Şimdi Ara

Microsoft Word açılırken hata veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
16.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eğer daha önce boş veya dolu kaydedilmiş bir word dosyasına çift tıklayıp açarsam hata mesajı verip kapanıyor.

Eğer başlat menüsünden wordü açarsam boş sayfa olarak açılıyor. Ama üzerine önceden kaydedilmiş bir dosyayı sürüklesem veya aç komutuyla açsam eine kapanıyor.

Fakt güvenli modda açarsam word ü problemsiz açılıyor.

Bunun nedeni ne olabilir?

Başka bir kurulumdan tekrar kurdum aynı sorun devam ediyor.

SORUN ÇÖZÜLDÜ
    Başka bir siteden bulduğum bir çözümü denedim oldu. Sorun Bluetooth ile word ün güvenlik çakışmasından dolayı oluyormuş muş.. :)

Çözümü ise
    Alıntıdır:

quote:

Başlat menüsünden Çalıştırı tıklayın
    Regedit yazın
    sırasıyla:
    HKEY_LOCAL_MACHINE
    SOFTWARE
    MICROSOFT
    OFFICE
    EXCEL
    ADDINS
    BTOFFICEADDIN.BTOFFICEINTEGRATION.1
    adlı kısma gelin
    orada LOADBEHAVIOUR kısmına tıklayın
    3 olan kısmı 0 yapın

Ben excel yerine word de yaptım. Diğerlerinde de aynısını yapsak ileride çıkacak sorunları engellemiş oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaZAaRa -- 19 Eylül 2011; 17:31:32 >

• şablon bozulmuş olabilir, yapabilirsen revo ile uninstall et ya da yeni bir windows profili oluştur burada bir dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: narcose

şablon bozulmuş olabilir, yapabilirsen revo ile uninstall et ya da yeni bir windows profili oluştur burada bir dene

konuk hesabını açıp onda denedim aynı problem yaşanıyor !
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaZAaRa

quote:

şablon bozulmuş olabilir, yapabilirsen revo ile uninstall et ya da yeni bir windows profili oluştur burada bir dene

ilkini yaptın mı
  • quote:

quote:

quote:

ilkini yaptın mı

yaptım hocam şimdi onu da.

revo uninstaller herhangi kalan bir dosya bulamadı ama.

tekrar kurdum. ilaç kullanmadan da denedim. yine hata verdi. ilaç dan da değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ilkini yaptın mı

yaptım hocam şimdi onu da.

revo uninstaller herhangi kalan bir dosya bulamadı ama.

tekrar kurdum. ilaç kullanmadan da denedim. yine hata verdi. ilaç dan da değil.

hmm,
    kaldırırken regedit v.s. diğer tüm kayıtlarıyla kaldırdın değil mi?
    aynı sorunu ben de yaşadım bunu yaptığımda düzelmişti çünkü

• Selam
    Sorunlu Office programlarını kaldırmak için Microsoft'un Microsoft Fixit 50450 yazılımını kullanmanız tavsiyemdir arkadaşlar.
    Bu yazılımla Office'ye ait her ne varsa kaldırabilir ve yeniden yükleyerek sorunu aşmış olursunuz.

Yazılımı şağıdaki linkten edinebilirsiniz. 680 KB boyutunda küçük bir yazzılımdır.
    Kolay gelsin..

http://download.microsoft.com/download/2/1/8/218C926D-9400-43D6-9E81-E236AD9ED2A5/MicrosoftFixit50450.msi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay_KG

Selam
    Sorunlu Office programlarını kaldırmak için Microsoft'un Microsoft Fixit 50450 yazılımını kullanmanız tavsiyemdir arkadaşlar.
    Bu yazılımla Office'ye ait her ne varsa kaldırabilir ve yeniden yükleyerek sorunu aşmış olursunuz.

Yazılımı şağıdaki linkten edinebilirsiniz. 680 KB boyutunda küçük bir yazzılımdır.
    Kolay gelsin..

http://download.microsoft.com/download/2/1/8/218C926D-9400-43D6-9E81-E236AD9ED2A5/MicrosoftFixit50450.msi

Bahsettiğiniz yazılımla da kaldırdım. Bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar kurulum yaptım aynı hatayı verdi.

Aynı kurulumla başka bilgisayarda sıkıntı yaşamıyorum oysa. 2007 sürümünü kurayım bari.

• Yazılımla ilgili bir sorun olsa ''Güvenli Mod''da hata vermeyebilir ancak yine açılmaması gerekir. Office ile ilgili bir sorun olmayabilir.

Şu hata mesajının ekran alıntısını buraya ekleyebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: makedonn

Yazılımla ilgili bir sorun olsa ''Güvenli Mod''da hata vermeyebilir ancak yine açılmaması gerekir. Office ile ilgili bir sorun olmayabilir.

Şu hata mesajının ekran alıntısını buraya ekleyebilir misiniz?

"Microsoft Word çalışmayı durdurdu" diyor. Bu sorun hakkında çözüm aranıyor varsa size iletilecek diyor. O kadar. Herhangi kod veya bir açıklama yapmıyor.
  • Çözümü buldum arkadaşlar. İlk mesajda tanımlıyorum.
  • quote:

Çözümü buldum arkadaşlar. İlk mesajda tanımlıyorum.

Çok Teşekkür ederim. Çok mühim bir konuydu bu... Çoğu kişide bilmez bunun böyle bir sorunla çözülebileceğini... Çok teşekkür ederim. Yıllardır word'de sebebini bilmediğim soruna ilaç buldun. Teşekkür ederim.
  •  Microsoft Word açılırken hata veriyor

Arkadaşlar silinmiş hdd den kurtardığım bazı word dosyalarını açamıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.