Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.276
Cevap
19
Favori
337.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilmem varsa bana söyle
  • beyler bende bir klip sorayım.metro + çıkan bi klip var.3 tane adam birisi düz saçlı esmer diğeri saçları fırfırlı diğeride normal şaçlı düzgün biri.klibin sonunda bi kadın havuzda yüzüyo falan filen ama gerçekten güzel şarkı o şarkıyı bulursanız crazyboy_emre_15@yahoo.com gönderin
  • ya bi tane daha klip vardı.shakiranın klibi klip komik bi şey batman falan geliyo adamı dövüyolar.klibin ilk başında shakira ile bi adam dans ediyo sonra şarkı başlıyo en sonunda böyle bi adamla kadını pervane gibi bi şey döndürüyo ve pervane kopuyo falan filan o şarkının ismini bilen varsa söylesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre bahadır

ya bi tane daha klip vardı.shakiranın klibi klip komik bi şey batman falan geliyo adamı dövüyolar.klibin ilk başında shakira ile bi adam dans ediyo sonra şarkı başlıyo en sonunda böyle bi adamla kadını pervane gibi bi şey döndürüyo ve pervane kopuyo falan filan o şarkının ismini bilen varsa söylesin

şarkinin adi Shakira - Objection
  • selam diabloXT (gerçi adın ümit miş ama ) ve forumdaki diğer arkadaşlar;

senin bahsettiğin klibi ben de biliyorum ve bu parçayla, söyleyen kişiyi arıyorum...bu arada bu metro+ formunu kim açmışsa allah razı olsun sayenizde metronun bize nedense söylemeye çekindiği bu parçaların adını ve kimin söylediğini öğreniyoruz..
    diabloXT' nin tasvirine ben de birşeyler eklemek istiyorum.. klipte gelinlik tarzı (sanırım gelinlik) bir elbise giymiş küçük bir kız çocuğu ve sürükli sıkıntı içinde hayata küsmüş gibi duran bir baba var...fakat kız sanki babasına sürekli destek oluyor ve ona birşeyler anlatmaya çalışıyor. sanırım kızın annesi ölmüş, adam da eşini kaybedince hayata küsmüş. klipte ayrıca küçük kız, annesinden kalma kolyeyi babası fırlatıp atsa da saklıyor..ve finalde anne beyaz bir ışık süzmesiyle odaya giriyor...
    sanırım bu kadar tasvir yetecektir...bilen birileri varsa yardım etsin arkadaşalar...bulabilen olursa bana bu adresten ulaşabilir mi? mc_halil@yahoo.com...

quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

Arkadaşlar bi de beyaz giyimli hafif siyah tenli bi bayanın söylediği bir şarkı var,arkasında da 3 tane bayan var.Şarkıyı sadece bizim kız söylüyor.Klipte bir anlamda iyilik meleği rolünde filan oluyor.Bi baba ile kızı arasında geçenleri gösteiyor.Baba ağlıyor hatta bu klipte.
    Yarım edin ne olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_halil -- 28 Ocak 2006 16:01:25 >
  • bende bir şarkı sorucam bu ruslananın minibüsle kovalandığı klibi var o şarkının adı nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mc_halil

selam diabloXT (gerçi adın ümit miş ama ) ve forumdaki diğer arkadaşlar;

senin bahsettiğin klibi ben de biliyorum ve bu parçayla, söyleyen kişiyi arıyorum...bu arada bu metro+ formunu kim açmışsa allah razı olsun sayenizde metronun bize nedense söylemeye çekindiği bu parçaların adını ve kimin söylediğini öğreniyoruz..
    diabloXT' nin tasvirine ben de birşeyler eklemek istiyorum.. klipte gelinlik tarzı (sanırım gelinlik) bir elbise giymiş küçük bir kız çocuğu ve sürükli sıkıntı içinde hayata küsmüş gibi duran bir baba var...fakat kız sanki babasına sürekli destek oluyor ve ona birşeyler anlatmaya çalışıyor. sanırım kızın annesi ölmüş, adam da eşini kaybedince hayata küsmüş. klipte ayrıca küçük kız, annesinden kalma kolyeyi babası fırlatıp atsa da saklıyor..ve finalde anne beyaz bir ışık süzmesiyle odaya giriyor...
    sanırım bu kadar tasvir yetecektir...bilen birileri varsa yardım etsin arkadaşalar...bulabilen olursa bana bu adresten ulaşabilir mi? mc_halil@yahoo.com...

