Şimdi Ara

Micro SDHC- Micro SD farkı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
40.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • galaxy s5830 i de micro Sdhc Olabiliyormu Peki ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem91

güncel...

Hocam sizi takan yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brody-xtreme

quote:

güncel...

Hocam sizi takan yok..

yok tabi hocam yaaa. ben gittim

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=1100011&productId=ft130771

bunu aldım. üstteki listede 1. sırada olan. pek bi fark göremedim açıkcası. bi tek usb adaptör gibi ufak bir parçası var. içine kartı takınca usb oluyo.

• quote:

quote:

quote:

güncel...

Hocam sizi takan yok..

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=1100011&productId=ft130771

bunu aldım. üstteki listede 1. sırada olan. pek bi fark göremedim açıkcası. bi tek usb adaptör gibi ufak bir parçası var. içine kartı takınca usb oluyo.

Hocam bende s2 varda siz bu konuda üstad olmussunuz ondan size soruyorum sizce hangi class'tan almaliyim.Kartida gule.gule.kullanin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

güncel...

Hocam sizi takan yok..

Hocam bende s2 varda siz bu konuda üstad olmussunuz ondan size soruyorum sizce hangi class'tan almaliyim.Kartida gule.gule.kullanin.

estağfirullah ne üstadı

hocam c10 var. class 10 diye. onu al. ama 32 gb C10 alırsan çok pahalı olur. bence ya 16gb c10, ya da 32gb c6 al. ben 16gb c10 aldım. şimdi fiyatını hatırlamıyorum. class 10 da yazma/okuma hızı.

şimdi baktım, 16gb dahili hafızası var. bence almana bile gerek yok ama, illa alıcaksan, 8gb ya da 16gb iyidir bence. c10 alırsın

•  Micro SDHC- Micro SD farkı?

satici bu urunu plus extreeme speed ozelliginden dolayimimi microSD uyumlu cihaza onermiyor ?

Micro SDHC- Micro SD farkı?

ustte goruldugu gibi essential'a gore plus 'ta 2GB write/read ozelligi olmadigindan dolayimi ?

Micro SDHC- Micro SD farkı?

• Merhaba hocam bir sorum olacak Size ben s4 mini kullanıyorum samsung marka 64 GB SDHC Kart almayı düşünüyorum çalıştırırmı acaba şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Micro SDHC- Micro SD farkı?

işinize yarar sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.