Şimdi Ara

Mİ BAND 4 HEPSİBURADA KAT KAT FIRSATA ÖZEL 169 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
2.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Alana,satana lafım yok kardeş ben kendi adıma sesli düşündüm. Sürekli saate bakan bir öğretmen de zaten tuhaf değil mi? Kaldı ki her sınıfta bilgisayar dahi var. Çalan bir zil var vs vs Ama ihtiyaç duyuyorsanız maliyetine de katlanacaksınız. Alacağınız ürünün en iyi kullanımda ömrünün 1-2 sene olduğunu unutmayın. Sonra zaten kordonu zırt pırt sorun yaratacak. Batarya bittiğinde çöp. Ben olsam normal ucuz bir casio saatle bile kıyaslamazdım ki onlardan birini oldukça uzun süre kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plutonium35 -- 9 Kasım 2019; 11:33:53 >
  • Geçen hafta ben trendyoldn 150₺ ye aldım. 30 usd normal fiyatı ama biz 150-200 ödüyoruz. Bence bizim ülke için almak saçma, ben ettim siz etmeyin adım sayıp saati gösteriyor adımı da çok yanlış sayıyor. Başka bir olayı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacmAdam

Trendyolda 154'e aldık. Buna ek olarak Mi Band 5 çıkacak, bunlar hâlâ Türkçe dil desteği verecekler. (Tabi verilecek mi o da meçhul.) Emoji desteği de gelmeli. Gelen mesajlarda soru işaretleri okumaktan ciğerimiz soldu.
    Hocam aslında yazılımla duzeltilecek çok basit şeyler var ama iste band 5 satabilmek için duzeltmiyorlar.

• geçen hafta şu trendyoldan 150 tl den aldım diyenler. o siteye 1 aydır bakıyorum. 196 tl altına düşmedi hiç. nasıl olabilir?
  • geçen hafta trendyoldan 150 tl ye almadım.bugünde hepsiburadadan 169 tl ye almadım(bitti şuan).band 2 ile yola devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scream__82 -- 9 Kasım 2019; 12:14:44 >
  • plutonium35 P kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ya, çıktığından beri miband2 var, ne kayışı koptu, ne pili bitti. Hâlâ tek şarj, 1 ay

• Bluetooth Kulaklık önerisi alayım!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.