Şimdi Ara

Metin2 International (Sohbet, Yardımlaşma, Bilgi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cuma günü başladığım serverdan size biraz bahsetmek istiyorum. Global, 1-105 seviye, simyasız ve lycansız, birçok farklı görev ve yeniliğin bulunduğu, oynanışın en ince detaylara kadar düşünüldüğü güzel bir oyun.

Başlangıçta oyun size 1 seviye at ve gerekli itemleri veriyor. Atın 1 level olması sizi yanıltmasın. Yanılmıyorsam 5 levelde "30 adet beyaz yeminli kes." görevi geliyor. Onu yaptığınız zaman birkaç günlük benekli, damage atabilen at veriyor. Atınızı sudak balığı ve madalyon karşılığında zırhlı, kabuk zırh(dokuz kuyruk, alev kral gibi bosslardan elde edilebiliyor.) ve 5 adet madalyon karşılığında asker yapabiliyorsunuz. Ayrıca achievement sistemi diye bir sistem var. Görev yaptıkça, slot kestikçe, metin kestikçe puan kazanıyorsunuz. Bu puanlarla rahatlıkla canavarlı binek, yüzükler, pet ve birçok itemi alabiliyorsunuz.

Balık tutarak iyi para kazanabilirsiniz. Balıkçıda +20 olta var. Izgara balıklar çok güzel özellikler veriyor. %10 canavar, %20 ölümsüz, %20 şeytan, %20 exp bonus, %20 item bonus, +12 güç gibi bir çok özellik veriyor. Ve balık tutmak kolay. Balıkçı arkadaşlara duyurulur

Oyunda yang kasmak biraz zor.Hava bk 1.5-2m arası, siz düşünün Düşürdüğünüz taşları markete satabilirsiniz. Oyunda düşen kılıç, zırh gibi itemlerde iyi fiyata markete satılıyor. 30 silahları sürgün girişindeki mistiklerden düşüyor. Kutsama ve zen sadece slotlardan düşüyor, piyasası gayet iyi. Zehir sadece kuleden çıkıyor. Pet yumurtaları kolay değil, bayağı pahalı. Ejderha tanrısı, kritik itemleri 40 levelden sonra slotlardan düşmeye başlıyor. Şebnemler sabit oran ve 30 dakika. Yeşil şebnem %10 büyü sav veriyor, möng yok. Sura ve şamanlar da fena iş yapmayacak gibi duruyor.

İtem basarken istenilen +basmalar biraz değişik. Binbir tane +basma istemiyor ve kafa karıştırmıyor. +basma itemlerinin piyasası iyi. İtem basarken tek tek itemi sürüklemeye gerek yok. Seri item basma penceresi var. İtem basmak aşırı zor değil fakat level kasmak cidden zor. Her şeyin zorluğu yeteri kadar güzel. Düşürdüğünüz kutsama kağıdının bile bir değerinin olması oyunu daha güzel bir hale getiriyor.

Hatırlayabildiğim kadarıyla bildiklerimi yazdım. Oyunda şimdiden güzel savaşlar dönmeye başladı. 55 level hesap dizenler var. Oynayan arkadaşlar nickini yazarsa akşamları discorddayız, sohbet edebiliriz. Başlayacak olan arkadaşların soruları varsa yardımcı olabilirim.

https://metin2.international/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cazoria -- 12 Kasım 2018; 10:9:56 >

• Hocam oyun içi nickiniz ve bayrak nedir ?
  • Nick Shicary, mavi bayrak. Türkleri loncaya ve discorda topluyoruz Lonca adı TurksComing. Genelde her öğleden sonra ve her akşam eMyraa nickli arkadaş ile twitchte yayın yapıyoruz. Gelmek istersen oyundan veya yayından ulaşabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

Nick Shicary, mavi bayrak. Türkleri loncaya ve discorda topluyoruz Lonca adı TurksComing. Genelde her öğleden sonra ve her akşam eMyraa nickli arkadaş ile twitchte yayın yapıyoruz. Gelmek istersen oyundan veya yayından ulaşabilirsin
    Hocam yayın açıksa link atabilir misin ?
  • Selamlar bu ve Jennifer isimli hesaplar bana aittir. Bende yaklaşık 5 gündür oyundayım balık ve zor maymun zindanında dehşet bir para var. Mümkün olduğu kadar bildiklerimi sizlerin sorularınız doğrultusunda cevaplayabilirim.

