Şimdi Ara

mezuna kalanlar dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene ki puanlarimizi seneye de kullanma hakki varmis onu tam derinlemesine bilmiyorum göz önünde bulundurup arastirin seneye memnun olmayan adam bu seneki puanini seneye de kullanabilecek tarzinda bir seyler soyleniyor ben de duydum bi bakin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok saçma ulan, nasıl bir mantıktır bu. Böyle bir şey varsa yazıklar olsun.
  • o üniversitede okuyanlar için değil mi? memnun kalmazsan eğer farklı bölüme geçme şansın var istediğin bölümün puanından fazla puanın varsa ve o bölümün istediği puan türünden puanın hesaplanmışsa

yani mezuna kalanlar için geçerli bir durumsa 3. seneye kalmaya hazırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: davut_yilmaz

Bu sene ki puanlarimizi seneye de kullanma hakki varmis onu tam derinlemesine bilmiyorum göz önünde bulundurup arastirin seneye memnun olmayan adam bu seneki puanini seneye de kullanabilecek tarzinda bir seyler soyleniyor ben de duydum bi bakin derim

Bu seneki puanı seneye kullanıcaklar için ayrı kontenjan açılcakmış
  • Kaynak gösterir misin? Her duyduğunuza hemen inanmayın arkadaşlar.
  • üniversitede olanlar için o arkadaşlar
    mezuna kalanlar için değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalelim -- 11 Temmuz 2014; 8:54:54 >
  • Ya arkadaslar arastirin dedim ve sunun icin dedim belki seneye bolum degistirenler olursa mezunlarin girmesi zor olabilir bende bilmiyorum eger sizi ilgilendiriyorsa arastirin

• quote:

Ya arkadaslar arastirin dedim ve sunun icin dedim belki seneye bolum degistirenler olursa mezunlarin girmesi zor olabilir bende bilmiyorum eger sizi ilgilendiriyorsa arastirin

Ayrı kontenjandan değerlendiriliyor bahsettiğin olay. Seneye gireceklerle beraber tercih yapmıyorlar yani. +olarak öğrenci 2013 yılında bir bölüme yerleştiyse o yılki puanı gitmek istediği bölümün aynı yıl taban puanından aşağı değilse geçiş yapabiliyor.

Konusu da var forumda.

http://forum.donanimhaber.com/m_87898500/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STMUS -- 12 Temmuz 2014; 4:28:42 >

• Neuroxena kullanıcısına yanıt
    katılıyorum
  • STMUS kullanıcısına yanıt
    Tamam iste bende iddia etmesim haberiniz olsun aklinizda bulunsun sonradan bilmediginiz bir seyle karsilasmayin dedim sagolasin paylasimin icin

• quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

quote:

Ya arkadaslar arastirin dedim ve sunun icin dedim belki seneye bolum degistirenler olursa mezunlarin girmesi zor olabilir bende bilmiyorum eger sizi ilgilendiriyorsa arastirin

Ayrı kontenjandan değerlendiriliyor bahsettiğin olay. Seneye gireceklerle beraber tercih yapmıyorlar yani. +olarak öğrenci 2013 yılında bir bölüme yerleştiyse o yılki puanı gitmek istediği bölümün aynı yıl taban puanından aşağı değilse geçiş yapabiliyor.

Konusu da var forumda.

Arkadas sagolsun gerekli bilgiyi vermis kafanizi karistirdiysam kusura bakmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

quote:

Konusu da var forumda.

Arkadas aciklamis sagolsun kafanizi karistirdiysam kusura bakmayin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.