Şimdi Ara

metin2 yeni bir başlangıc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar en son 4 sene evvel oynamıştım derslerim dışında üniversite hayatomda da fazla bi oyun oynamadım pc de. Tekrar onlıne oyun heyecnaı alayım dedım öyle pek iddaalı başşlangıc değil benim ki zaten vaktımde yok ama düzgün şekilde zamanım oldukca bi karakter kasmayı planlıyorum. PvE ıcın bı karakter kasacam büyülü silah. Para kasmak hosuma gidiyor. Bi müddet 1. Köyde metin kesip bk toplayacagım Karadeniz deyim gelmek isteywn varsa başlangıc yapmak isteywn +20 yaş arkadaşları beklerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 20 yasindan kucugum yas sorun olmazsa beraber oynayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben de sizin gibi düşünüyordum karadenize başladım fakat çok fazla hile oldugu için oyundan eski zevki alamadım. Singapur sunucusunda oynamaya başladım dün, oyuncu sayısı tabiki tr kadar değil hatta trnin yarısı fakat farklı client oldugu için hile 0. Hilesiz oynuyorsanız bir düşünün derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: the real komp

hocam ben de sizin gibi düşünüyordum karadenize başladım fakat çok fazla hile oldugu için oyundan eski zevki alamadım. Singapur sunucusunda oynamaya başladım dün, oyuncu sayısı tabiki tr kadar değil hatta trnin yarısı fakat farklı client oldugu için hile 0. Hilesiz oynuyorsanız bir düşünün derim

Singapur falan hikaye kardeşim dün karadenizde mavi bayraga bi gittim alestanın 2007 2008 dönemlerindeki gibiydi her yer pazar kaynıyor binbir çeşit item var rekabet var. suanki item durumum full bk keserek;

+9kdp 31 ort 10 delici +4 canavar
    +9 abanoz
    +9 gümüş
    2k kolye
    1k ayakkabı
    +9 dmeir kask
    +7 düz ölümcül
    +9 17 ort temz dolu
    Bedensel char suan 44 levelim 2 hafta oldu başlayalı. 25 level şaman kastım. Pazarlardan tecrübe yüzügü çekerek kasılıyorum hızlıca. Skillere ve biyologu önemsemiyorum suan için ilk hedefim hızlıca 65 olmak. hedefim savascıyla para ve item yapıp ninja kasıp oynamak.

Basarılar herkese.

Not: ilk postta da dedigim gibi okul ile ilgili ilişiğimi kestikten sonra döndüm oyuna. Lisede bulunan veya unı ilk yıllarında olan arkadaşlarıma fazla vakit ayırmamalarını öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: ennnes58

quote:

hocam ben de sizin gibi düşünüyordum karadenize başladım fakat çok fazla hile oldugu için oyundan eski zevki alamadım. Singapur sunucusunda oynamaya başladım dün, oyuncu sayısı tabiki tr kadar değil hatta trnin yarısı fakat farklı client oldugu için hile 0. Hilesiz oynuyorsanız bir düşünün derim

Singapur falan hikaye kardeşim dün karadenizde mavi bayraga bi gittim alestanın 2007 2008 dönemlerindeki gibiydi her yer pazar kaynıyor binbir çeşit item var rekabet var. suanki item durumum full bk keserek;

+9 abanoz
    +9 gümüş
    2k kolye
    1k ayakkabı
    +9 dmeir kask
    +7 düz ölümcül
    +9 17 ort temz dolu
    Bedensel char suan 44 levelim 2 hafta oldu başlayalı. 25 level şaman kastım. Pazarlardan tecrübe yüzügü çekerek kasılıyorum hızlıca. Skillere ve biyologu önemsemiyorum suan için ilk hedefim hızlıca 65 olmak. hedefim savascıyla para ve item yapıp ninja kasıp oynamak.

Basarılar herkese.

Not: ilk postta da dedigim gibi okul ile ilgili ilişiğimi kestikten sonra döndüm oyuna. Lisede bulunan veya unı ilk yıllarında olan arkadaşlarıma fazla vakit ayırmamalarını öneririm.

hocam karadeniz yangcıların mekanı üstelik her yer bot, oynanmıyor. 2-3 kişi marmaraya başladık karadenizden daha boş fakat etrafta botlar yok gelen olursa beklerim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ennnes58

quote:

+9 abanoz
    +9 gümüş
    2k kolye
    1k ayakkabı
    +9 dmeir kask
    +7 düz ölümcül
    +9 17 ort temz dolu

Basarılar herkese.

hocam karadeniz yangcıların mekanı üstelik her yer bot, oynanmıyor. 2-3 kişi marmaraya başladık karadenizden daha boş fakat etrafta botlar yok gelen olursa beklerim

Real charlar var yangcıların botuna daha rastlamadım. Gerçek hesaplar bot kuruyor

• vallla bende düşünüyorum başlamayı 1-2 haftaya eğer guzel +18 bi grup varsa beraber oynayalım maksat eğlenmek muhabbet
  • the real komp T kullanıcısına yanıt
    Marmarada oynuyorum 75 levelim zihinsel
    Ama şuan giremiyorum, üniversite bitince girecem. Haftaya finaller başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DanPat

vallla bende düşünüyorum başlamayı 1-2 haftaya eğer guzel +18 bi grup varsa beraber oynayalım maksat eğlenmek muhabbet

Karadenızede bklerm + basark ılerlyrum gelışıyorum. +7 ölumcul 2 m alıyorum 9 a denyrum 20 ye char kasıp efsunluyorum efsununa gore en az 30 m den satyrum

• Dünkü exp etkinliginden yararlanıp savascımı 48 yaptım. Ninjam 28 levelde suan onu da exp yuzuguyle+lıderın kıtabı+exp bonus ile combo yaparak kasmaya calıstım ama karadenız kalabalk oldugu ıcın ancak bu kadar yapabıldım. Sımdılık sadece nınjamı 34 te bırakıp bk okutcam dönüşüm+sun zi+ sui ve bıcak xevırme. sui bk m3 e 1 bk kaldı bakalm savascım 75 olana kadar umarım G olur. savascı charımda sadece biyologları yapmaya calısıcam. oynamayacagım için skiller hem para hem zaman kaybı. Belki ilerde cok para kasabılırsem hava bk dwpolayıp G acabılırım

• daha yeni indirdim durum nasıl bilmiyorum ya 7 skilli olmul galiba pek anlamadım bakalım oyunu da unuttuk tekrar sura kasacağım da sınıfa karar veremedim
  • von Goethe kullanıcısına yanıt
    Büyülü silah kesnlklıkle

• Beyler world of metin2'yi görünce biraktim tryi. Server gercekten baya iyi ve anlık 1k online oluyor genelde pazarlar hariç. Gelirseniz beklerim her şey tr gibi sadece at görevleri falan günde bir değil, her dört saatte bir yapiliyor

• Yazın ben de tekrar doncem

• Bende başlangıç yapmak isterdim fakat durduk yere unicorn da şimdi saruhan oluyor galiba güp güzel hesabım suçsuz yere ban yedi,keşke kaldırılsada oyunuma dönebilsem çok özledim ya
  • 70 oldum gençler para kasmaya calışıyorum şaman 50 level. skiller m5 biyolog lanetteyim biliyosunuz daha 2 ay oldu baslayalı anca anca ilerlliyorum. 5 efsun item yok suanda bende ama ilerde umarım olacak herşey fazla vakt ayıramıyorum oyuna

• çok iyi gidiyorsunuz hocam başarılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.