Şimdi Ara

MİELE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
4.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Taksitli:4.621 TL
    Tek Çekim:4.390 TL
    Havale:4.390 TL

1600 d/dak, TwinDos sistem, CapDosing, leke, ön yıkamalı pamuklu, ipekli, spor
    giysileri, ön ütü, miktar otomatiği, ProfiEcoMotor, 8 kg, termo petek dokulu kazan,
    A+++, GxYxD 596x850x636

TwinDos

Eskisinden çok daha temiz! Otomatik dozajlama: Miele'nin 2'li sıvı deterjan sistemi

https://www.youtube.com/watch?v=9SSQvkM0YPE
     MİELE

• WKH 120 WPS PW&TD Çamaşır Makinesi
    Taksitli:5.042 TL
    Tek Çekim:4.790 TL
    Havale:4.790 TL

1600 d/dak, PowerWash sistem, TwinDos sistem, CapDosing, leke, QuickPowerWash
    programı, ön yıkamalı pamuklu, program yöneticisi, ön ütü, 8 kg, termo
    petek dokulu kazan, A+++, GxYxD 596x850x636

Miele'nin PowerWash sistemi çamaşır yıkamaya yeni bir boyut getiriyor. Daha kısa bir sürede mükemmel temizlik performansı şimdiye kadar görülmemiş bir sonuç. PowerWash sistemi iki önemli özelliği bir arada getiriyor. Yoğun ıslatma ve QuickPowerwash kısa program. "Yoğun Islatma" prensibi Miele Çamaşır Makinelerinin mükemmel yıkama performansını sağlıyor. Akıllı kazan suyu prensibi sayesinde kullanılan deterjanı en iyi şekilde kullanıp . %10 daha etkin yıkama performansı sağlanıyor. Temizlik sadece gözle görülmekten çıkıp ölçüledebiliyor. QuickPowerwash programı ile Miele yüksek temizleme performansını 1 saatten kısa bir sürede başarıyor.

TwinDos

Eskisinden çok daha temiz! Otomatik dozajlama: Miele'nin 2'li sıvı deterjan sistemi

Ön ütüleme opsiyonlu termo petek dokulu kazan

Petek dokulu kazan ve ön ütüleme opsiyonu sayesinde maksimum çamaşır bakımı ve minimum ütü ihtiyacı

http://w1.miele.com.tr/tr/tr/funktion/waschmaschinen/

MİELE

• WKR 570 WPS PW&TD XL Çamaşır Makinesi
    Taksitli:6.516 TL
    Tek Çekim:6.190 TL
    Havale:6.190 TL

1600 d/dak, Eğimli panel, PowerWash sistem, TwinDos sistem, CapDosing, leke,
    QuickPowerWash programı, kuştüyü, kolalama, yeni giysi, karma çamaşırlar, favori
    programlar, perde, kot, yastık, ön yıkama, kazan aydınlatma, saat, ön ütü, 9 kg,
    termo petek dokulu kazan, A+++, GxYxD 596x850x636

MİELE
     MİELE

• WMV 960 XL Tronic
    Taksitli:7.568 TL
    Tek Çekim:7.190 TL
    Havale:7.190 TL

1600 d/dak, düz panel, WhiteEdition alüminyum kapı, PowerWash sistem 2.0,
    TwinDos sistem, Capdosing, Leke, QuickPowerWash programı, SteamCare, yükleme
    tanımı ve dozaj önerisi, Yıkama Asistanı, Ekstra sessiz, Havalandırma, buharlı
    düzleştirme, Kuştüyü yorgan, Şok buhar, Spor Giysileri, 9 kg, termo-petek dokulu
    kazan, GxYxD 596 x 850 x 643
     MİELE
     MİELE

• Merhaba sayın aserkur,
    Acaba wkb120 ve wkg 120'nin su anki fiyatları nasıl? İki model de professional motor mu? Aradaki fiyat farkının tek nedeni twindos sistemi mi ? Herkesin cok övdüğü 111 edition 5872 modelin muadili wkb 120 mi oluyor? İkisi arasında da fark var mı ?
    Tesekkür ederim
    @aserkut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlarda değişiklik varmı
  • Selamlar,
    Güncel fiyatlar nedir?
  • Merhaba aserkut ya benim bi kaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim Öncelik durumu şöyle izah edim açıkcası yılardır arçeliğin eski ve yeni ürünlerini kullanıyoruz ben beyaz eşyalarımı çeyiz zamanı babam alacağı için sıkıntım yoktu çelik kazanlı çamaşır makinayı mielenin ürettiğini öğrenince biraz inceledim normalde bizde erkek tarafı sadece buzdolabı ve tv yi yapar fiyatlar biraz yüksek Arçelik'le kıyaslandığında tabiki kalite olarak kıyaslamıyorum sadece şuana kadar Arçelik aldığımız için fiyatlarına da alışmış olduk ve bunlar biraz pahalı olduğu için çamaşırı bulaşığı ütüyü bu markadan almak istiyorum beğendim ürünlerse son çıkan ürünler o yüzden fiyatlarda daha yüksek sitenizde anneler gününe özel indirim olduğunu belirtmişsiniz böyle indirimler belirli günlerde mi oluyor ve olan indirimler belirli ürünlerdemi yoksa hepsi içinmi geçerli bide 2015 den berri devam ediyor galiba sizin paylaşımdan anladığım kadarı ile çamaşır makinası veya kurutma makinası alana %50 indirimi ile b2847 fashion master ütü kampanyası devam etmekte benim şuan Ufuk'ta evlenme gibi bi durumum yok ama dediğim gibi ürünler bizim alışmadığımız fiyatlarda olduğu için benim önceden alıp firmada kalması ve düğün zamanı isteticem o yüzden kampanya zamanları ne zman ve artık miele markasını tanıdıktan sonra çamaşırı ve bulaşığı ve ütüyü başka marka almayı istemiyorum bu yüzden yavaş yavaş hazırlık yapıp bu ürünleri almak istiyorum ama kampanyalı zaman da bunlar almalıyım siz geçen senden biliyorsunuz dur kampanyaların ne zaman yapıldığını rica etsem bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aserkut

quote:

Orijinalden alıntı: harpci

Bana göre pahalı memuruz.

kampanyaları takip etmek gerekiyor bunun için.

İyi günler, miele kurutma makinesi için kampanyalı fiyat var mı?
  • Miele b�t�n �r�n gruplar�na deli zam geldi bug�n 500-600 aras�.2015'te 7000 liraya sat�lan en iyi makinesi 10.000'i ge�mi� durumda.Almay� d���n�yordum bir tane �ama��r makinesi ama bu zam �ok fazla oldu,euro da baya artt� ondan olsa gerek.Belki kampanya yaparlar biraz daha bekleyece�im,bayilerde hemen g�ncellerlermi fiyat� acaba yar�n bir aray�p �ans�m� deneyece�im..
  • evet bugün son imiş, yarından itibaren herşeyin fiyatında 2000 liraya kadar oynama olacakmış, bana pek inandırıcı gelmedi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.