Şimdi Ara

Metrobüs BEYLİKDÜZÜ-AVCILAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
7.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açılmadı daha bitmedi yıl sonu biter sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nextmaster

Metrobüs BEYLİKDÜZÜ-AVCILAR

Anadolu yakasında bişey yokmuş bea.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bountr

Parsellere durak yapmıyor bu gerizekalılar, gidip de pelican mall avm ye durak yapıyorlar sanki çok lazımmış gibi. Zaten hazır köprü var Türksan da hem de binlerce kişinin kullandığı durak, o kadar insanı yürütecekler nereden nereye!! Şikayet edin arkadaşlar.

türksan durağı hem otobüs hem metrobüs durağı olacak. ilkbaşta ambarlı kavşagını düşünüyorlardı. baskı geldi esnaftan galiba
  • Başka ülkede olsa istifa ederdi başkan, bu yüzsüz herif nasıl hala oturuyor o koltukta merak ediyorum. Her akşam 5 metrelik bozuk yol yüzünden trafik oluyor. Alt tarafı geçici bir asfalt yapacaklar onu bile beceremiyorlar. Yollar delik deşik aylardan beri, 90 km ile giderken bam diye giriyorsunuz tümseklere. Arabamda ön takım diye bir şey kalmadı bu kafasızlar yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bountr

Başka ülkede olsa istifa ederdi başkan, bu yüzsüz herif nasıl hala oturuyor o koltukta merak ediyorum. Her akşam 5 metrelik bozuk yol yüzünden trafik oluyor. Alt tarafı geçici bir asfalt yapacaklar onu bile beceremiyorlar. Yollar delik deşik aylardan beri, 90 km ile giderken bam diye giriyorsunuz tümseklere. Arabamda ön takım diye bir şey kalmadı bu kafasızlar yüzünden.

Ben de tam inşaat ne oldu diye soracaktım, anladım, hala eski hali yani.
    Kafayı yerdim heralde orada kalsaydım, iyi olmuş kaçtığım
  • Her gün anıyorum baştop kadiri, bu kadar sorumsuz bir insan daha var mı acaba?
  • İnsanları tek bir güzergahta toplayıp ulaşım sorununu çözemezler.
  • Bugün itibarıyle bilgisi olan arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Honour81

Bugün itibarıyle bilgisi olan arkadaş var mı?

ne öğrenmek istiyorsun yardımcı olayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Ne zaman bitip faaliyete açılacağı ile ilgili net bir bilgi arıyorum.
  • Taşındım 6 ay oldu. Rahatım.

29 ekim'e biterse çok şanslısınız. okadar diyeyim.
  • quote:

quote:

quote:

Hemen hemen bitti gibi.. Avcılar kısmındaki birleşim kaldı büyük ihtimal 1-1,5 aya kadar aktif hale gelir..

yollardaki logar kapaklarını da yere sıfırlasalardı iyi olur
  • Hemen söyleyeyim Pelican MAll - Türksan - Saadetdere - Torium - Carrefour - Haramidere - Migros - Büyükşehir/Beylicium - Bizimkent - Beko - Tüyap
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hemen hemen bitti gibi.. Avcılar kısmındaki birleşim kaldı büyük ihtimal 1-1,5 aya kadar aktif hale gelir..

yollardaki logar kapaklarını da yere sıfırlasalardı iyi olur

He ya, hayvan herifler yolun ortasında 20 cm yükseklik farkı bırakmışlar. Geçen hafta gece gece iyi girdim o logarlara 80 ile giderken, arabam haşat oldu resmen. Yeni asfalt yapılan yola sonradan logar yapmak akıllarına geliyor. Allah'a havale ediyorum bu insanlıktan nasibini alamamış yaratıkları. BaşTOP kadir, boyu devrilesice :)

• Bu metrobüsü bir bitiremediler hala aldı başını gidiyor bir bucuk sene civarı bir süre oldu hala devam ediyor yapımıı.. Ama şu zamanda yollar falan hepsi tamamlanmış.. duraklar falan belirlenmiş üstteki arkadaşlar vermiş zaten durakları herhangi birşey söylemek bize düşmez ve 2 ay gibi süreyle açılabilir çünkü avcılardaki bağlantı yeri daha yapım aşamasında.

Ha gayret Ha devam diyerekten bir bitirebilseler.. Fena olmayacak.
  • bitirilemeyen metrobüs hattının yarattığı trafik yüzünden oluşan zaman ve yakıt kaybıyla istanbuldan karsa otoban olurdu...
    hala aynı firmalar ihaleleri alabiliyor ilginç değilmi?
  • 2013de belediye seçimleri var seçimlrrr 6 ay kala açılır.Baaaak size metrobüs yaptık diyecekler çünkü diyecek başka icraatları yok.Sözde 29ekim 2011 de açılacaktı.1 seneyi geçti 10km yolu bitiremediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tamamdır..
    http://www.rayturk.net/beylikduzu-metrobus-deneme-seferleri-basladi/

hacı bugun eve giderken denicem avcılardan minibüs 50 dk da esenyurt kiptaş a varıyordu kurtuldum artık şimdi metrobus esenyurt'un tam neresinde duruyor ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.