Şimdi Ara

Metin2 Dandanakan 2T + 75LV Bedensel Satılık!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle bu şekil konu açmak yasak mı değil mi bilmiyorum. Eğer yasaksa affola.

Konuya geçecek olursak, hepimizin bildiği gibi artık Metin2 eski tadı ve hazzı vermiyor. Oyun yaş ortalaması 15. Hileciler ve yang satıcılarınıda hesaba katarsak oyunu bırakmamak için hiç bir sebep ortada kalmıyor. Bu nedenle 3 sene önce bıraktığım karakterimi satıyorum.

Hava Kılıcı: P
    K.Çevirme: G1
    Öfke: G1
    Hamle: G1

Görevler bitik, skill kaybı mevcut 3 adet. Server "Dandanakan"
    Ayrıyeten 2T yang satılık, ölücüler uzak dursun. Zaten piyasayı çok iyi biliyorum hakkı neyse çarıda, yangıda o paraya vericem. Özele yazın telefondan görüşürüz. Herkese iyi forumlar!

EDİT: Buraya "şu lv, bütün skilleri P karakterler bile bu fiyat sen nasıl bu fiyat çekersin" gibi şeylerle gelmeyin. O fiyata veriliyorsa 10 güne kalmaz karakter ban yer veya ahlı karakterdir oyundan tat alamazsınız. Deneyimlerim vesilesiyle bunu ekleme gereği duydum. Ve hiç bir yang satan sitenin size yangı %100 verme garantisi yoktur bunuda unutmayın. Bunun yanı sıra neredeyse bütün yang satan karakterlerin isimleri GM'lerde mevcuttur herhangi bir alışverişinizde ban yersiniz. 1'de olmaz 2'de olmaz 3'de olmaz ama muhakkak kaçınılmaz son BANNED olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltraWoodS -- 13 Mayıs 2016; 2:33:13 >

• Günceldir.
  • Günceldir.
  • Günceldir.
  • Günceldir.
  • Karakter satılmıştır. Ancak yanglar hala satılıktır.
  • UltraWoodS kullanıcısına yanıt
    Yangları ne kadara satıyorsunuz ?
  • Güncel. 1.6T yang hala duruyor.
  • UltraWoodS kullanıcısına yanıt
    100m nekadar ?
    veya hepsini almak istersek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabın fiyatı ne kadar
  • Hesap satıldı. Sadece yanglar var elimde. Yorumları okuyunuz lütfen!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.