Şimdi Ara

Metin 2 Aninizi yazin(herkes1 ani yazsin) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
26
Favori
23.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tahminen 8. Sinifta olmam lazim 7. Sinif da olabilir 6 sene once falan yani. Pitaya serverinda oynuyorum, ninjayim ama yapabilecek bir sey bulamiyorum bilgisiz bilgisiz geziyorum ortalikta. Bagirmada bir yazi gordum vadiye okcu araniyor diye, kostum hemen, ZenGA vardi beni kasti iste ben cektim o kesti. O zaman durum boyleydi. Her sey cok daha iyiydi. Daha sonra beni 60 yaptilar arkadasi sonKABADAYI ile. 65 e ben kastim atla donusumle. Ama ilk grandim Hizli Saldiri olmustu hic bilmiyodum oyunu. Sonra birakirken 500 liralik karakteri 135 liraya satmistim arkadasima

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumayın duygulanirsiniz şaka maka hala şöyle bir oyun gelmedi.Türkiye'yi domine eden oyunlardan biri.Knight Online,Metin2 ve şimdi LoL.MMORPG gelse yeni bir tane ve yine domine etse piyasayı ne kadar güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Lordimus

quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

sene 2008 muzik hala aklimda. din din diridin diridinn diridinnn diiiinnn din din diiin

Üzdün

• Bazen ciddi ciddi duygulanıyorum.Sekiz yada dokuz sene önce olması lazım oyunun ilk zamanları 11 yaşındaydım.21 leveldim +6 kargım ile yabani uşak keserkene pot yetiştiremeyip öldüm.Sonra kalkayım mı kalkmayayım mı diye düşünürken bir anda gözlerim büyüdü.Yanımda 71 level bir abimiz var!Adamın üstünde daha önce hiç görmediğim bir zırh var ve parlıyor!Yanımda diz çöküp ağlamıştı.Bu adam ne yapıyor ve nasıl yapıyor diye merak ederken adam gitmeye başladı.Bende kalktım ve peşinden gitmeye çalıştım biraz daha görürüm umuduyla lakin onu bir daha göremedim....
    NOT:Zırh +9 E.T idi.2-3 sene sonra öğrenebilmiştim zırhın adını.O kadar hoşuma gitmişti ki bakkala ekmek almaya giderken üstümde e.t varmış gibi hayal ederdim.Psikolojimi bozmuştu.Baya ağlamıştım.O zaman 45-50 leveller artistlik yapar şehirde afk beklerlerdi.Pm lere de cevap vermezlerdi.Güzel günlerdi be.

• Demircinin etrafını sarmıslardı itemi demirciye veremiyodum :D Off çok iyiydi ya.
  • Oyuna yeni başlamışım açtım bi tane şaman kasıyorum işte 17 18 level oldum ama ayılardan öteye gitmemişim sonra baktım garip bi kapı var, haritadan bakıyorum bakra yazıyo üstünde hay Allah bu kapı nereye çıkıyo ki diye düşünürken biri çıktı içinden sordum pmden ne var bu kapının arkasında diye o da demesin mi ge**lev var.Ben de çocuğum tabi ne bileyim ne demek sonra googlea ge**lev ne demek diye yazıp hayatımın şokunu yaşamıştım 12 yaşımda

• Vay be yıllar ne çabuk geçiyor
  • Bende patlatıyım bi tane.
    Depocunun yanına D3POCU diye yan char açmıştım globalede gerçek depocu benim itemleri bana verin diye yazmıştım.
    Vay be ne günlerdi 😅😅

• LiuKang kullanıcısına yanıt
    Merhaba yazdıklarını okudum gerçekten HİKAYE olmuş :) benim Adım faruk senin ZaRDaNAdaM olarak bildiğin kişi oyuncu adını da yazarmısın güzel kardeşim eskiyi yad ederiz en azından :) Eski Server 1. mizle
  • quote:

Orijinalden alıntı: EunKYunG

Merhaba yazdıklarını okudum gerçekten HİKAYE olmuş :) benim Adım faruk senin ZaRDaNAdaM olarak bildiğin kişi oyuncu adını da yazarmısın güzel kardeşim eskiyi yad ederiz en azından :) Eski Server 1. mizle

Senin nick i hatirladim hocam benim nick de adige idi

• quote:

Orijinalden alıntı: Midoridesu

Oyuna yeni başlamışım açtım bi tane şaman kasıyorum işte 17 18 level oldum ama ayılardan öteye gitmemişim sonra baktım garip bi kapı var, haritadan bakıyorum bakra yazıyo üstünde hay Allah bu kapı nereye çıkıyo ki diye düşünürken biri çıktı içinden sordum pmden ne var bu kapının arkasında diye o da demesin mi ge**lev var.Ben de çocuğum tabi ne bileyim ne demek sonra googlea ge**lev ne demek diye yazıp hayatımın şokunu yaşamıştım 12 yaşımda

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Prens

quote:

Orijinalden alıntı: fatax43

quote:

