Şimdi Ara

Microsoft, Windows Phone kullanıcılarının yarasına tuz bastı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Microsoft Andromeda OS gelecek. Surface Phonelar ile beraber gelecek ve günümüz telefonlarından farklı olacak. Katlanabilir, holograiik ekranlı olacak. Windows 10 Mobile bu yüzden gitti. UWP platformuyla .Net dillerini kullanarak (C#,VB,F#,TypeScript,Axum,Q# VS) ile uygulama geliştirmek öne çıkacak. Tek kodla sayısız Windows platformunu hedef alabileceksiniz. Microsoft Andromeda OS yenilikçi bir telefon olacak ve günüüz telefonlarına hiç benzemeyecek.

Hep -ecek -acak ekleri. Windows Phone 8'de ilk çıktığında böyle -ecek -acak diyenler vardı. Ne oldu onlar ?
  • 6 aydan beri lumia 735 kullanıyorum bundan önce de 1 sene lumia 525 , 1 sene de lumia 830 kullandım. Artık android almanın vakti geldi diyorum eğer alırsam kesinlikle elimdeki lumia 735 durur hatıra olarak :) Telefon öncelikle çok iyi. Düşük ışıkta fotoğraf kalitesi mi6'dan daha iyi ve en bu teli 200 tl ye aldım sıfırdan farksız. Almayı düşündüğüm tel mi note 3 ama onun da özçekim kamera kalitesi düşük yine 735 zaten bir selfi kamerası olduğu için çok iyiydi. Benim için stabilite, ses ön ve arka kamera çok önemli ne alacağım kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

6 aydan beri lumia 735 kullanıyorum bundan önce de 1 sene lumia 525 , 1 sene de lumia 830 kullandım. Artık android almanın vakti geldi diyorum eğer alırsam kesinlikle elimdeki lumia 735 durur hatıra olarak :) Telefon öncelikle çok iyi. Düşük ışıkta fotoğraf kalitesi mi6'dan daha iyi ve en bu teli 200 tl ye aldım sıfırdan farksız. Almayı düşündüğüm tel mi note 3 ama onun da özçekim kamera kalitesi düşük yine 735 zaten bir selfi kamerası olduğu için çok iyiydi. Benim için stabilite, ses ön ve arka kamera çok önemli ne alacağım kararsızım

Kamera ve ses kalitesinin işletim sistemiyle alakası yok. O telefonu 200 liraya almana sebep ise işletim sistemi. Ölü bir platform olduğu için ölü fiyatına satıyorlar Windows telefonları.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

6 aydan beri lumia 735 kullanıyorum bundan önce de 1 sene lumia 525 , 1 sene de lumia 830 kullandım. Artık android almanın vakti geldi diyorum eğer alırsam kesinlikle elimdeki lumia 735 durur hatıra olarak :) Telefon öncelikle çok iyi. Düşük ışıkta fotoğraf kalitesi mi6'dan daha iyi ve en bu teli 200 tl ye aldım sıfırdan farksız. Almayı düşündüğüm tel mi note 3 ama onun da özçekim kamera kalitesi düşük yine 735 zaten bir selfi kamerası olduğu için çok iyiydi. Benim için stabilite, ses ön ve arka kamera çok önemli ne alacağım kararsızım

Kamera ve ses kalitesinin işletim sistemiyle alakası yok. O telefonu 200 liraya almana sebep ise işletim sistemi. Ölü bir platform olduğu için ölü fiyatına satıyorlar Windows telefonları.

Ben var demedim ki. benim ilk kullandığım lumia 525'teki ses kalitesi smasung s7 edgeden daha iyiydi böyle olunca insan alırken ikileme düşüyor o yüzden hem ses hem kamera hem de akıcılıkta bir arayış içerisindeyim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.