Şimdi Ara

MIDI Klavye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ucuz bi midi klavye alip pcden uygulama yardimiyla eğlence amaçlı piyano olarak kullanmayi düşünüyorum elektronik bateriyi pcye midi ile baglayınca gecikme sorunu olmuyor klavyedede olmayacagini düşünüyorum tek sorunum kalitesiz bir model velocity sıkıntısı yaratip sorun çıkartırmi zaten uygulamayi yonlendirecegi için düzgün çalışırmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Org tarzi bir sey alin derim ama ucuzluk goreceli bu konuda cunku genelde ise biraz olsun yarayan klavyeler 300-500 olmuyor. 1k 2k butceniz varsa gayet guzel performans alirsiniz diye dusunuyorum klavye+fl studio ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coreytoddgray2

Org tarzi bir sey alin derim ama ucuzluk goreceli bu konuda cunku genelde ise biraz olsun yarayan klavyeler 300-500 olmuyor. 1k 2k butceniz varsa gayet guzel performans alirsiniz diye dusunuyorum klavye+fl studio ile

Peki 1000 lira civari bisey alsam zaten cihazin kendi sesini kullanmayip flstudio tarzi programlar kullanacagim icin benim açımdan ust modellerle arasinda bir fark gorurmuyum keske iyisini alsaymisim dedirtecek filan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgrath

quote:

Orijinalden alıntı: coreytoddgray2

Org tarzi bir sey alin derim ama ucuzluk goreceli bu konuda cunku genelde ise biraz olsun yarayan klavyeler 300-500 olmuyor. 1k 2k butceniz varsa gayet guzel performans alirsiniz diye dusunuyorum klavye+fl studio ile

Peki 1000 lira civari bisey alsam zaten cihazin kendi sesini kullanmayip flstudio tarzi programlar kullanacagim icin benim açımdan ust modellerle arasinda bir fark gorurmuyum keske iyisini alsaymisim dedirtecek filan

Tabi bir manada oyle ama dayanikli olur mu sıkinti cikarir mi onlari dusunerek demistim ben size. İsterseniz aklinizda olan bikac modeli atin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.