Şimdi Ara

Mi box tivimate premium (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
974
Cevap
56
Favori
90.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ömürlük lisans için yer arıyorum var mı yeri olan?
  • Merhaba tivimate hesabımı nasıl sifirlayabilriim

• Tivimate player tablette çalışıyor mu acaba ?
  • Mubi tv isteyen pm den yazabilir
  • Merhaba ben kendim için almıştım ömürlük lisans ancak artık ihtiyacım kalmadı. Tek tek ya da 5 kullanıcı için toplu devredebilirim.
  • Uydu3405 U kullanıcısına yanıt
    Siz bu sorunu çözdünüz mü acaba
    Tablette kullanabiliyor musunuz tivimate i
  • Alınık 1 kişilik hak :) 1 yıllık veya ömürlük farketmez. Uygulamayı deneyimlemek istiyorum.

• Ben de bir kişi olarak katılabilirim.

• 1 kişilik yeri olan varsa katılabilirim,özelden ulaşabilirsiniz.

• Merhaba, tivimate premium için buradan arkadaşlarla ortak aldık ve 4.7.0 kurduk gayet güzel çalışıyordu. Ben mi stick de kullanıyordum sonra güncelleme geldi ve tivimate çöp oldu. Önce canlı-filmler-diziler olarak var olan paketlerden dizileri kaldırıp bunları da filmler paketinin içine attı, herhangi bir dizi kategorisini açınca ayrı paketler halinde olan her bir dizi tek bir liste halinde görünmeye başladı. Afişler kayboldu, info alanı birinde var birinde yok, alakasız bir dizide başka birinin afişi çıkıyor vs vs. Bazı cihazlara 5.0.2 versiyonu gelmiş daha bizim mi stick e gelen birşey yok ama o versiyonu indirenlerde pek çok şeyden şikayet ediyor. Bu konua el atan, bilgisi olan birileri vardır ümidiyle buraya yazayım dedim.

• 1 kişilik yeri olan varsa katılabilirim.
    :https://t.me/gokiman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odessa.13 -- 26 Nisan 2024; 22:19:57 >
  • Ömür boyu lisansta 1 kişilik yer paylaşmak isteyen varsa ben de alabilirim, özelden yazabiilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.