Şimdi Ara

Mi Max mi ? Mi Max 2 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kafam biraz karışık. Kararsızım. İki telefonun da birbirine göre üstünlükleri var.
    Sizce hangisini almalıyım?

Mi Max Avantajları:

- Antutu Puanı 80.000 (max 2 nin antutu puanı 60.000)
    - İşlemcisi daha hızlı

Mi Max 2 Avantajları

- Bataryası birazcık daha fazla
    - 4 Gb ram var (max 1 in 3gb)
    - Kamerası biraz daha iyi
    - Hızlı şarj var

Not: İkisini de satın alacağım fiyat aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanizm -- 26 Temmuz 2017; 11:55:11 >

• İkisi de alınmaz, kabak gibi telefondur kendileri. 2.si saçmalık abidesi olmuş açıkçası. İlkinin işlemci seçimi üstüne birde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana büyük ekran telefon lazım.
    Bu fiyatlara daha uygun bir telefon bulamadım.
  • Diğer arkadaşların da görüşlerini merak ediyorum
  • Mi max kullanıcısı olarak mi max 2 ye gerek yok bence. Geçmeyi hiç düşünmedim. Aman aman bir fark yok arada. Ayrıca mi max 2 nin 625 kullandığını düşünürsek daha düşük bile diyebiliriz.

Mi max - 3/64 - 1313 lira
    Mi max 2 - 4/64 - 1389 lira

Arada pek bir fark yok. Daha güncel bir sürüm istiyorsan 2 al. Yok işlemcisi hızlı olsun diyorsan 1 al. SD 625 için pil performansı daha iyi diyorlar. (Benim telefonda 7,5 saat ekran süresi alıyorum ben daha fazla alanda var)

Sözün özü önceliklerine karar verip öyle karar vermek daha mantıklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max 2 seçmeni tavsiye ederim çünkü daha ekran iyi paneli var, görüntü kalitesi daha iyi. Stereo hoparlörü var, quick charge 3.0 var, ayrıca işlemcisi sayesinde daha iyi batarya süresi sunuyor.
  • Max 2 Android güncellemesi olarak belki daha uzun süre güncelleme alabilir,yeni cihaz olması sebebiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında Max 2'de benim dikkatimi en çok çeken özellik Kamerası.. Max 1'e göre daha kaliteli bir kamerası var..
    Ama ön kamerası max 1 ile aynı sanırım.
  • Hepsiburada da Mi Max kalmadı. Max 2 ise pahalı.
    Fiyatı ne zaman düşer sizce? Arada Xiaomi telefonlarda indirime gidiyor mu hepsiburada?
  • Guvenirsen kişisel goruslerimi aktarayim. Belki anlatmisimdir. Merak eden bakar artik

Max alacaktim ben de. Almadim. Cunku 2 daha yeni ve üstün bir cihaz.

Arkadaslar kimisi 625 islemciyi gomuyor. Ben de korkuyordum ancak güzel calisiyor. Idare eder degil guzel. Uygulamalar belli. Oyunlar belli. Yaptiginiz is belli. 625 guzel bir islemci derim.

835 li s8le karsilastirmasina baktim. Aradaki devasa fiyat farkina degecek bir durum yok.

Buyuk telefon seven icin harika cihaz. Oyle kocaman tasinmaz birsey degil. Batarya zaten muthis. Tek kotu yönü kamerasi. Onemliyse almayin

Not4ten gecis yaptım. 3 gomlek ustun bir cihaz bu. Soracaginiz soru varsa buyrun

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Guvenirsen kişisel goruslerimi aktarayim. Belki anlatmisimdir. Merak eden bakar artik

Max alacaktim ben de. Almadim. Cunku 2 daha yeni ve üstün bir cihaz.

Arkadaslar kimisi 625 islemciyi gomuyor. Ben de korkuyordum ancak güzel calisiyor. Idare eder degil guzel. Uygulamalar belli. Oyunlar belli. Yaptiginiz is belli. 625 guzel bir islemci derim.

835 li s8le karsilastirmasina baktim. Aradaki devasa fiyat farkina degecek bir durum yok.

Buyuk telefon seven icin harika cihaz. Oyle kocaman tasinmaz birsey degil. Batarya zaten muthis. Tek kotu yönü kamerasi. Onemliyse almayin

Not4ten gecis yaptım. 3 gomlek ustun bir cihaz bu. Soracaginiz soru varsa buyrun

Aynen katılıyorum. Ben de note 4 den bu telefona xiaomi mi max 2 ye geçtim. Şarjı 2günü çıkarıyor. Çok memnun kaldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Max 1 aldım.

Teşekkürler :)
  • Ben max kullanıyorum. Max 2yi görmek güzel olurdu. Kamerası çok kötü. Şarj süresi de uzun. Bunların iyileştirilmesiyle major iki derdime çare bulacağımı umarak 2'yi alırdım ben olsam

• Meizu pro 6s plus al unut batarya detlerini. Ayni fiyat 4gb ramli vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: sglmhmt

Ben max kullanıyorum. Max 2yi görmek güzel olurdu. Kamerası çok kötü. Şarj süresi de uzun. Bunların iyileştirilmesiyle major iki derdime çare bulacağımı umarak 2'yi alırdım ben olsam

İnsanlar anlamsız şekilde Antutu puanı peşinden koşturuyor. Halbuki bir sürü arguman var ortada. Max 1'i elden çıkartıp Max 2 alacak olursanız kesinlikle daha iyi bir seçim yaptığınızı zamanla kendiniz görüp her türlü platformda anlatacağınıza eminim.
  • Kardeşler mi max 2nin baya yüksek sar değeri var devicespefication sitesine göre kutusunda ne yazıyor?

• FerDi5 F kullanıcısına yanıt
    Çift simkart kullandığı için sar değeri yüksek. Sar değeri meselesine takılma. Avrupada şurada burada satılmasına izin veriliyorsa sorun yok demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sglmhmt

Çift simkart kullandığı için sar değeri yüksek. Sar değeri meselesine takılma. Avrupada şurada burada satılmasına izin veriliyorsa sorun yok demektir.

Valla karfeş mesele avrupa değil.Mesele sağlık ona kalırsa avrupada marketlerdede tonlarca zararlı gıdalar satılıyor kimsede birşey demiyor onları yalnız para ilgilendirir.Ama genede teşekkürler cevabın için ama samsungun ve bazı firmaların çift simli telefonları ona kıyasla baya az sar değerine sahip buda biraz firmanın işçiliğine kalan mesele

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.