Şimdi Ara

Mezunlar için Örnek Sistemli Çalışma Programi... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
16
Favori
61.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakir@

Hocam tebrikler güzel bir program yapmışsın.bende kendime yaptım bir program ve ilk meyvesini dershane sınavında gördüm.inşallah seneye istediğimiz yerleri kazanmış oluruzda bu kadar emek boşuna gitmez.

Vayyy be 9 ekimde bu konuya mesaj atmışım,insan eski mesajını görünce nasıl duygulanıyor....

Hocam sonuç ne oldu,hedeflerine ulaşabildin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hocam tebrikler güzel bir program yapmışsın.bende kendime yaptım bir program ve ilk meyvesini dershane sınavında gördüm.inşallah seneye istediğimiz yerleri kazanmış oluruzda bu kadar emek boşuna gitmez.

Vayyy be 9 ekimde bu konuya mesaj atmışım,insan eski mesajını görünce nasıl duygulanıyor....

sen ulaşabildin mi?nereyi hangi bölümü kazandın?

• quote:

Orijinalden alıntı: blacktox55

quote:

quote:

sen ulaşabildin mi?nereyi hangi bölümü kazandın?

Tam hedeflerime ulaştığım söylenemez...dokuz eylul makineyi kazandim

• Emeğine sağlık :) Umarım istediğin yeri kazanırsın seneye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilebe

sonuç noldu ?

Sonuç Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 18 Ağustos 2012; 23:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haskolibasili

Emeğine sağlık :) Umarım istediğin yeri kazanırsın seneye.

Bu sene gidiyorum dostum:D
  • quote:

quote:

Sonuç Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği .
    Sen ne yaptın?

• quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

quote:

Orijinalden alıntı: anilebe

sonuç noldu ?

Sonuç Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

Hayırlı olsun Ashton
  • quote:

quote:

quote:

Sonuç Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği .
    Sen ne yaptın?

Dokuz eylul makine

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

quote:

[size=3]Bu sistemi kurmak için 1 2 ay bozup bozup uğraştım.En sonunda yerine oturttum.Bende gayet iyi işliyor.
    Konuya bizene, diye laf sokma çabasında olan arkadaşlar sizene:Dİsteyen beğenir isteyen beğenmez.Ben program isteyen arkadaslar için paylaşıyorum.
    Bu arada düz lise mezunuyum.Diploma puanım 56.7 sene ko oynadım.Ve geçen sene bıraktım.Benim durumumda olan arkadaslar kendinize güvenin.Masanın başından kalkmayın.Aşırı dikkat eksikliğiniz varsa normaldir.Bendede var.Ama önemli olan o masanın başında oturmak.Oturunca dikkat eksikliği fln kalmıyor

Program biraz ağır program:D

[size=3]Ders çalışma programım:Gece,öğlen,sabah uyanip ders çalısmayi denedim.En iyisi sabah*tan başlamak.Gün ışığı en iyisi!
     Mezunlar için Örnek Sistemli Çalışma Programi...

Resimi masaüstüne indirip zoomlayabilirsiniz.Daha iyi görüntü kalitesi alırsınız.

[size=3]1 aylık konu çalışma programı:Bu program önemli.Size nerede oldugunuzu gösteriyor.Konuyu tamamen bitirince üzerini fosforlu kalemle çiziyrm:D.Üzerini çizince ilerlediğimi hissediyorm:DTatmin oluyorm:ka09:

[size=3]Soru çizelgesi:Gün sonunda ne kadar soru çözdüysem bu çizelgeye yaziyorum.Ne yaptığımı daha iyi kavrayabiliyorm.

[size=3]Tekrar çizelgesi:Tekrar çooook önemli.Örn sınıflandırma tekrari yapiyorm.Yaptıktan sonra - atiyorm.Birdaha yaparsam + ya çeviriyorm.Önceki konularda eşit + ya ulaşirsa baştan tekrar yapmaya başliyorum.

Çözemediğim soruları kesiyorum.Koskocaman panoma iğneliyorum.Konu hakkında baya çalıştıktan sonra, baya soru çözdükten sonra birdaha bakıyorum.Genellikle çözüyorum.Çözemediğim zaman forumlara koyuyorm:)
    Foruma koydugum konular içinde ayrı bir defterim var.Oraya yapistiriyrmki arada tekrar edeyim:)

+Bu çizelgeler ve tablolar duvarda asılı.Her geçtiğimde bakıyorum.Planlar yapıyorum...Daha iyi oluyor.

Arkadaşlar programlı çalışmak için kendinizi zorlamalısınız.Bende çok zorlandım.Ama şimdi sistemli,programlı çalıyorum.Zorlanmadan bişey yapamazsiniz.

Umarım işinize yarar.

Çizelgeleri nereden bulabilirim?

teşekkürler

http://c1110.hizliresim.com/q/v/5qsc.jpg
    http://c1110.hizliresim.com/q/v/5qu7.jpg

hocam çizelgeler duruyorsa, yenilermisiniz rica etsem?

