Şimdi Ara

MG ZS EV 2023 72kw 440km menzil ANAKONU (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
17
Favori
48.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçen gün tavanı biraz alçak bir otoparkta radyo anteni sıkıntı çıkarttı. Köpek balığı anteni ile değiştirmeyi düşünüyorum. çok fazla satıcı var, tavsiyesi olan var mı?

MG ZS EV 2023 72kw 440km menzil ANAKONU

resim temsilidir.

• Selamlar. Jant kapakları yüzünden sibop kapaklarını açmak beni zorluyordu hep. Kapakların kenarı da biraz keskin olduğu için bir-iki kez parmağımı acıtmıştım. En sonunda Aliexpress üzerinden daha uzun kapaklar aldım. ₺200 tuttu dördü. Fotoğraf açısı nedeniyle biraz çıkıntılı görünüyorlar ama normalde bu kadar çıkıntılı durmuyorlar.

• snoppy kullanıcısına yanıt
    Suzuki vitara için aliexpressden siyah köpek balığı anten almıştım.
    içimde bir devre de vardı, sinyal çekişi güçlenmişti.
    kendinden yapışkanlıydı.

sibop kapakları içinde teker döndükçe mavi yanan kapak almıştım, ama kısa zamanda çalındılar. dikkat çekmiş demek ki.
  • Merhaba arkadaşlar, takip ettiğim yabancı bir forum linkini paylaşmak istedim. Adamlar MG nin gizli menüsünü bulmuşlar android uygulamaları indirebiliyorlar.

MG ZS EV 2023 72kw 440km menzil ANAKONUmg evs electric cars community forum
    Secret menu Mk2 - Pin
    https://www.mgevs.com/threads/secret-menu-mk2-pin.5912/
  • Haftasonu yağmurlar bastırınca ben de şöyle geçici bir çözüm buldum. Bunu yapmaya ne gerek var denilebilir haklısınız ama nedense bu şekilde içim daha rahat etti :) İnternetteki şarj portu yağmur koruyucu olarak satılan ürünlerden feyz aldım. Uçmasın diye de kaputa sıkıştırdım.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.