Şimdi Ara

Microsoft Lumia 650 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
4.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun kardeşim.. Eğer bir imkanın olursa izlenimlerinide bilmek isteriz.. Varsa bi karlılaştırma vb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazdan nerden bulabiliriz,925 kullanıcısıyım ancak dün camı kırıldı,güzel cihaza benziyor sanki,telefonada fazla para ayırmakta istemiyorum daha doğrusu bu lumialara zaten üretilmeyecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

Bu cihazdan nerden bulabiliriz,925 kullanıcısıyım ancak dün camı kırıldı,güzel cihaza benziyor sanki,telefonada fazla para ayırmakta istemiyorum daha doğrusu bu lumialara zaten üretilmeyecekmiş.

Aynen Türkiye de nerde var bu arkadaş ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ddnet

quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

Bu cihazdan nerden bulabiliriz,925 kullanıcısıyım ancak dün camı kırıldı,güzel cihaza benziyor sanki,telefonada fazla para ayırmakta istemiyorum daha doğrusu bu lumialara zaten üretilmeyecekmiş.

Aynen Türkiye de nerde var bu arkadaş ?

Ben biraz araştırdım bugün internette satılan bi kaç yer varmış ama şu anda satılmıyor stokta yok görünüyor,şu an için en uygun alınabilecek 550 var,650'den farkları ekran büyüklüğü, hafifliği,daha güçlü işlemci,daha iyi ön ve arka kamera,oled ekran,550'den farklı olarak kasasının metal olması.Bunlar tabiki 650'nin üstünlükleri .
    Tabiki her iki telefon hem işlemci hem ram olarak çok zayıflar ama wp ile kötü olmayacağını düşünüyorum, yani 650 yerine 550'de alınabilir ancak satılsaydı 650 alırdım 850-900'den fazlada vermem şu an bulsam.

https://www.microsoft.com/en/mobile/phones/compare/?products=504665332813-504800631565-504877287732
    http://www.hepsiburada.com/microsoft-lumia-550-p-TELCEPMICLUM55-S

550'ye vaya android ucuz bir telefona yöneleceğim sanırım

• zultaran Z kullanıcısına yanıt
    650 bulamazsam 640xl bakacağım 2.ci el... 550 525 gibi.. Bi on kamera birde arka flash var. Birde içindeki işlemci 4 çekirdek... Geri kalan neredeyse aynı... Ve 600 tl.. Güncelleme desteğinin daha erken biteceğini zannetsemde kameralar benim için mühim. O yüzden 640xl bakarım ben şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-675C938D1 -- 17 Eylül 2016; 17:14:18 >
  • dostum hakikaten alacağım. ama bir museri aramam lazım. bugun aradım açan olmadı. birde ücretli öğretmenlik sonuçlansın bi. eğer sonuçlanırsa haftasonlarım boşta kalırsa formasyon alacağım. yoksa sallabattan bi işe gireceğim o zaman cumartesileride çalışacağımdan formasyon alamayacağım. dolayısıyla telefonunu alma imkanım olacak ama bu en erken salı günü belli olur...
  • quote:

dostum hakikaten alacağım. ama bir museri aramam lazım. bugun aradım açan olmadı. birde ücretli öğretmenlik sonuçlansın bi. eğer sonuçlanırsa haftasonlarım boşta kalırsa formasyon alacağım. yoksa sallabattan bi işe gireceğim o zaman cumartesileride çalışacağımdan formasyon alamayacağım. dolayısıyla telefonunu alma imkanım olacak ama bu en erken salı günü belli olur...

Acelem yok ,zevkten satıyorum :)

• 650 ve 550 için yeni üretici yazılımı güncelleştirmesi (firmware) yayınlandı. 01078.00042.16352

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu edinebileceğim bir yer var mı?
    Olmadı Lumia 640LTE alacağım.
  • Çok teşekkürler.
    En yakın zamanda alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolf_263

Çok teşekkürler.
    En yakın zamanda alacağım.

İnşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Bu telefonu edinebileceğim bir yer var mı?

640 sakın almayın. Sakın sakın sakın ha yaklaşmayın yanına. Muser ile iletişime geçin.www.muser.com.tr/iletisim

www.muser.com.tr/LUMIA650-WIN10

abi selam...

