Şimdi Ara

MicroStrategy kâra geçti, BTC satın almaya devam edecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MicroStrategy kâra geçti, BTC satın almaya devam edecek
    Kripto para dünyasında ters indikatör lakabı takılan MicroStrategy kurumu tüm olumsuzluklara rağmen portföyünü büyütmeye devam ediyor. Firma uzun süre sonra kâra geçmeyi de başardı.

MicroStrategy yine BTC satın aldı

Piyasanın kötü şartlarına rağmen düzenli olarak Bitcoin satın almaya devam eden MicroStrategy son olarak 467 BTC daha satın alarak toplam varlıklarını 152800 seviyesine yükseltti. Şirketin elinde toplamda 4.4 milyar dolarlık Bitcoin bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Base blok zinciri faaliyete geçti, milyon dolarlık soygunlar havada uçuyor

Geçen yıl Bitcoin fiyatındaki büyük çöküş ile 1.1 milyar dolar kaybeden firma bu yıl ikinci çeyrekte piyasa toparlanınca 22 milyon dolarlık net gelire ulaştı. Bu dönemde varlık kayıpları 24 milyon dolar ile en düşük seviyeye geriledi.

MicroStrategy mümkün olan her imkânla BTC satın almaya devam edecek. Önümüzdeki dönemde hisselerden 750 milyon dolarlık satış yaparak bütçeyi yeni satın alımlar için kullanacak. Bu haber sonrasında Bitcoin beklendiği ölçüde bir düşüş görmedi.

Kaynak:https://cointelegraph.com/news/microstrategy-earnings-profit-second-quarter-bitcoin

• Bu adam sürekli BTC alıyor. Boğa döngüsü geldiği zaman satacağı BTC'leri merak ediyorum. Kaç $ üzerinden satışlarını yapacak.

• BTC şu an için en iyi yatırım aracı

• drjacob kullanıcısına yanıt

Hocam altcoinler için ne düşünüyorsunuz? şu aralar hepsi diplerde

• BlackLead kullanıcısına yanıt

ben ekim sonu gibi bi şahlanma bekliyorum ama kesimlikle yatırım tavsiyesi değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.