Şimdi Ara

Microsoft'dan iPad'i hedef alan yeni reklam: Beyzbol (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: boboemre

ilk önce ot gibi marketini geliştir de. bi ara geçmeyi düşündüm googledan marketine göz attım. 2dk bakmam yeterli oldu. hem 2 kat pahalı hem az oyun.

Siz anca oyun oynayın Bahattin dayınızı büyütün o tabletlerinizde. Sanki çok matah bir şey yapıyormuş gibi bir edalı edalı konuşmalar. Ot gibi marketmiş. Sen önce ot gibi oyun oynamayı bırak.

Microsoft bile marketini savunmamıştı. Fanlıkta son nokta
  • microsoftun ne kadar çaresiz olduğunu net bir şekilde görüyoruz bu reklamlarla
    windows rt fiyasko oldu zaten, yeni atom işlemcili windows 8 tabletlere umut bağlıyorlar artık.
    ama iPad de sürekli yerinde sayacak değil. 5. nesilde incecik hafif bir iPad çıkardıklarında, iOS un belli eksikleri kapatıldığında bakalım ne yapacak microsoft

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarda mousle aynı anda iki uygulama çalıştırmayı bir türlü yapamadım

• x86 tabletler çıktığında uygulama sıkıntısıda kalmaz niye dert ediyorsunuz ?

• iPhone kamerasına gönderme yaptığı reklamda da söyledim Microsoft gündemde kalmaya çalışıyor,yazık
  • Yarası olan gocunur.
  • Yalnız şu 2 ekran olayı çok yenilikçi ve güzel ne zaman çıktı bilmiyorum ama çok iyi düşünmüşler.W8 tabletler pcdeki son oyunları kaldırma seviyesine gelse çok iyi olur.W8 işletim sistemli pclerde bu özellik dokunmatik ekran olmadığı için tahminimce yoktur.Oyun oynarken hem istediğin chat sitesine gir yazış hemde oyununu oyna. Tabiki ekrandaki stabilite ne olur bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 10 Temmuz 2013; 12:49:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Atalarımız nedemişler

Apple veren ağaç taşlanır

hahahahahah
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

x86 tabletler çıktığında uygulama sıkıntısıda kalmaz niye dert ediyorsunuz ?

O tabletler çıkalı yıllar oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ycan00

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: boboemre

ilk önce ot gibi marketini geliştir de. bi ara geçmeyi düşündüm googledan marketine göz attım. 2dk bakmam yeterli oldu. hem 2 kat pahalı hem az oyun.

Siz anca oyun oynayın Bahattin dayınızı büyütün o tabletlerinizde. Sanki çok matah bir şey yapıyormuş gibi bir edalı edalı konuşmalar. Ot gibi marketmiş. Sen önce ot gibi oyun oynamayı bırak.

Microsoft bile marketini savunmamıştı. Fanlıkta son nokta

He la fanım ben: Vantilatörüm hatta.

Market diye diye bir hal oldunuz. Yorumlarla firma batıran ergenlerim benim.

• Windows 8 li ve i5 işlemcili ve PC den farkı olmayan bir dolu tablet var.
    Hepsi de ipad den daha fonksiyonel.
    Ben hem ipad hem windows 8 li tablet kullanıyorum.

• Sucrafail

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

Sucrafail

Surfail de bari, esas sen fail olmuşsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

Sucrafail

Surfail de bari, esas sen fail olmuşsun.

Oohoho çok değişti, kici kırık microsoft tablete büyük hakaret oldu

• Guzel reklam yapmis ama yemezler tablette ipad. Ama telefonu lumia almayi dusunuyorum.

Hem iphone hem ipad zaten assgi yukari ayni seyler farkli seyler denemek lazim lazim

• Apple ne hallere düştü be :( Yanlış anlaşılmasın battı felan demiyorum sadece eskiden yeniliklerin firması diye anılırdı şimdi...

• Bence Surface iPad'den daha basarili fakat market isi bitiriyor.

• apple telefon ve tablet pazarındaki etkisini zaten çoktan yitirdi yitirmesine de bazıları dünyanın hala kendisi etrafında döndüğünü sanıyor.bırakın uyandırmayın hatta üstünü örtün rahat rahat uyusun garibancıklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

apple telefon ve tablet pazarındaki etkisini zaten çoktan yitirdi yitirmesine de bazıları dünyanın hala kendisi etrafında döndüğünü sanıyor.bırakın uyandırmayın hatta üstünü örtün rahat rahat uyusun garibancıklar.

ne içtiysen bana da aynından ver.
    bir etrafına bak kaç tane iPad kullanan var diye
    bir de windows 8 veya rt tablet kullanan kaç kişi var ona bak anlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark-knight -- 10 Temmuz 2013; 21:42:29 >
  • Microsoft ağlama be kardeş

Ayrıca bu videoyu unutmadık Win 98 tanıtımından
    http://www.youtube.com/watch?v=IW7Rqwwth84
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.