şimdi bir sorum var sana. Ülkemizdeki bazı wp forumlarında wp10'a yükseltilen cihazların 2019'a kadar destekleneceği söyleniyor... haliyle 640xl'de bunun içinde. acaba bu doğrumudur ? zira bütçeye baktım L650 bulsam dahi alacak güç yok.. :/ ama 640xl 2.ci el uygun fiyatlı mevcut.. açıklama doğruysa 640xl alırım. ama doğru değilse gelecek ayı bekler 650 almaya çalışırım...

sen ne dersin bu konuda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dddnet -- 20 Eylül 2016; 12:49:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dddnet

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Bu telefonu edinebileceğim bir yer var mı?

640 sakın almayın. Sakın sakın sakın ha yaklaşmayın yanına. Muser ile iletişime geçin.www.muser.com.tr/iletisim

www.muser.com.tr/LUMIA650-WIN10

abi selam...

şimdi bir sorum var sana. Ülkemizdeki bazı wp forumlarında wp10'a yükseltilen cihazların 2019'a kadar destekleneceği söyleniyor... haliyle 640xl'de bunun içinde. acaba bu doğrumudur ? zira bütçeye baktım L650 bulsam dahi alacak güç yok.. :/ ama 640xl 2.ci el uygun fiyatlı mevcut.. açıklama doğruysa 640xl alırım. ama doğru değilse gelecek ayı bekler 650 almaya çalışırım...

sen ne dersin bu konuda ?

Kesin olan tek şey 650'nin 640'dan daha uzun işletim sistemi ve firmware yazılımı desteği alacağı. Uygulamalar artık rs1 rs2 gerektirmeye başladı, rs3 gerektireceği zaman da gelecek. Ben 640 tavsiye etmem. Son karar senin.

• 350tl'ye yurtdışından alarak ben de aranıza katıldım :) daha önce 920 kullanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tany3450

350tl'ye yurtdışından alarak ben de aranıza katıldım :) daha önce 920 kullanıyordum.

x50 serisi ailemize hoş geldin. Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

• quote:

350tl'ye yurtdışından alarak ben de aranıza katıldım :) daha önce 920 kullanıyordum.

Çok uygun fiyata almışsın.
    Bu fiyatı görünce Türkiye distribütörüne vereceğim parayı görünce sinirim tepeme fırlıyor.(Fiyatı şurda.)
    Bunu yurtdışından almanın uygun bir yolu var mı?
  • quote:

quote:

Çok uygun fiyata almışsın.
    Bu fiyatı görünce Türkiye distribütörüne vereceğim parayı görünce sinirim tepeme fırlıyor.(Fiyatı şurda.)
    Bunu yurtdışından almanın uygun bir yolu var mı?

hocam yurtdışına gitmeden ya da bir tanıdık getirmeden alamazsın heralde. yeşil pasaportun varsa uyguna uçak bileti alıp kendin gidip alsan daha ucuza gelir valla

• bu telefonda kullanılan lens zeiis mi acaba ? Servisten 640XL yerine bundan istesemmi?

• Zeissmidir bilmem.. Ama şu frimware olayı gerçek olduğundan bu telefonu alırsan 640xl'deki sorunlarla karşılaşmayacaksın ondan eminim.. Zira windows central'de forumlarına bakıyorum 640xl sorunları yok.. Daha çok ms bu telefona neden daha yüksek mp kamera koymamış, oyun performansı neden dusuk gibi nedenler.. Hakkaten youtubede gta5 640xl oynarken 650de oynanmıyor..

Eğer 650 alırsan ve satmak istersen 500tl alıcısıyım yani :)

• quote:

Zeissmidir bilmem.. Ama şu frimware olayı gerçek olduğundan bu telefonu alırsan 640xl'deki sorunlarla karşılaşmayacaksın ondan eminim.. Zira windows central'de forumlarına bakıyorum 640xl sorunları yok.. Daha çok ms bu telefona neden daha yüksek mp kamera koymamış, oyun performansı neden dusuk gibi nedenler.. Hakkaten youtubede gta5 640xl oynarken 650de oynanmıyor..

Eğer 650 alırsan ve satmak istersen 500tl alıcısıyım yani :)

Donanım fakiri bi cihaz alabilsem bile garantisi bitik olucak , satıp huawei p8 lite a geçerim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.