Şimdi Ara

Microsoft Wireless Laser Desktop 6000 nasıldır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
6.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben yazılım kurmadan da ses tuşlarını kullanabilyordum(tam hatırlamıyorum ama denedim gibi ilk aldığım yazılımı kurmamıştım daha sonra kurdum). işletim sistemi ile ilgili bir sorun olabilir belki.

Ayrıca ingilizce işletim sisteminde yandaki tuşları programlayabildim. TR xp varken yandaki tuşları programlayamamıştım default ayarları çalışıyordu begelerim resimlerim falan filan yazılımda edit çalışmıyordu. TR windows da aynen benim gibi olan var mı yoksa formattan sonra mı düzeldi
  • Hiç kötü cevap yok gibi bir şey, demekki alınabilinir, yorumlara teşekkürler.
  • Bence almadan önce ama bi gör ben mesela wireless laser 5000V2 aldıktan snra keyboard bütük geldi bana mouse'de beklediğim kadar iyi çıkmadı açıkçası..sessizliğine ve ekstra tuşlarına diycek bişey yok ama bundan önce wireless laser optical kullanydm açıkçası ondan daha memnundm..
  • Yorumları okuduktan sonra ben de bir 6000 alırım ama değil mi :)
  • MICROSOFT - WIRELESS LASER DESKTOP 6000 aldım exa'dan.İçinden 5000 mouse çıkıyo haberiniz olsun.Hemen geri yolladım.Sanırım gigatek'teki ürün asıl orjinal ürün oradan alıcam.
  • beyler alıcısı var mı var ben de bu mouse ve klavyeden gaming mouse almak istiyorum makul teklife satarım.
  • ben de düşünüyorum bu 6000 v3 almayı fakat logitech mx 3200 de güzel gözüküyor .. konuyu hortlatalım bakalım. logitechin digital göstergesi var + olarak ama microsoft da sağlam klavyeler yapıyor hakkını yemeyelim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.