Şimdi Ara

MİCROLAB X-23 yada X14 5+1 SPEAKER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bu iki ürün arasında kaldım. benim için önemli olan tiz ve midi sesleri. bass o kadarda önemli degil. kullanan arkadaşlar hangisini önerirsiniz şimdiden teşekkürler

• x23
  • X23ü dinledim tiz ve midleri başarılıydı ama x14 den hiç bi haberim yok.Sen en iyisi ikisinide dinledikten sonra kararını ver.
  • peki başka 5.1 önerecek kimse yokmu arkadaşlar? bide bir diger sorum ben bunu ps3 e spdif şeklinde nasıl bağlayabilirim.bide decoder varmış sanırım yeni ögrendim microlab x23 alsam decoder de almam gerekicekmi alsam nasıl bişey almalıyım s/pdif şeklinde baglamak için???
    tşkler şimdiden
  • soruları cevaplıycak yokmu??
  • MICROLAB X14 5+1 SPEAKER decodere sahip gibi gözüküyor şu an ama kullanan varmı bu cihazı acaba
  • microlab x 14 15 23 25 27 bunların hiçbirinde dd decoder yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: -THIEF-

microlab x 14 15 23 25 27 bunların hiçbirinde dd decoder yok

dekodere sahip ses sistemi şu koskoca camiada logitech z5500 mü acaba çok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatokato

quote:

Orijinalden alıntı: -THIEF-

microlab x 14 15 23 25 27 bunların hiçbirinde dd decoder yok

dekodere sahip ses sistemi şu koskoca camiada logitech z5500 mü acaba çok merak ediyorum

Şu an için öyle görünüyor.Ben de bu konudan çok şikayetçiyim.Diğer markalarında çeşitli fiyat seviyelerinde alternatifelr üretmesi lazım bunu logitechin de yapması lazım.Dijital bir set kullanmak isteyen birisi illa 1000tl para vermek zorundamı ses sistemine hangi mantıkla üretim yapıyorlar hala anlayamadım.
  • Everesst ne güzel bi ara çıkarmıştı.Sanırsam logitech firması baskı yaptı evereste biz bu işin tekeliyiz diye onlarda korktu üretim yapmıyo artık.Yada yapıyoda bizzim süperteknoji takipcisi olan segment bilgisayar getirmiyor
  • 1 sene önce fellik fellik aradım yok.şansa bu siteden bı arkadaş--anadolu pc-- buldum.ikinci el.tamır görmuş.120 tlye aldım.Allah razı olsun.Hayır duamı aldı arkadaş:)memnunum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.