Orijinalden alıntı: TRPhoenixTR

Adamin nickinin aynisini yazip l yerine buyuk ı yapmistim adminim senin afinin aynısını alabiliyorum demistim adami soymustum

soydugun karakter sura mıydı?

fatax43 parçaları birleştiriyordu.
    Yıllardır aradığı ezeli düşmanını bulabilecek miydi?
    İntikamını nasıl alacaktı?
    Film adı: Tek 7 Hack Dedi
    Imdb: 9.3
    Tür: Dram/Gerilim

Ulan en çok buna güldüm yorumlar arasında

• Okçu olduğum zamanları hatırlıyorum , vadide siyah orkların orda genelde yüksek level savaşçılar olurdu , 3 kişi grup oluşturduk ben okla çeker şaman kutsar savaşçı da keserdi ne güzel günledi be insanın başlayası geliyor tekrardan ama içine ettiler güzelim oyunun, hele lycan denen yeni karakter çıkartıldığında benim gözümde bitmişti artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krethaus

ah ah ilk zamanlar biyologu kadın sanıyodum meğer erkekmiş

Biyolog erkekmiymiş

• O zamanlar tabi 2009 falan mavi taş zırh vardı neyse takıyorum ama millet nasıl dolanıyor yanımda tabi küçüğüm nasıl düşürdüm kendim bile inanamamıştım sonra adam kanka gel bir tanede bana yapalım dedi ve ticareti açtı sonrası

• quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

Metin2 Tramola efsane :) Capoo , ISPANAK , aTiSER , TheNeo , arif , LeGoLaSaGu , yit , MeDuSa loncası , ßlack loncası , 57inciAlay , ProblemTeam , StreetFighTR
    diye gider

Sırf şu 1.koy muzigi yeter su muzigi dinleyip suan bile duygulanmayan yoktur....

guncel

• Yaklaşık 1-2 saat kadar uğraşıp dolunay düşürdükten sonra uzaklardan birisi yaklaştı, geldi yanımda durdu. Dolunayın kokusunu aldı sanırım Adama göstereyim diye dolunayı koydum ticarete, kabul tuşuna basılı tutunca gittiğini bilmiyordum
    Adama diyorum nolur geri ver lütfen çok uğraştım onu düşürmek için. Adamın verdiği cevap '''Hayır ben bunu satacam,nihahahah''.
    Tam iki yıl önce oldu bu, en son metin2 oynadığım gündür.

• Birde ben anlatayım.. Oyun daha yeni 2 sv filan var.Oyuna başlayalı daha 1 ay olmuş olmamış arkadaşın amcası arkadaşa hesabını verip oyunu bıraktı. Hesaba girdik her şey güzel. Ardından depoya bakalım dedik. Bi baktık ki depo ağzına kadar bk dolu.. Arkadaşla bunları alıp markete 200 yangtan tanesini satmıştık.. Bide toplamda 10-15 k para oldu diye sevinmişti.. Kim bilir ne bklar gitti orda..

• Oyunun ilk zamanlari yakamoz (4. Server) yeni açılmış bizde lise1'e gidiyoruz arkadaslarla girmisiz oyuna hic bi sey bilmiyoruz statü desen Allah ne verdiyse skiller hepsine esit dağıtılmış. Neyse 1 2 ay derken 2. Koyde surekli yabani keserek takılıyorum. Olumculu cekmisim seklim var bazen vslerde kaplan takiyorum yendigim adam lvl kac diye sorarsa düşük söyleyip moralini bozmak için öyle böyle derken 2. Koyde sağlam bi ortam yaptik artik orklarda grup kurup okcu arayan hatta hatta okcuyu begenmeyince " ya saglam cek ya da s.go" diyen biri olmusum. Sitede siralama kasiyorum falan. Elimde +7 dolu 3 taşlı kutsama düştügu zaman basip dusurmeler falan neler neler. Ata zirhi cekmisim sonra ark bi hile buldu atin ustunde yürüyorum slotlara tek atıyorum falan. Sonra tabi kacinilmaz son zindan 1. Katta hile partisinde banned :/

Yakamozdan sonra baya bi server gezdim. Grifonda da ilk 100'e girdiğim oldu. Sene 2011'de Halikarnasta 75 lvl 2g'li +9 partizanli ve +8 çelikli zihinselimi satip oyunu biraktim. Halikarnas benim ustalik serverimdi hic hile yapmadan oynamistim ve cidden ismi olan biriydim. Kule dendi mi akla ben gelirdim. 77 lvl bedensel ortagimla surekli kule 7. Kat kasar sonra azrail kesip inerdik. Hey gidi günler üniversiteye baslarken metin2'ye elveda dedim simdi konulari görünce acayip duygulandim :)

• quote:

quote:

Metin2 Tramola efsane :) Capoo , ISPANAK , aTiSER , TheNeo , arif , LeGoLaSaGu , yit , MeDuSa loncası , ßlack loncası , 57inciAlay , ProblemTeam , StreetFighTR
    diye gider

Sırf şu 1.koy muzigi yeter su muzigi dinleyip suan bile duygulanmayan yoktur....

guncel

Alıntıları Göster
    guncel

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.