Şimdi Ara

Midnight Express Gerçeği, (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
4.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla ben bayulgenin programini izledigim andan itibaren tikladim ve msn de online olan herkeze gonderdim,bence herkez mutlaka ve mutlaka listesindekilere arada bir gondermeli en iyi yayilma sekli bu sanirim,ne hale gelmis bu ulke insanlari,ipod kullanicilari diye topik acsan sayfalara sigmaz,britney don giymemis yeni resimler desen rekor kirar,duyarsiz cahil okuz ve hain bir topluluk olma yolunda ilerliyoruz,kimse kusura bakmasin,elbetteki uzerine alinmasin herkez ama malesefki gercek gercektir,ancak hala umudum yok degil..
  • ve yok canim yapilmistir dedim ama malesef gordumki izmir hatay ankara bulusmalarinin ust konu oldugu bu forumda bu baslik kaderine terk edilmis..
    ne denilebilirki bu topigi ust konu yapmayan forum yonetiminin nasil bir aciklamasi var acaba,tek kelimeyle yazik..
  • //~~~~dh üniversiteliler grubu~~~~\\18 MART İST. BULUŞMASI MEKAN SEÇİM

bu sectiginiz mekanlar bu ulkenin mekanlari,once ulkeye sahip cikinda ondan sonra mekanlari secin sevgili uni ogrencisi kardeslerim..
    evet bana gore bu pislige duyarli olmak ulkeye sahip cikmaktir,zorlada nasil olucaksa,neyse
  • up
  • kimse boşuna yırtınmasın bizden adam olmaaz
  • up
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: mitrox

valla ben bayulgenin programini izledigim andan itibaren tikladim ve msn de online olan herkeze gonderdim,bence herkez mutlaka ve mutlaka listesindekilere arada bir gondermeli en iyi yayilma sekli bu sanirim,ne hale gelmis bu ulke insanlari,ipod kullanicilari diye topik acsan sayfalara sigmaz,britney don giymemis yeni resimler desen rekor kirar,duyarsiz cahil okuz ve hain bir topluluk olma yolunda ilerliyoruz,kimse kusura bakmasin,elbetteki uzerine alinmasin herkez ama malesefki gercek gercektir,ancak hala umudum yok degil..

yılmaz abi yitirdiğimiz manevi hissiyatlar adamları sonuca ulaştırdı.. artık ne oldumuzu unuttuk. elimizde kur'anı kalbimizden imanı aldılar.. çok boş kaldık.
  • yukarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem2004_34

Gunde 1kere tıklayın vatana bır hızmet yapın

kesinlikle katılıyorum.+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoMiKaZe

quote:

Orjinalden alıntı: cem2004_34

Gunde 1kere tıklayın vatana bır hızmet yapın

kesinlikle katılıyorum.+1

bende sana katılıyorum

• Daha ölmedik değil mi?
  • Yukarı
  • vay be bu konuyu aykta tutmaya calısanları gormek güzel gercekkten sevindirici
  • güncel devam arkdaşlar günde sadece bir kez izleyip oy vermek yeterli.
  • güncel ULAAAAAAN
  • up
  • up
  • up
  • Yukarı
  • valla film yalan ama allah var güsel filmdi. Müzikler felan, bende gardiyan hamdi(hamdiydi sanırım) az küfür etmemiştim izledikten sonra. Filmi çekenlere zaten ayrıca küfrettim o konuda şüphe etmeyin. Bu arada
    up!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.