet almış, tekrar sipariş geçmiş, memnunun olmayan kullanıcı pek göremedim ama cihazın iyi olmadığını yazanlarda var.

• 413 tlyi beğenmeler buyrun 639 tl oldu.
  • Cihaz bugün geldi arkadaşlar. Çekim gücü, sesi, malzeme kalitesi gayet başarılı. Alınmaz, çöp vs.. kullanmadan yorum yapanlar, ihtiyacı olup bu tür yorumlardan dolayı vazgeçenler olduğunu görüyoruz. Mutlaka daha güçlüsü,dahada iyisi var. Aldığımız fiyat belli. 14 gün iade süresi var. İleriki günlerde memnunun kalmazsak iade ederiz, fakat beklentileri karşılayacak görünüyor.

• Bu ürünü almak yerine ikinci el miele 8130 falan almak daha mantıklı. Neredeyse 5 e katlar pfrformansta
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.