Şimdi Ara

Metin2 pvp serverler Zor, Kolay, Orta, 120 Silahlı Açıklama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Metin2 pvp serverler Zor, Kolay, Orta, 120 Silahlı Açıklama
    Merhaba arkadaşlar

Metin2 pvp serverler kurucuları genelde sizleri memnun etmek için elinden geleni yapmaktadır.Arkadaşlar pvp serverler özelliklerinden bahsetmeden önce metin2 oyununa başlamayıp internette gezerken bu yazıyı görür ve başlar aman diyim sakın başlamayın.AŞIRI bağımlılık içerir.Arkadaşlar herkez son zamanlarda server açar oldu ve herkezin yaklaşık her açılan server oynanmaya başladı bizde bu serverlerin topluca özelliklerinden bahsedeceğiz.
    Arkadaşlar serverleri tek tek açıklayacağım öncelikle bu pvp serverler kaça ayrılır.

1-Zor pvp serverler

2-Kolay pvp serverler

3-Orta pvp serverler

4-120 Silahlı pvp serverler

Arkadaşlar benim kafamdaki budur yanlışım varsa siz düzeltin.Hepsini tek tek açıklayacağız arkadaşlar öncelikle 1 sıradan başlayalım.

Metin2 emek serverler günümüzde bir çok çeşit pvp serverin önüne geçmiş bulunmaktadır.Orta serverlerde son zamanlarda tutmuş yalnız eskiden gelenek haline gelen TR'ye benzer serverler daha çok tutuluyor.Metin2 emek serverler sizleri memnun ediyor çünki emek vererek bir şeyler elde etmek insanın hoşuna gidiyor.Emek serverler genelde uzun süreli oluyor kesinlikle bir oyuna başlayacaksanız herhangi bir şeyinin emek olması gerekiyor diye düşünüyorum.Emek demek insanın alın teri demek para verip bir şeyler elde edilmeyen oyunlar daha fazla ilgi çekiyor.

Arkadaşlar arkadaşlar emek serverler hakkındaki düşüncelerim bu kadar sırayı atlayalım.

Kolay pvp serverler bir dier deyişle metin2 wslik pvp serverler günümüzde çok tutulmasına rağmen birden birede oyuncuların gitmesi gibi bir sıkıntı yaşıyor.Bunu ben şu şekil açıklıyorum.Yaptığınız oyundaki etkinlikler sık olması gerekiyor ki oyuncular kaçmasın.Etkinlikler derken özellikle lonca savaşı yapıyorsanız haftada 1 mutlaka yapmalısınız ya ilk baştan hiç yapmayın yada her hafta yapın çünki loncalar ilk yenilmeden sonra direk bırakan loncalarda var.Bir okadarda yenilgiden sonra loncaya kişi toplayıp bir sonraki savaşı dört gözle gözleyen loncalarda var.Sizler bunları düşünüp daha iyi yerlere gelebilirsiniz.Ayrıca oyun full wslik ise kesinlikde item satışı yapmayın helede oyunda olmayan bir itemi markette satma gibi bir saçmalığı bir yanlışa düşmeyin.Oyununuzdan oyuncular akın akın gider.Wslik pvp serverler en çok hoşlandığım server türüdür yalnız alt konuda bahsedeceğim daha farklı şekillerde.Wslik serverde dönüşümler betaya kadar olmalıdır.Daha fazla abartılmasını ben uygun bulmuyorum.Hem damageler bozuluyor hem oyun yapısı bozuluyor.

Wslik pvp serverler hakkında söyleyeceklerim bu kadar sıradaki orta pvp serverler.

Öncelikle emek serverlerden önce en çok tutulan orta pvp serverler son günlerde büyük emek serverinin 2. server diye açtıkları server türlerinden biridir.Şimdi o serverlerin tabiki isimlerini söylemeyeceğim yalnız sizler zaten orta dediğimden anlıyorsunuz.İtem yapması ve level kasması ne zor ne kolay olmalı ama illaki emek olmalı işin içinde.Ama emek serverlere nazaran biraz daha kolay olması gerekir.Akadaşlar şuanda 55-105 orta derece diye geçen serverler +5.000onlinesi olan serverler bile mevcut.Yalnız adamlar önceden isim yapmış tabiki demin bahsettiğim konu isim yapmış emek serverlerin 2 server diye açtıkları orta düzeydeki oyun patlamış durumda arkadaşlar.Sizlerde bunları göz önünde bulundurarak orta server açabilirsiniz.

Sıra gelelim 120 silahlı serverlere;

120 silahlı pvp serverler dier 3 server dütürnden en çok sevdiğimdir ama silah görüntüleri abartılmadığı sürece.Arkadaşlar 120 silahlı pvp server açıyorsanız kesinlikle wslik açmanızı tavsiye etmiyorum.Aynı orta serverdeki gibi kasılması ve dönüşümlerin emek vererek yapıldığı bir server yaparsanız hem oyunda oyuncuların kalış süresi artar hemde oyunuz daha fazla tutar.Level kasılmasını biraz item yapılışına göre kolaylaştırabilirsiniz tabiki ama kesinlikle item yapmasını orta öneriyorum.Direk servere gir 120 level itemleri tak direk savaşmaya başla gibi bir durum kesinlikle yapmayın hiç tavsiye etmiyorum.Dönüşümleri 5-6 derece yaparsanız eminim oyuncu bakımındanda mükafat olarak alıcaksınız.Arkadaşlar 120 silahlı serverlerden bahsetmişken:

Sizlerinde bildiği gibi en çok edit satışı yapılan 120 silahlı serverlerdir.Arkadaşlar 120 silahlı servere başlamadan önce siteyi mutlaka kontrol edin ve oyuna giriş yaptıktan sonra GM arkadaşa bir msj atın.100TL param var item verebilirmisin gibisinden eğer hesap numarasını atıp yollayın hemen verelim gibi yapıyorsa direk oyun sonu yapabilirsiniz.Arkadaşlar en kötü şey el altından item satmaktır.Bu şekil item satışı yapan serverler çöküşe geçiyor ve paranıza yazık oluyor.Site itemi olabilir 5 efsun %5 dier efsunlardan fazla satabilir bu normal çünkü server giderleride var illaki adamda para kazanıcak.Demek istediğim metin2 editsiz pvp serverler oynayın.Arkadaşlar söyleyeceklerim bu kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.