TEŞEKKÜRLER

• günlük 4 saat mola çok fazla değil mi ben yemek molası hariç hiç mola vermiyorum. 3-4 saatte bir 5-10dk müzik dinliyorum sadece. Programa ağır bir program yazmışsın ama bence gayet hafif bir program. Ama ben okadar çalışmama rağmen 400 soruya cogu zaman ulasamıyorum (sayısal da).
  • quote:

quote:

quote:

quote:

[size=3]Bu sistemi kurmak için 1 2 ay bozup bozup uğraştım.En sonunda yerine oturttum.Bende gayet iyi işliyor.
    Konuya bizene, diye laf sokma çabasında olan arkadaşlar sizene:Dİsteyen beğenir isteyen beğenmez.Ben program isteyen arkadaslar için paylaşıyorum.
    Bu arada düz lise mezunuyum.Diploma puanım 56.7 sene ko oynadım.Ve geçen sene bıraktım.Benim durumumda olan arkadaslar kendinize güvenin.Masanın başından kalkmayın.Aşırı dikkat eksikliğiniz varsa normaldir.Bendede var.Ama önemli olan o masanın başında oturmak.Oturunca dikkat eksikliği fln kalmıyor

Program biraz ağır program:D

[size=3]Ders çalışma programım:Gece,öğlen,sabah uyanip ders çalısmayi denedim.En iyisi sabah*tan başlamak.Gün ışığı en iyisi!

Resimi masaüstüne indirip zoomlayabilirsiniz.Daha iyi görüntü kalitesi alırsınız.

[size=3]1 aylık konu çalışma programı:Bu program önemli.Size nerede oldugunuzu gösteriyor.Konuyu tamamen bitirince üzerini fosforlu kalemle çiziyrm:D.Üzerini çizince ilerlediğimi hissediyorm:DTatmin oluyorm:ka09:

[size=3]Soru çizelgesi:Gün sonunda ne kadar soru çözdüysem bu çizelgeye yaziyorum.Ne yaptığımı daha iyi kavrayabiliyorm.

[size=3]Tekrar çizelgesi:Tekrar çooook önemli.Örn sınıflandırma tekrari yapiyorm.Yaptıktan sonra - atiyorm.Birdaha yaparsam + ya çeviriyorm.Önceki konularda eşit + ya ulaşirsa baştan tekrar yapmaya başliyorum.

Çözemediğim soruları kesiyorum.Koskocaman panoma iğneliyorum.Konu hakkında baya çalıştıktan sonra, baya soru çözdükten sonra birdaha bakıyorum.Genellikle çözüyorum.Çözemediğim zaman forumlara koyuyorm:)
    Foruma koydugum konular içinde ayrı bir defterim var.Oraya yapistiriyrmki arada tekrar edeyim:)

+Bu çizelgeler ve tablolar duvarda asılı.Her geçtiğimde bakıyorum.Planlar yapıyorum...Daha iyi oluyor.

Arkadaşlar programlı çalışmak için kendinizi zorlamalısınız.Bende çok zorlandım.Ama şimdi sistemli,programlı çalıyorum.Zorlanmadan bişey yapamazsiniz.

Umarım işinize yarar.

Çizelgeleri nereden bulabilirim?

teşekkürler

http://c1110.hizliresim.com/q/v/5qsc.jpg
    http://c1110.hizliresim.com/q/v/5qu7.jpg

hocam çizelgeler duruyorsa, yenilermisiniz rica etsem?

TEŞEKKÜRLER

2 hafta felan sonra eve geçince yenilerim.

• Seninle aynı durumdayım 5 senedir metin2 oynadım ve düz lisede okuyorum saolsun arkadas cevresi felan hiç ders calısmadım sımdıye kadar bu sene donk etti gunde 7 8 saat calısıyorum dershane okul oldugu ıcın senin programa uyamıcam ama benzer bi program hazırlıcam.
  • resimleri açamıyorum bi yardım ederseniz çok memnun olurum... şimdiden teşekkürler
  • lütfen bu programı tekrar yükleyin bn de ikinci seneye kalanlardanım ne yapacağımı bilmiyorum
  • Bnde Bu Sene Hazırlanacagım Mimarlık İstiorum İTÜ Mimarlık İstiorum 520 puan suan ham 460 puan alıorum denemelerden . Yaz boyunca hiç çalışmadım Fakat Artık çalışmaya başlıyacagım ağır bir program lazım Resimleri Yenilersen Sevinirim ...
  • 2013 konusu sandım pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhatC. -- 17 Ağustos 2013; 16:53:53 >
  • şu linkler neden bir yıl sonra açılmıyor acaba çok merak ediyorum böyle erişemeyince :D
    bu programı kaydedip saklayan var mı?
  • Hocam hangi bölümdesiniz merak ettim guzel program :D

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.