quote:

Arkadaşlar bi de beyaz giyimli hafif siyah tenli bi bayanın söylediği bir şarkı var,arkasında da 3 tane bayan var.Şarkıyı sadece bizim kız söylüyor.Klipte bir anlamda iyilik meleği rolünde filan oluyor.Bi baba ile kızı arasında geçenleri gösteiyor.Baba ağlıyor hatta bu klipte.
    Yarım edin ne olur.

şarkinin adi Nadiya - Parle Moi
    klip hakkinda biraz daha ayrinti verince ismini hatirladim
    şarki bende var istiyenlere yolliyabilirim.
  • quote:

Yarım edin ne olur.

aga bu sarkıyı bende arıyorum ama bir turlu bulamadım cevabilen lutfen yazsın kadın melek gibi ufak bir kızı kucagına alıyor sarkıyı ona soyluyor ufak kızın boynunda mavi parlakbi kolye var lutfen yardım
  • Arkadaşlar bi de beyaz giyimli hafif siyah tenli bi bayanın söylediği bir şarkı var,arkasında da 3 tane bayan var.Şarkıyı sadece bizim kız söylüyor.Klipte bir anlamda iyilik meleği rolünde filan oluyor.Bi baba ile kızı arasında geçenleri gösteiyor.Baba ağlıyor hatta bu klipte. kadın melek gibi ufak bir kızı kucagına alıyor sarkıyı ona soyluyor ufak kızın boynunda mavi parlakbi kolye var lutfen yardım edin lutfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre bahadır

beyler bende bir klip sorayım.metro + çıkan bi klip var.3 tane adam birisi düz saçlı esmer diğeri saçları fırfırlı diğeride normal şaçlı düzgün biri.klibin sonunda bi kadın havuzda yüzüyo falan filen ama gerçekten güzel şarkı o şarkıyı bulursanız crazyboy_emre_15@yahoo.com gönderin

Bahsettiğin şarkı ==> 3t - Stuck On You

Çok seviyorum ben! Bu grubun şarkılarını seven varsa benle irtibata geçsin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo5558

quote:

Orjinalden alıntı: first angela

quote:

quote:

quote:

ben de metro fm de cıkan parcalardan birini arıorum usun samandır ama bulamıorum.ordada isim faln yok
    bi kadın
    lie u lie , it is over, u hate me more and more, it is over gibi sösleri far..
    güselde bi sesi far.
    ah bi bulsam o şarkıyı

klip hakkinda biraz daha ayrinti verebilirsen şarkiyi bulabiliriz...
    şarkiyi söyliyen kadin ne giyiyo örnegin

sorunda o zaten klibini hiç görmedim saten ben metro fm de demiştim.neyse bulamadım hala hep cıkıo adınada yetişemiyorum ..böle yetişemeyince yada sonunu dinledikçe daha çok hırs gelio..
    ya böle
    lie u lie
    lie u lie
    u will never forgive me felan dio işte..tüm bildiğim bu

radyo 5 te yine cıktı ama yine yetişemedim
    ya lütfen biri yardım etsin
    nakarıtında
    lie u lie
    say u lie
    u dont have any

felan dio işte lütfen yardım edin yaaaa

baya ugraştim sözlerine filan baktim senin aradigin şarki Anna Vissi - Lie olmasi lazim. indir dinle bence

ahrikasınıs yaa teşekkür ederim 35 kes oldu dinli,orum sanırım..cok saolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: enisgunay

