Şimdi Ara

MEZUN OLUP DERSHANE BIRAKMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dershaneye sanki boşuna gidiyorum gibi geldi.Bilmediğim bir şey nadir çıkıyor gidip bütün gün sanki bildiklerimi tekrar ediyormuşum gibi.Yeni şey çok az öğrendim.Evde çalışan mezun kardeşlerim evde çalışmanın dezavantajı nedir?Evde çalışabilirim ben bütün gün ama yapamadığım sorular vb. nasıl hallederim?Siz nasıl çözdürüyorsunuz soruları ?

• Bu ne lan? Kalan mağdur, giden pişman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta önce yaptığım konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oraya gidilmez kardeşim zaten yol yakınken kurtul o adamdan :d

• sınavda hep ilk 3 teyim hep ama bak istisnasız.Sordukları sorular sırf 12ler ağlamasın evde ailelerine sınav kağıdını gösterdiklerinde gelip dershaneye veliler cart curt konuşmasın diye.Sistem yok bir şey yok bazı derslerde sıkıntıdan gebericem.Sınıf desen 5 kişiden 4ü idiottur.
  • Nasıl 1 haftadır durum daha iyi çalışıyor musunuz sizce? Benim tek problemim soruları kime soracağım çözümlü kaynak dışında ona çözüm bulursam ayrılacağım.
  • gel gör ki aşk nefesmiş aşkı aldın boğuluyor insan

• quote:

Orijinalden alıntı: Olicityy

Nasıl 1 haftadır durum daha iyi çalışıyor musunuz sizce? Benim tek problemim soruları kime soracağım çözümlü kaynak dışında ona çözüm bulursam ayrılacağım.

Kunduz uygulaması var onun icin bi bak istersen bu ay denemek için aldım. 150 soru 50 tl .300 600 paketler falan da var .en fazla 2 dakik bekledim çözümü ve anlaşılır yapıyorlar devam ettiririm büyük ihtimal bu ay da.

• 6 da kalkıp 3 de eve geliyordum. 2 ayda mutlak değere yeni geldiler zaten. Kunduz kullanıyorum ordan çözdürüyorum.

10 TL Kunduz İndirim Kodu IBRAH09

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EEEF5D8A4 -- 10 Aralık 2017; 15:3:42 >
  • Her gece yer yanım titrerken, benim gibi kaderine sövdün mü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler

• dur allasen bahadır tatlıöze bağladı iyice :D

• Mezunum ve evde çalışıyorum,kitapları çözümlü olmasına dikkat ederek alıyorum, yapamadığım yerde çözümlerine bakıyorum olmadı arkadaşlara ya da soru çözüm uygulamalarına atıyorum, dersi de youtubede gayet iyi anladığım hocalardan dinliyorum, bu kadar yani dershaneye gerek duymadığım için gitmedim.

• Hocam evdeki tek sıkıntı elimizde kalem yerine başka bir şey oluyor. Onu da kütüphanede çalışarak halledersin

• Batuhan1000 B kullanıcısına yanıt
    Milli kütüphaneye gidemem ki 80 kişilik salon var oraya da kız kesmeye gelen boş beleş tipler geliyor

• Kardesim pm yollasana bende aynı dertten muzdaribim birbirimize destek oluruz iki dertleselim

• Geçen sene dershane gittim matta 20 net zor yapıyodum şimdi evde en az 30 😁

• Çok para verdiyseniz napip nedip sildirin kaydınızı paranızı alin,benim gibi ucuza kaydolduysaniz ve dershaneyi pek sevmediyseniz yine de gidin ve derslerde istediğinize çalışın evde çalışmadığım için bu yöntem aylardır ise yarıyor

• yok çok para vermedim yani diğer dershanelere göre.Ama bilemiyorum
  • Kaç kağıt verdin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.