Şimdi Ara

Mezun Öğrenci Olarak EBA Kaynaklarından Faydalanabilir Miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EBA Akademik Destek'te sanırım bazı testler varmış. Ben mezun öğrenci olduğum için EBA kaydım yok. Ben bu testlerden faydalanamaz mıyım acaba?

• geçen sene mezunlar eski nolarıyla giriyorlardı. Şimdi aynı muhabbet var mı bilmiyorum da raunt sistemi zaten. Ebalık numara yok aslında

• Ben eski mezun olduğum için hiç EBA kaydım olmadı. Şimdi kayıt yapmaya çalıştığımda yapamıyorum.

EBA Akademik Destek'te sanırım bazı deneme sınavı tarzı testler varmış onları çok merak ettim.

• Ben raunt kullanıyorum denemelerinin pek bir numarası yok 16 tane tyt-ayt denemesi var 20 günde bir açılıyor denemeler. Onun haricinde sorular bilinen kaynakların soruları. Fizik:Avantaj Kimya:Palme Biyoloji:Palme Sorular bunlardan alınmış

• Merhaba, cevabınız için çok teşekkür ederim.

Bu bahsettiğiniz denemeleri satın alıp çözdüğümde, EBA Akademik Destek'teki tüm içeriğe erişmiş olacak mıyım acaba? Bu sorular MEB tarafından konduğu için sınav sorularına en çok benzeyen sorular bunlar olabilir diye düşünmüştüm ve o açıdan bu testlere erişememek beni üzmüştü.

Bir de, EBA Akademik Destek'teki deneme sınavları veya testler sadece Raunt testleri mi yoksa başka bir şey de var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: vooblier

Merhaba, cevabınız için çok teşekkür ederim.

Bu bahsettiğiniz denemeleri satın alıp çözdüğümde, EBA Akademik Destek'teki tüm içeriğe erişmiş olacak mıyım acaba? Bu sorular MEB tarafından konduğu için sınav sorularına en çok benzeyen sorular bunlar olabilir diye düşünmüştüm ve o açıdan bu testlere erişememek beni üzmüştü.

Bir de, EBA Akademik Destek'teki deneme sınavları veya testler sadece Raunt testleri mi yoksa başka bir şey de var mı acaba?

Eba Akademik Destek Mebin hazırladığı içerik değil. İçeriklerinin tamamı Raunt tarafından hazırlanmış. Meb ise bunu satın alarak öğrencilere sunuyor. Yani o denemeleri Raunt hocaları yazıyor. Deneme için raunt alamıyorsunuz. Tüm paketi satın almanız gerek ama kullanan birisi olarak almanızı önermem. Denemelere ulaşmak için 11 yada 12.sınıfa gidip devlet lisesinde veya açık lisede okuyan bir tanıdığınız aracılığıyla Akademik Desteğe giriş yapabilirsiniz.

• Ben 2020 mezunuyum giremiyorum EBA'ya.

• Konuyu aydınlattığınız için çok çok teşekkür ederim.

Son olarak şunu sorabilir miyim: Hani dediniz ya "Fizik:Avantaj Kimya:Palme Biyoloji:Palme Sorular bunlardan alınmış", acaba ben bu belirttiğiniz yayınların deneme sınavlarını alırsam bu durumda EBA Akademik Destek'teki testlerin tamamına erişmiş olacak mıyım?

• vooblier V kullanıcısına yanıt

Branş denemesi sistemde yok. Genel denemeler var. Genel denemelerin bahsettiğim kaynaklarla bir alakası yok.

https://www.youtube.com/watch?v=Tlxeja4rKpE&app=desktop
    bu videonun aciklama kisminda denemelerin hepsinin pdf dosyasi var bunlari cikti alip cozebilirsin

bu donemin denemlerinden daha 3 tanesi sisteme yuklendi diye biliyorum onlar birikince onlarida paylasirlar nette
  • Çok teşekkürler yardımınız ve verdiğiniz bilgiler için. Kusura bakmayın ben kavramlara biraz yabancı kaldım, o açıdan "branş denemeleri yok, genel denemeler var, genel denemelerin o bahsettiğim kaynaklarla ilgisi yok" derken ne kastettiğinizi anlayamadım :)

• Güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vooblier -- 4 Şubat 2021; 14:5:0 >
    Rica ederim hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.