Şimdi Ara

Microsof Zune 30gb 1.g İnceleme ve Zune Paylaşım Alanı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
819
Cevap
4
Favori
81.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Zune Software hakkında yardımcı olabilcek var mı bana?Zune'a yüklemek istediğim müzikleri ve videoları önce "collection" bölümüne atıyorum.Sonra sağ tıklıyım Sync with Zune diyorum.Ama atılmıyor.Not Added diyor tıklıyorum Unkown Error yazısı çıkıyor anlayamadım gitti.Sinirlerimi bozdu
  • aslında güzel alet ama bana göre eksileri:
    -yazılımı çok kötü dosya atmak çok zor
    -harici disk olarak görmüyor
    -dosyalama sistemi yok sadece tür şarkıcı vb olarak seçilebiliyor
    -ekran mp3 dinlerken fazla büyük ve boş

artıları:
    -kaliteli ekran
    -yüksek kapasite
    -uygun fiyat

sesi ise ne artı ne eksi
  • @tori: zune u harici disk olarak kullanabilmek için bir hack dolaşıyor nette.

http://www.zunescene.com/zune-mass-storage-mod/

yukarıdaki linkten ulaşılabilir. Lütfen yeterli ingilizceniz yoksa denemeyin!

@siyah beyaz: settings üzerine gelip müziklerini bulundurduğun klasörün 'montitored' olup olmadığını kontrol eder misin? o zaman o dosyaya eklediğin şarkılar otomatik olarak zune'a aktarılacak.
    videolarda ise yine aynı şekilde monitored olması gerekiyor. ama videolar kendi kendilerine sync olmuyor. Bunları manuel olarak yapacaksın. Bakalım sorunun böyle çözülecek mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mokona -- 11 Şubat 2008; 21:30:49 >

• paylaşımlar güzel olmuşta fotoğraflar ve arkaplan görüntüleri yüzünden sayfayı açmak zorlaşıyor bilginize..(adsl olduğu halde)
  • ben de bir adet halo 3 edition alarak zunecu aldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: megamefta

ben de bir adet halo 3 edition alarak zunecu aldım.

Aramıza hoşgeldin.Her türlü soruya açığzı yardıma ihtiyacın olursa

@ugrvw

Çok saol o kadar da olsun ama

@mokona

En kısa sürede deneyeceğim inşAllah işe yarar

• hoşbulduk.. ilk sorumu sorayım o zaman. ekranın parmak izi olmaması için ne yapıyorsunuz? veya neyle temizliyorsunuz?
  • quote:

hoşbulduk.. ilk sorumu sorayım o zaman. ekranın parmak izi olmaması için ne yapıyorsunuz? veya neyle temizliyorsunuz?

ben cevap vereyim,ben bilgisayarimi temizlemek icin wurth marka pc temizleyici islak mendillere benzeyen bir sey tam adi EDV-reiniger telefon,laptop,mp3 player vs el izlerinin cok kaldigi elektronik cihazlar falan,temizledikten sonra uzun bir sure el izi toz falan tutmuyor.
  • @megamefta

Ben gözlük sileceği kullanıyorumHiçbir iz bırakmıyor

Ya bilgisayarım zune'u tanımıyor daha dün gece attım video filan bugün tanımadı laptop ile de denedim o da tanımadı.Taktığımda windowsun yeni donanım tanıdığında ki ses çıkıyor habire(2snde 1)ara kabloda mı bi sorun var yoksa
  • Orjinalden alıntı: mokona

@tori: zune u harici disk olarak kullanabilmek için bir hack dolaşıyor nette.

http://www.zunescene.com/zune-mass-storage-mod/

yukarıdaki linkten ulaşılabilir. Lütfen yeterli ingilizceniz yoksa denemeyin!

aslında denedim onu ama başaramadım. ayrıca bu işi yapan bir dosya vardı o da işe yaramadı. ayrıca bende de yeni versiyonu yüklerken üstteki hatayı verdi. giderek soğuyorum.

