Şimdi Ara

Mİ6 Batarya Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşar. Mi6 kullanmaya başlayalı henüz 2 gün oluyor fakat aklıma bir soru takıldı. İnternetten izlediğim inceleme videolarında genelde telefonun bataryası çok övülüyor, aktif günlük kullanımda bile şarjın arttığını söylüyorlardı. Dün ben de günü yüzde 20 ile bitirdim fakat çok yoğun bir kullanımım yoktu. Benim sorun eski telefıfonlarda bataryanın tam performansa ulaşması için 5-6 şarj gerekiyordu. Bu telefonda da o tarz bir durum var mı yoksa şu an tam performansta mıdır? Cahilliğimi mazur görün çok telefon değiştiren bir insan değilim ve 4 yıllık lg hayatımı sona erdirdiğimden emin olamadım.

• İlk birkaç gün yeni telefon ister istemez çok kurcalanır, cihaz sync yapar, hatta işletim sistemi yükseltmelerinde de kullanıcılar ilk birkaç gün hep şarj durumundan yakınır. Telefonu biraz kullanın, alışın, kullanımınız normale dönünce tekrar değerlendirin bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

İlk birkaç gün yeni telefon ister istemez çok kurcalanır, cihaz sync yapar, hatta işletim sistemi yükseltmelerinde de kullanıcılar ilk birkaç gün hep şarj durumundan yakınır. Telefonu biraz kullanın, alışın, kullanımınız normale dönünce tekrar değerlendirin bence...

tamamdır, teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun.
    LTE ağ türü öncelikli olarak mı cihazı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama tercih edilen ağ türünü 2G seçerek pil kullanım süresini yükseltebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.