Arkadaşlar bi de beyaz giyimli hafif siyah tenli bi bayanın söylediği bir şarkı var,arkasında da 3 tane bayan var.Şarkıyı sadece bizim kız söylüyor.Klipte bir anlamda iyilik meleği rolünde filan oluyor.Bi baba ile kızı arasında geçenleri gösteiyor.Baba ağlıyor hatta bu klipte. kadın melek gibi ufak bir kızı kucagına alıyor sarkıyı ona soyluyor ufak kızın boynunda mavi parlakbi kolye var lutfen yardım edin lutfen

evo yazmış işte yukarıda o şarkı nadiya - parle moi
  • benimde sormak istediğim bi klip war. bi grup zenci war.söyleyen adam kendine son model bi araba alıyo. bayağı bi para verio arabaya. sonra bunlar bi eve partye gidiolar. polisler gelio söyleyen adamın bi kaç adamını hapse tıkıyo. sonra bu adam gidio bu polislere bayağı bi para verip arkadaşlarını kurtarıo en sonunda. hip hop tarzı müzik. adamın dişlerinde tel wardı galiba. sanırsam iki sene önce wardı bu.

yawws bi türlü bulamadım şu klibi kahrımdan ölcem walla
  • quote:

Yarım edin ne olur.

evet onu bende arıyorum ne idi o yahu ???
  • http://195.151.251.41:777/516af46066c42b40898952edd1a752c1fe414fb4d8ff5f74491b8ac7a071e6b3--01%20-%20Nadiya-Parle%20moi

sonuna nokta mp3 ekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonwolf -- 30 Ocak 2006 17:25:04 >
  • ruslananın dediğim minibüsle kovalandığı şarkıyı bilen yokmuuu?
  • ...teşekkürler evo5558...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: only_rock_metal

Arkadaşlar size arayıp durduğum bir Metro+ klibi soruyorum bileniniz vardır belki:
    Klipteki şarkıyı zenci bi kadın söylüyo ve şarkı Mario Winnans'ın I Don't Wanna Know şarkısının müziğiyle aynı. Karanlık bir ortamda geçiyor biraz. Beyaz lambayla aydınlatılmış bir odada ise zenci bi adamla bi kadın eğleniolar. Solist olan zenci kadınsa siyah bi arkaplanın önünde "I Don't Wanna Know" ile aynı müziğe sahip olan şarkısını söylüo (((hatta aynı şarkı diyeceğim ama sözleri pek uyuşmuyo)))... bilen var mı kim söylüo ve şarkının adı ne???

Pirates - You Should Really Know
    aradigin şarki bu galiba....

bir ekleme yapmak istiyorummmm........evo5558 in dediği bir kapsamda doğru...pirates te bu parçayı söyleyenlerden... ben bu parçanın adını öğrendikten sonra 13 ayrı versiyonunun olduğunu öğrendim...metroda çalınan iki versiyon var... birisi orijinali bir zenci adam söylüyor: Mario Winans-i don't wanna know; diğeri ise senin aradığın Shola Ama- You should really know...ben 13 farklı versiyonunu dinleme şansı buldum..remixleri de birbirinden güzel...Pirates te bu versiyonlardan biri...bu parçayı öğrenmek istemeyen kalmamış...umarım bu yazılan cevap en sonu olur...BURAYA BAKIN ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_halil -- 31 Ocak 2006 19:00:22 >
  • Arkadaslar sanırım zenci bi adamın soyledigi bi sarkı var. Sarkıda bi kac tane hatun var . Sarkı sözü ise yok gibi bisey , Sarkinin adini cakaron makaron gibi bisey olarak hatırlıyorum. Eleman böyle baygın baygın biseyler geveliyor hızlı sekilde ama sanki dayak yemis gibi konusuyor :) Kesinlikle ingilizce değil. Bilen varmı ? devamlı calıyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.