Şimdi Ara

mf 50-60k (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kanka sen tahat 3k en kötü itü haberlesmeye gidersin yani en kötü ingilizce bölümün türkçesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-012141028 -- 23 Mayıs 2022; 23:3:54 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • valla ben yola 10k hedefiyle çıktım umarım dediğin kadar iyi yapabilirim. yukarıda yazdığım durumlardan ötürü kendime güvenim 0 olduğu için en kötü 30k yapsam yeter moduna girdim.

• ein ausländer kullanıcısına yanıt
    ne 30k lam netler ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-012141028 -- 23 Mayıs 2022; 23:8:3 >
  • en kötü olasılığa hazırlıklı olmak lazım.

• ein ausländer kullanıcısına yanıt
    gecen sene son ay bana da olmustu bu salmıstım dersleri biraz yapamayacağım diye 10k hedefliyordum belki de bırakmasam yazar giderdim,çalıs hocam bırakma gecen seneki benden iyi yapıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venterneved -- 23 Mayıs 2022; 23:13:23 >
  • Venterneved kullanıcısına yanıt
    son 2 aydır “sonlarda bırakan elenir” mottosuyla devam ediyorum ama artık ciddi baydı. son 25 gün kaldı şurada o yüzden istesem de bırakamıyorum vicdan azabı çekiyorum. umarım herkes hedefine ulaşır. şu özgüven problemlerimi aşabilirsem kendi adıma çok iyi olacak. seni de çok takdir ediyorum hocam o sıralamadan mezuna bırakmak büyük yürek ister.

• upotemi

• 240k den 130k için kaldım ben de ama hiç verimli çalışmadım bir deneme çözüp sıkılıp bırakıyorum nasıl sıkılmadan devam ediyosunnnnnnn

• enesemin28 kullanıcısına yanıt

sıkılmadığımı kim söyledi hocam  

şu son aylara kadar iyi çalışıyordum tüm arkadaşlarım üniversiteye gittiği için tek başıma takılıyordum öyle ders falan

sonra aile evinde olduğum için havalar ısınınca bi bayram havası oluştu evde sürekli birisi ses yapıyor dikkatım dağılıyor, kütüphanede de çalışamıyorum

çözüm olarak sabahın köründe uyanıp deneme atıyorum ama eski tempo yok yani

eylül ayında çalışmaya başladım ocağa kadar falan günde min 7 saat çalışıyordum, sonra 5-6lara falan düştü artık bakmıyorum bile saate

şu son aylar çok sıkıcı gerçekten ama buraya kadar gelip bırakmak hiç akıl kârı değil, her gün deneme atıyorum analiz ediyorum tekrar yapıyorum vs.

siz de bırakmayın hocam az kaldı zaten

• türevini al sıfıra eşitle T kullanıcısına yanıt

gaza geldim auuuw manyak herif isot tadında piyasalarda

• Benim de tyt 80 95 arası ayt mat 37 üstü fen 27 32 arası geliyor benim de hedef 30k umarım başarırız

• bu netlere daha iyi sıralama gelmiyor mu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şaka mısınız awk siz?

• Tytm ösym sınavlarında baya fazla düşüyor o yüzden

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.