Şimdi Ara

Mezuna kalıp ts-1 2k çekmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır çalışmayla ts-1 100k yaptım.şimdi düzenli bir çalışmayla 2 k civarına çekebilirmiyim sizce yoksa hayal mi olur.hedef bahçeşehir reklamcılık tam burslu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz ''olmaz'' dersek sınava girmeyecek misin?

Sözelde iyi derece yapmanın 2 yolu var

1.çok iyi matematiğin olacak, ygs puanını yüksek getirip ortalamanın biraz üstü lys netleri ile sonuç alacaksın
    2.matematiğin kötü ise ygs türkçe ve sosyalde elinden geleni yapacaksın, daha sonra eve kapanıp deli gibi lys çalışacaksın.

100 bin sözel için çok çok kötü bir derece ama hiç çalışmadım diyorsun. Yani çalışırsan ilk 10 bine büyük ihtimalle girersin ama ilk 2 bin çok kolay değil, okul puanın da iyiyse dene şansını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 6 Temmuz 2015; 4:58:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eski Beyoğlu

Biz ''olmaz'' dersek sınava girmeyecek misin?

1.çok iyi matematiğin olacak, ygs puanını yüksek getirip ortalamanın biraz üstü lys netleri ile sonuç alacaksın
    2.matematiğin kötü ise ygs türkçe ve sosyalde elinden geleni yapacaksın, daha sonra eve kapanıp deli gibi lys çalışacaksın.

100 bin sözel için çok çok kötü bir derece ama hiç çalışmadım diyorsun. Yani çalışırsan ilk 10 bine büyük ihtimalle girersin ama ilk 2 bin çok kolay değil, okul puanın da iyiyse dene şansını.

Diploma puanım 62.50 ile yerlerde.Ama sıkı bir çalışma ile en azından bir devlet üniversitesinde okumak hedefim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim sıralama TS-2 de 5248 . Çok ekstra bi çalışma yapmadım . normalde 3300 dü ama obp 69 olduğu için ki sayısında hayır yok zaten benim attı 5000 lere . O yüzden obp bayaa önemli daha fazla çalışman gerekiyorki anca o açığı kapatıp 1-2 k olasın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanogo

quote:

Orijinalden alıntı: Eski Beyoğlu

Biz ''olmaz'' dersek sınava girmeyecek misin?

Diploma puanım 62.50 ile yerlerde.Ama sıkı bir çalışma ile en azından bir devlet üniversitesinde okumak hedefim

Marmara, İstanbul falan hiç zor değil. 1 senelik disiplinli bir çalışmayla gayet rahat girersin oralara. Fakat dediğim gibi ilk 2 bin zor, diploma puanın da düşükmüş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.