Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.776
Cevap
16
Favori
96.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de öyle. yaklaşık 2 saat kadar oynadım. bu ne saçma bişey dediğim bir an olmamıştı. ama enis kirazoğlunun exodus ile ilgili videosunda 1070 ile kasmalar yaşadığını, 1050ti kullanan arkadaşının gayet akıcı oynadığını söylüyordu. bizim kartlar daha iyi sanırım

video bu: 0:50'den sonra bahsediyor.

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Harbiden hocam bir sıkıntı mevcut 1070de şok oldum ben neredeyse hiç yaşamadım 1050ti ile 1050ti candır
  • Striknin kullanıcısına yanıt
    high-ultra ve 60-75 hz takıntım olmadığı için ben de çok memnunum hem işimde hem oyunda her türlü işimi görüyor. fazlasında gözüm yok şükür ki ucuza kaçmışım diyorum sürekli oynadığım oyunlar yüksek sistem gerektirmediği için bi de bana yetiyor her türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

ben de öyle. yaklaşık 2 saat kadar oynadım. bu ne saçma bişey dediğim bir an olmamıştı. ama enis kirazoğlunun exodus ile ilgili videosunda 1070 ile kasmalar yaşadığını, 1050ti kullanan arkadaşının gayet akıcı oynadığını söylüyordu. bizim kartlar daha iyi sanırım

video bu: 0:50'den sonra bahsediyor.

1070 ekran kartıyla oyunu Low'un üstü ayarda oynayamıyorum demiş. Nasıl yani öyle bir sorun yaşamış anlamadım. 1050 ekran kartıyla biz oynarken şikayet ediyoruz ama biz 1050 kart ile oyunu High da oynarken sorun yaşıyoruz.

Bu arada gecen ay MSI kendisine sürpriz yapıp üst seviye bir dizüstü vermişti. Hatta video atmıştı kendisi o pc ile. O dizüstünü geri mi verdi ki anlamadım.

1050 kartının 25-50 fps arasında high ayarda çalıştırdığı bir oyunu 1070 ile high ayarda hayli hayli açabilmesi lazımdı.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    bir sıkıntı var oyundan kaynaklı elbet hocam. yoksa tabii ki 1070in ağlatması lazım. biz öylesine kendimizi avutuyoruz
  • İyi ki yeni sistem toplamışım dedirten harika bir oyun olmuş. Grafikler ve atmosfer şahaneydi. Çöl bölümü baya Mad Max gibiydi. Üstümüzden geçen örümcekler üç boyutlu gibiydi güzel düşünmüşler.

Ben kötü son ile bitirdim Artyom öldü. Dışarda nefes olmasa bile Anna ile ikimizin nefesi birbirine yeterdi halbuki.
  • işlemci : Q6600 2.4ghz quad core
    Ram : 8gb dual cahannel ddr2
    e.kartı : hd6750

low ayarda bu sistem ile oyunu bitirdim ve oldukça keyif aldım.
    önce 1. oyunu bitirdim sonra 2. oyunu bitirdim ve sonrasında da exodus'u.
    oyunlar arasında da ara vermedim hemen başladım.

çöl bölümü ve havalı alev atan silah en sevdiğimdi, zombileri yakmak kadar keyifli bişey olamaz

oyunuda iyi bitirmek için elimden geleni yaptım ama kötü bitti tam anlayamadım.

diğer iki oyun çok akıcı olmasına rağmen bu oyunun en sıkıntılı yani diyalogları mecbur izlememiz.

• Metro Exodus (2019) [ANA KONU]

• Metro Exodus (2019) [ANA KONU]
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Spoiler kodu diye birşey var.
  • Season Pass geldi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok boş olmuş açık dünya olayına girilmese daha iyi olurdu çölde ateş etmeden yaratıklardan çok rahat kaçıyorsun peşine takilmiyorlar bile. Optimizasyon zaten berbat yapay zeka vasat. 1080 ile 2k da full grafik rshade ile gpu %99 sabit olmuyor. Ara ara gpu kullanımı düşüyor drop oluyor bitir sil bir oyun olmuş. Puanım 4/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunun dlcleri ne oldu gold aldık hala haber yok
  • Oyunu bitirdim, bence açık dünya ve metro atmosferini iyi harmanlamışlar, film gibiydi animasyonlar çok başarılıydı, 4A Games'i tebrik etmek lazım, devamı olmayacak herhalde o şekilde bitti sanki.
  • rx570 ultra ayarlarda 40 fps alıyorum bi acaiplik var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

rx570 ultra ayarlarda 40 fps alıyorum bi acaiplik var mı acaba
    Normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu introdan sonra oyundan atma sorununu ne yaptıysam düzeltemedim yokmudur bunun bi çözümü çıldıracam artık
  • Devam eder seri, ellerinde zaten VR oyunu dışında birşey yok geliştirici firmanın. Benim merak ettiğim Gold edition aldık fakat hala ne gibi DLC'ler çıkaracaklar belli değil.
  • 960m ile oyunu oynayabilen var mı?
    760P Low da dahi fps dropları eşliğinde berbat bir deneyim sunuyor, oyun malum yollardan belirteyim.
  • arkadaşlar spoiler olacak ama

oyunda bir bug var sanırım.tugboat diye bir görevde gemi içerisindeki sahış direksiyona geçiyor ama gemi hareket etmeden yere oturuyor bölüm bitmiyor ne yapmam lazım bilgisi olan
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.