Şimdi Ara

Metal Gear Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben oyunlarda senaryoya çok önem veren biriyim grafikler çok umrumda olmaz genelde bunun için ps4 almaya karar verdim ve metal gear solid'in senaryosunun iyi olduğunu ama karışık olduğunu duydum bana bir şekilde senaryoyu anlatabilir yada bir içerik sunabilirmisiniz (çıkıcak olan metal gear solid oyununu alıp anlayarak oynamak istiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gandalf2100 -- 8 Nisan 2015; 15:58:42 >

• İlk 3 oyunu oynamadan hiçbişey anlamazsın.Metal gear değil oyun piyasadaki tüm filmlerin senaryosunu ezer geçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞevketMarco kullanıcısına yanıt
    işte ben onları nasıl oynicamki belki emülatör falanda onlar için zamanım yok hiçbir özetleyen anlatan bir içerik yokmu diye youtube baktım ingilizcem iyidir ama adamlar 2 dakikada anlatcaz diye saniyede 1 cümle falan kuruyolar anlamak çok zor sanki senaryo basitmiş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalf2100

işte ben onları nasıl oynicamki belki emülatör falanda onlar için zamanım yok hiçbir özetleyen anlatan bir içerik yokmu diye youtube baktım ingilizcem iyidir ama adamlar 2 dakikada anlatcaz diye saniyede 1 cümle falan kuruyolar anlamak çok zor sanki senaryo basitmiş gibi

Ps3 de Metal gear solid hd collection adında 2. Ve 3. Oyunun hd versiyonunu oynayabilirsiniz.ilk oyunu youtube dan gameplay ini izleyebilirsiniz.En fazla 3 saat alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.