Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Metal Gear Solid Klavye Ayarı???

3
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Metal Gear Solid Klavye Ayarı???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Selamlar.MGS2 SUBSTANCE oyununu kurdum bilgisyara oynucam fakat klavye ayarı bir acaip herzamanki gibi.(Konami)

Bunu bildiğimiz a,s,d,w tuşlarına nasıl uyarlarız??Yanlış anlaşılmasın oyun açarken Option'dan ayarlandığını biliyorum Da 20tane ayrı tuş var mgs hiç oynamadığım için hangisi ne işe yarar bilmiyorum?Ayarlı olan biri screenshot atabilirmi nete??

Yardım edebilicek olan?

|
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++
  • Binbaşı
    1854 Mesaj
    hocam ben bu oyunu 7 kere bitirmiş biri olarak a,s,d,w yapma deyim bi önce normal yön tuşlarına artı olarak işlevsel tuşları klavyenin soluna yık. E ile nişan alma, shift ile duvara yaslanma, D ile ateş etmeyi ayarla, diğerlerini kendin belirle kendine göre artık.
    |
    |
    Ay’ın kadim dilini kim biliyor şimdi? Ve kim konuşuyor Tanrıça’yla hala? Şimdi sadece taşlar hatırlıyor ayın çok eskiden bize anlattıklarını ve ağaçlardan, çimenlerin hışırtısından ve çiçeklerin kokularından öğrendiklerimizi.
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: N. Flamel

hocam ben bu oyunu 7 kere bitirmiş biri olarak a,s,d,w yapma deyim bi önce normal yön tuşlarına artı olarak işlevsel tuşları klavyenin soluna yık. E ile nişan alma, shift ile duvara yaslanma, D ile ateş etmeyi ayarla, diğerlerini kendin belirle kendine göre artık.
    arkadasim analog kontrollu bir kol al olsun bitsin yaw o oyun ps2 oyunu oldugundan klavye ili biraz zor oluyor
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafayozgat19

arkadasim analog kontrollu bir kol al olsun bitsin yaw o oyun ps2 oyunu oldugundan klavye ili biraz zor oluyor

Alıntıları Göster
    Teşekürler öncelikle.Peki kendi default ayarlarında bir haraketi 3,4 tuşla yapabiliyormuşsun gibi bir olay var.Bu nedir?Veya Left için 4 Right için 4 farklı menü var ne işe yararlar??
    |
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
üniversite
google reklamları
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.