Burası da zor maymun zindanı tek çekişte 2Kk. Madalyonun tanesini 500K'dan satıyorum. Kutsama ise 500k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaveez -- 18 Kasım 2018; 13:43:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Chaveez kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin dostum. Madalyon işinde cidden iyi para var. Ben bile mecbur alıyorum :) Ayrıca lorddan çıkan yumurta da 20-25m, tertemiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hoşgeldin dostum. Madalyon işinde cidden iyi para var. Ben bile mecbur alıyorum :) Ayrıca lorddan çıkan yumurta da 20-25m, tertemiz :)

Hosbulduk 30m'den cok rahat gidiyor daha alt fiyata kurmanizi tavsiye etmem. Hatta gecen gun 30m'e biriyle anlastik gittim pazardaki 25'i cekip ona sattim. Alttan x250 madalyon satilir diyorum bazi insanlar inanmiyor yalan soyluyorsun, imkansiz gibi tavirlar kullaniyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaveez -- 19 Kasım 2018; 6:55:06 >
    Günde kaç tane madalyon satabiliyorsun peki?
  • Bu arada haftasonu arkadaşlarla birlikte 90 levele kadar kastık. Oyundaki en ufak exp bonus veren itemi bile kullandık, kasmak gerçekten zor. Kasılırken polonyalı bir grupla ufak bir sürtüşmemiz oldu. Hiçbirimizde vslik item olmadığı için adamlar bizi haşat etti Bedenselden soğudum biraz açıkçası. Zaten vslik olarak düşünmüyordum. Karabüyü açtım ama kasmakta zorlandığım için bıçakçı ninjaya geçtim. Şu an 76 level, yakında 100e atmayı planlıyorum razador ve nemere için. Gavurlar 50 levelde vslik item dizmeye başlıyor, biz anca 105 olduktan sonra diziyoruz
  • quote:

Günde kaç tane madalyon satabiliyorsun peki?

2 saatte 100 adet kasabiliyorsunzu öyle söyleyeyim

Güzel para ama satabiliyor musun? Veya ne kadar hızlı satılıyor?
  • quote:

Güzel para ama satabiliyor musun? Veya ne kadar hızlı satılıyor?

Biraz sansa bagli ben seyisin onune 10'arli kuruyorum 5 m'den gunde 70 adet falan satiliyor neredeyse

• Hocam server nasil kalabalik mi , eger yeterli doluluk var ve serverib gelecegi parlak derseniz baslamak isterim

• Aşırı kalabalık, piyasa iyi durumda. İlk zamanlarda gmler daha çok ilgiliydi, son 4-5 gündür pek bakmıyorlar gibi. Tek sıkıntı yanı bu ama oyunda bir problem yok, her şey tıkırında gidiyor. Ayrıca türk sayısı son günlerde bayağı arttı. Yang alan/satan çok.Dün akşam yang satışından 200 TL kaldırdım
  • Cazoria kullanıcısına yanıt
    Hangi bayrakta oynuyorsunuz , bir lonca var mi dh olarak katilmak isterim discord grubu falan varsa :)

• Bayrak mavi, lonca "TurksComing". Zaten kalabalığız gördüğün birine yazarsan alırız loncaya. Discord vs veririz oyun içinden
  • Server güzel ama level kasmak bir yerden sonra cidden bunaltıcı zorlukta. Başlamadan önce bunu dikkate alın.
  • forSETee F kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle
  • Cazoria kullanıcısına yanıt
    81 den 100e +15 saat(6 saat %30 event) sürdü 105e kasmayı(eğer +%50 exp event olmazsa) düşünmüyorum hayat low levelde güzel :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.