Şimdi Ara

Microsoft Lumia 550 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
3
Favori
6.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer*

quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

quote:

ben kullanıyorum yaklaşık 3aydır.

öncelikle whatsappda 3 4 kişi ile aynı anda konuşmalarda kasma yapıyor telefon. youtube vs de video izlerken veya oyunlarda ısınma sorunu var. fiyatına göre özellikleri iyi gibi geliyor ama bazen kendini resetliyor bazen dokunmatige birşeyler oluyor ve çalışmıyor çok garip bende anlam veremedim. sms ve mail bildirimi alamıyorum ( bu sıkıntı nerden kaynaklı bilemiyorum inş çözülür kısa zaman içinde) şarj sıkıntım var %5 ten 100% e 3.5 ila 4 saatte doluyor buda büyük sıkıntı. 2günde bir sarja takıyorum telefonu duruma göre 1gün bile oluyor. bundan önce 625 kullanıyordum özellikleri düşüktü ama 550ye göre daha rahattı kullanımı. telefon yeni oldugu için bu eksiklikler var diye düşünüyorum.

Son guncellemelerle birlikte cihaz ne durumda, 4.5g etkin bir sekilde calisiyor mu

1haftada 2 tane güncelleme aldım durumlar hala aynı güncellemelerde uzun sürdü en az 6 7 dkcivarı.

hala bildirim almıyor ve kasmalar mevcut üstteki mesajda dedigim gibi.

Bildirimler kısmından ayarları yaptınız mı ve de pil tasarrufu kapalı değil mi?

yok hocam ayarlar tamamıyla dogru diger bildirimler geliyor ama sms ve mail gelmiyor bundan once 625 im vardı ondan biliyorum ayarlar tamam ama hala bildirim alamıyorum

• Cruzer* kullanıcısına yanıt
    Arka planda çalışmalarını filan kapatmadınız değil mi? Bu sorunlar çok eskidendi ve şimdi hiçbir cihazda böyle sorun duymuyorum. Sıfırlamanızı öneririm son olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ar-Ge'si w10 üzerine yapılmış bir cihazda bu tür problemlerin çıkması hiç normal değil ve hoş olmamış.

İnş. sıfırlandıktan sonra normale döner, aksi takdirde cihazda kronik, güncellemeyle çözülemeyen hatalar mı var sorusu akla geliyor. Umarım durum bu şekilde değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Arka planda çalışmalarını filan kapatmadınız değil mi? Bu sorunlar çok eskidendi ve şimdi hiçbir cihazda böyle sorun duymuyorum. Sıfırlamanızı öneririm son olarak.

hayır bildirim alabilceklerimi özellikle açık bıraktım hatta kilit ekranı bildirim cubugunada ekledim ama hala aynı. neyse bekleyecegim belki düzelir ilerde
  • anavatanında 99 dolara düşen cihazın bizde halen 650 tl gibi fiyatlara satılması anormal bir durumdur

https://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/productID.332559600?icid=Phone_ModD_Cat_Promo8409_060516
  • benim hala bildirim sorunum devam ediyor. daha öncede yazdıgım gibi hala aynı durumda telefonum gereksiz yere kasıyor ısınıyor anlam veremedim yazılımsal bir şey mi var acaba.
    ayrıca whatsapp depolamada 1.1gb gösteriyor bu sizce normal mi magazada 28mb ?
  • quote:

benim hala bildirim sorunum devam ediyor. daha öncede yazdıgım gibi hala aynı durumda telefonum gereksiz yere kasıyor ısınıyor anlam veremedim yazılımsal bir şey mi var acaba.
    ayrıca whatsapp depolamada 1.1gb gösteriyor bu sizce normal mi magazada 28mb ?

WhatsApp'ta paylaşılan müzik vb. şeyler şişme yapıyor. Uygulamayı kaldırıp, tekrar kurunca düzeliyor.
    Windows Device Recovery Tool ile ilk haline döndürmeyi denediniz mi hiç telefonu?
  • hocam whatsapp ta ki tüm konuşmaları sildim fotolar videolar vs vs ama durum hala aynı yada dediginiz yolu deneyecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruzer* -- 12 Temmuz 2016; 17:55:30 >
  • quote:

hocam whatsapp ta ki tüm konuşmaları sildim fotolar videolar vs vs ama durum hala aynı yada dediginiz yolu deneyecegim.

Bunu yapan konuşmalar değil zaten, dediğimi yaparsanız düşer. Ayrıca bu akşam telefona güncelleme gelmesi muhtemel.
  • o zaman uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyecegim başka çarem yok gibi .

saolun hocam bilgilendirme için :)

peki birde windows device recovery tool ile ilk haline döndürsem bildirim, kasma, ısınma gibi sorunlarıma çözüm olurmu? saçma sapan yerlerde kasıyor mesela whatsappda mesaj yazıcam kasmaya başlıyor ne yazdıgımı göremiyorum ve bunun gibi sorunlar
  • quote:

o zaman uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyecegim başka çarem yok gibi .

saolun hocam bilgilendirme için :)

peki birde windows device recovery tool ile ilk haline döndürsem bildirim, kasma, ısınma gibi sorunlarıma çözüm olurmu? saçma sapan yerlerde kasıyor mesela whatsappda mesaj yazıcam kasmaya başlıyor ne yazdıgımı göremiyorum ve bunun gibi sorunlar

WhatsApp zaten başlı başına sıkıntı, çoğu sorunu çözer, fakat telefonunuzdaki her şey de silinir.
  • silineceginin farkındayım hocam :) başka çarem yoksa deneyecegim mecbur

teşekkürler
  • 10.0.10586.494 toplu güncelleştirmesi yayınlandı.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.