Şimdi Ara

MF'DEN TM'YE GEÇİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversitede okuyorum bölümden memnun değilim TM nin bana daha uygun olduğunu düşünüyorum şimdiden çalışmalara başladım fakat tmden hangi kaynaklar alınır ya da hangi kanallar izlenir bunlar hakkında fikrim yok yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Tarih:
    Video: Ramazan Yetgin, Tekrar: Celal Özyıldız
    Soru: ogm materyal, çıkmışlar

Edebiyat:
    Video: İsteğe bağlı Kapmüs
    Not: Limit el kitabı
    Sb: Ogm materyal, çıkmışlar

Coğrafya:
    Video: Yavuz Tuna
    Not: Benim Hocam Video Ders Notu
    Sb:

bu kadar

• coğrafyadan bi şey çözmedim hiç sevmediğim için çıkmışlar vs çöz

• Sagolun hocam yanıtınız için

• Tarih coğ edb için benim hocam kesinlikle kesinlikle
    RAMAZAN YETGİNİ KESİNLİKLE DİNLE KESİNLİKLE

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • matı ve geoyu tam halletmeden edebiyat kesinlikle çalışma gerekirse son 2-3 aya bırak ama tarih zor gelebiliyor onu erkenden halletmen faydalı olabilir cografyaya son 2-3 hafta harita baksan yeter

• Bende geçeceğim fikir görmek için uplamış olayım.Ayrıca bir de sorum var.TM'de mat baya önemli tmci arkadaslar gunde kaç saatini mata ayırıyor merak ettim.

• coğrafyayı hem konu hem de soru olarak limitten çalış kanka zaten limitin soru bankalarını çözsen diğer kaynaklarda çok zorlanacağını sanmıyorum

• schwarzlcht kullanıcısına yanıt
    sagolun hocam video izlemeyin limit sbden mi ilerleyin diyorsunuz, coğrafyaya ilgi duyuyorum biraz temelim var

• Coals kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam sizin dereceniz nasıl istediğiniz sıralamayı elde etmişsinizdir umarım selamlar.

• edebiyat için kitaptan da gidebilirsin ama video izlersen kulağa aşina olur,çabuk ezberlersin tercih senindir

• BrosinAk kullanıcısına yanıt

kanka şöyle diyeyim öncelikle konu anlatımı olarak tyt coğrafyadan mutlaka video izle limit yayınlarının föylerinin videoları vardı youtube'da onları bulabiliyorsan kırtasiyeden veya internetten al youtube'dan takip ederek ilerle baya iyi o ayt coğrafya için de aynısını öneririm limitin föylerini alırsın ama bence ayt için video izlemene gerek yok sadece oku çünkü tytyi halledince zaten aytden video izlemen gerek kalmıyor ayrıca ayt coğrafya baya kolaydır tyt coğrafyaya göre eğer föyleri bulamazsan el kitapları var onları alabilirsin konu anlatımı youtube'daki videolarla aynı değil ama benzer. soru bankası olarak da yine aynı limitin tyt ve ayt coğrafya soru bankalarını al çözümlü zaten limitin kendi sitesinde onları çöz kanka bu kadar. temelin varsa eğer tyt coğrafya için de video izlemezsin çünkü video zaman kaybı olur sana kalmış bir şey o da

Sagol kankam limitten ilerlerim ben haftaya başlayacağım çalışmaya umarım istediğim sıralamayı elde edebilirim bakalım ne olacak

• başarılar dilerim

coğrafya için katılmıyorum sadece video izleyerek(bayram meral tyt-ayt list) 1 tane bile sb çözmeyerek 10 soruda 1b 1y yaptım tabi bu sonuç yeterli olacaksa

• quote:

Orijinalden alıntı: BrosinAk

Sagolun hocam sizin dereceniz nasıl istediğiniz sıralamayı elde etmişsinizdir umarım selamlar.

ham 28k geldi istediğim sonuç değil ama sağolasın

Hocam coğrafyadan hangi kaynaktan yararlandınız siz

• BrosinAk kullanıcısına yanıt

bayram meralin tyt-ayt cografya playlisti + coğrafya cepte kanalı olması lazım harita videoları bu kadar

• Sıralama hedefin kaç

Hocam tekrar mı çalışacaksınız?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.