Şimdi Ara

Microsoft Lumia 640 XL Kullananlar Kulübü | Ana Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.250
Cevap
22
Favori
94.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garantisiz bide kullanılmış 900 tl yazmış
    Sıfırını garantili alırım 1000 tl daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Garantisiz bide kullanılmış 900 tl yazmış
    Sıfırını garantili alırım 1000 tl daha iyi

benim bildiğim imeiden garantisi oluyor ama
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor bide bu yurt dışı ndan getirilmiş büyük iytimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Nasıl oluyor bide bu yurt dışı ndan getirilmiş büyük iytimalle

uluslar arası garantiden benim bildiğim öle Microsoft destekden öğrenilebilr 4443665
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Türkiye de geçeceğini pek sanmam sadece kaydını yaptırıp kullanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 31 Mayıs 2015; 17:40:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinti kirpi

quote:

Orijinalden alıntı: Krious

İnternetten para akışını sağlayamayan bir ahalinin üyesi olaraktan telefonu satış noktası olarak teknosa ve benzeri satış marketlerinden bulmam mümkünmüdür.

Elbette bulursunuz fakat birkaç gün gecikmeli olabilir. Ayrıca internet üzerinden kullanacağınız kupon, çek vs. gibi olanaklardan mahrum kalmış olursunuz. Ayrıca ürünü mağazadan aldığınızda beğenmedim diyip geri iade imkanınız yok. İnternetten aldığınız taktirde, beğenmezseniz 14 gün içerisinde iade imkanınız var. Kutusuna zarar vermeyin yeter. :)

Daha resit değilim kendi üzerime banka hesabı açmanın herhangi bir yolu varmı

• quote:

quote:

quote:

İnternetten para akışını sağlayamayan bir ahalinin üyesi olaraktan telefonu satış noktası olarak teknosa ve benzeri satış marketlerinden bulmam mümkünmüdür.

Elbette bulursunuz fakat birkaç gün gecikmeli olabilir. Ayrıca internet üzerinden kullanacağınız kupon, çek vs. gibi olanaklardan mahrum kalmış olursunuz. Ayrıca ürünü mağazadan aldığınızda beğenmedim diyip geri iade imkanınız yok. İnternetten aldığınız taktirde, beğenmezseniz 14 gün içerisinde iade imkanınız var. Kutusuna zarar vermeyin yeter. :)

Daha resit değilim kendi üzerime banka hesabı açmanın herhangi bir yolu varmı

Konyadaysan yardımcı olayım kardeşim :) Çevrede yardımcı olacak birileri varsa rica et istersen, kampanyalar hakkında bilgi almak istersen de satın almazdan 1 gün önce bana yaz en uygun fiyata almaya çalışalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hala yazmıyor fiyat :/

• twitterdan sürekli yokluyorum bu lumia turkiye hesaplarını falan tık yok cevap bile vermiyorlar ...1 haziranla ilgili tweeti buldum 50 gün önce yazılmış tweeti 27 gün falan önce cevaplamışlar.... çok önemseniyoruz ... çıkacak olsa yazarlardı heralde az kaldı diye en azından. Belkide yakında gelmeyecek o yüzden kaldırmışlardır. Resmi bir açıklama yaptırılan bir reklam haberi sızdırılan bir bilgi gören duyan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewend

twitterdan sürekli yokluyorum bu lumia turkiye hesaplarını falan tık yok cevap bile vermiyorlar ...1 haziranla ilgili tweeti buldum 50 gün önce yazılmış tweeti 27 gün falan önce cevaplamışlar.... çok önemseniyoruz ... çıkacak olsa yazarlardı heralde az kaldı diye en azından. Belkide yakında gelmeyecek o yüzden kaldırmışlardır. Resmi bir açıklama yaptırılan bir reklam haberi sızdırılan bir bilgi gören duyan var mı?

Valla sanki devlet sırrı, ben de twitter'dan olsun facebook'tan olsun yazıyorum. Cevap alamadım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lewend

twitterdan sürekli yokluyorum bu lumia turkiye hesaplarını falan tık yok cevap bile vermiyorlar ...1 haziranla ilgili tweeti buldum 50 gün önce yazılmış tweeti 27 gün falan önce cevaplamışlar.... çok önemseniyoruz ... çıkacak olsa yazarlardı heralde az kaldı diye en azından. Belkide yakında gelmeyecek o yüzden kaldırmışlardır. Resmi bir açıklama yaptırılan bir reklam haberi sızdırılan bir bilgi gören duyan var mı?

Valla sanki devlet sırrı, ben de twitter'dan olsun facebook'tan olsun yazıyorum. Cevap alamadım.

Aynı şekilde sır gibi saklıyorlar, Amerikada bile sadece 640 satışa çıktı daha yeni. Hiç kaale alan yok, ancak twitter da bi kişi yakın zamanda gelecek bu haberde başka yerde yok demiş. Kafayı bozdum yahu

• oguzhp O kullanıcısına yanıt
    Eğer çıkmayacaksa şu hepsiburada'daki 735 bitmeden bi tane ondan alayım diyorum. Mart sonundan beri bekliyorum cihazın Türkiye'de satışa çıkmasını, sabredelim biraz daha yapacak birşey yok. :)
  • Boşa bekliyorsunuz , bu saatten sonra yeni telefon alacak olan varsa direkt windows 10 ile çıkacak 650 750 850 veya 950 serisini beklesin derim. ZAten 2-3 aya kadar yeni seri tanıtılır.

Yada acil ihtiyacım diyen varsa gitsin 600 kağıda L735 alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BE73ABCD2 -- 1 Haziran 2015; 22:52:21 >
  • quote:

Eğer çıkmayacaksa şu hepsiburada'daki 735 bitmeden bi tane ondan alayım diyorum. Mart sonundan beri bekliyorum cihazın Türkiye'de satışa çıkmasını, sabredelim biraz daha yapacak birşey yok. :)

Bence bekleyelim bro bu kadar sabrettik. İçimde bi his heran gelecek diyor. Arkadasımda 1320 var bende onumu alsam diyorum ama... Biraz daha sabır

• Tatava yapma.

• Beyler cihazın benim beklediğim fiyattan yüksek çıkma ihtimaline karşılık olarak hazır indirimdeyken aklımdaki 2.cihaz olan lumia 735'i biraz önce sipariş verdim. 13 gün bekleyeceğim, lumia 640xl hala satışa çıkmış olmazsa kendim kullanacağım. Yok satışa çıkarsa da kutuyu hiç açmadan lumia 735'i iade edeceğim. Yanında 12 adet kargo sıfırlayan GP AA pil ile birlikte 540TL'ye aldım. Diğer ay nuvo 50TL iade verecek, 490TL'ye almış oldum anlayacağınız.

• pinti kirpi kullanıcısına yanıt
    540 a nasıl aldınız acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

540 a nasıl aldınız acaba ?

Hizlial.com üzerinden 50TL'lik çek kullandım. Ayrıca 8-10TL kadar da biriken puanım vardı + nuvo iadesi ile 490TL'ye geldi. :)

• https://www.microsoft.com/tr-tr/mobil/telefon/lumia640-xl/

bana özel değilse çok yakında yazısı yeniden çıkmış ... android almak zorunda kalıcam bu hafta da gelmezse
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.