• Zune wireless aracılığı ile bilgisayarla bağlanp dosya aktarımı yapabiliyor.
    Daha ben yapabilmiş değilim ama...(Bilg. wireless olmadığından)
    Bundan kimse bahsetmemiş ilginç..
  • Firmware güncellerken xml lite hatası alan arkadaşlar Microsoft'un sitesinden o dosyayı edinebilirler. Aynı hatayı bende de vermişti dosyayı indirince düzeldi.

Orjinal Xp istiyor yalnız o dosyayı vermek için Microsoft belirteyim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: akrep21

Zune wireless aracılığı ile bilgisayarla bağlanp dosya aktarımı yapabiliyor.
    Daha ben yapabilmiş değilim ama...(Bilg. wireless olmadığından)
    Bundan kimse bahsetmemiş ilginç..

Böyle bir şey olduğundan haberim yoktu.Beni bu konuda birileri bilgilendirirse dener ve gerekli açıklamayı konuya eklerim

@megamefta
    bende ilk başta bu yüzden yükleyememiştim.XML Lite dosyası inince yüklendi

Bu firmware güncellemesi,wireless bağlantısını öğrenirsem onu ve daha bir çok şeyi ekleyeceğm konuya ama şu aralar biraz yoğunum.Hafta sonu ekleyeceğim hepsini

düzenleme : ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyaH BeyaZ -- 13 Şubat 2008; 16:30:14 >

• http://www.youtube.com/watch?v=hu0fE3FczQA

http://www.youtube.com/watch?v=EsKw2Dd9PG4

wireless bilgisayar bağlantısı hakkında görüntülü anlatım...

bilgisayarında wireless i olan arkadaşlar kurup deneyebilir...

wireless üzerinden sadece dosya akttarımı yapılabilir...bu da bence süper kabloyla uğraşma derdi yok...

wireless üzerinden internete bağlanmak gibi bişey yok.Firmware güncellemesi ile de olacağını hiç sanmıyorum...

• quote:

Firmware güncellerken xml lite hatası alan arkadaşlar Microsoft'un sitesinden o dosyayı edinebilirler. Aynı hatayı bende de vermişti dosyayı indirince düzeldi.

Orjinal Xp istiyor yalnız o dosyayı vermek için Microsoft belirteyim :)

dosyanın tam adı ne hatırlıyan var mı bulsak bari bir yerlerden
  • quote:

Orjinalden alıntı: akrep21

http://www.youtube.com/watch?v=hu0fE3FczQA

http://www.youtube.com/watch?v=EsKw2Dd9PG4

wireless bilgisayar bağlantısı hakkında görüntülü anlatım...

bilgisayarında wireless i olan arkadaşlar kurup deneyebilir...

wireless üzerinden sadece dosya akttarımı yapılabilir...bu da bence süper kabloyla uğraşma derdi yok...

wireless üzerinden internete bağlanmak gibi bişey yok.Firmware güncellemesi ile de olacağını hiç sanmıyorum...

Çok teşekkür ederim.Videoyu izledim.Şu anda deneyemiyorum çünkü zune usb kablom bozuldu.Sipariş ettim ne zaman geleceğini bilmiyorum.Geldiği anda deneyip ilk mesaja ayrıntılı şekilde ekleyeceğim

• @SiyaH BeyaZ filmlere alt yazi nasil ekliyorsun?

(pardon yukarda yazmissin simdi gordum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Kocakaya -- 16 Şubat 2008; 14:35:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emorusi

@SiyaH BeyaZ filmlere alt yazi nasil ekliyorsun?

O program gerçekten çok kullanışlı yalnız altyazı çakmadan önce seçilmesi gerek tür var yukarda ona değinmeyi unutmuşum.Ben homecinema'yı seçiyorum wmv'ye çevirdikten sonra gayet net oluyorYardım olabilmişimdir inşAllah
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiyaH BeyaZ

quote:

Orjinalden alıntı: emorusi

@SiyaH BeyaZ filmlere alt yazi nasil ekliyorsun?

O program gerçekten çok kullanışlı yalnız altyazı çakmadan önce seçilmesi gerek tür var yukarda ona değinmeyi unutmuşum.Ben homecinema'yı seçiyorum wmv'ye çevirdikten sonra gayet net oluyorYardım olabilmişimdir inşAllah

cok cok sagol dostum, balshoye spassiba

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.