Şimdi Ara

Mesut Özil: 11 Maç 0 gol 1 asist (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut fener taraftarının şişirdiği bir balon. Bir halt değil aslında. Alt yapıdan bi körpe kopil al koy ondan daha çok iş yapar. Nerde hurda var fener topluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Form geçici, klas kalıcıdır(!) Ölüsü bile oynar(!)

oynadı 0 gol 0 asist. 2/8 ikili mücadele son mac. sneijderi 28 yasında getirdik ilk maçtan son maça kadar kazandırdıgı herşey ortada. alexin üzerine kımse gelemez mesut bu fizikle bundisliga 2.ligte bile oynayamaz. liver bayern efsanesi geçen bein'de söyledi hffman

• Fenerli arkadaşlar hiç savunmayın haksızsınız. Mesut geldiğinde o kadar abarttınız ki şampiyonluğu tek başına alır havası yarattınız. Şimdi forvetimiz yok, adam oynaöıyordu VS bahanesi yaratmayın
    Futbolu kafasında bitirmiş, aylardır doğru düzgün antrenman bile yapmayan Llaiç bile çıkıp gol atıyor bu ligde.

• Mesut şu haliyle Süper Lig seviyesinde değil. Çalım yok, şutlar zayıf, fizik gücü çok yetersiz.

• 0 gol 0 asist devam

• kadro dışı kalan ömer beyaz bundan daha iyi oynardı

• rahat şampiyon olunabilecekken, yine kaçırılan bir şampiyonluktan sonra mesut özil'i transfer eden ve transferine izin verenler düşünsün. tabi her yiğidin yoğurt yiyişi bir başka oluyor. bu taraftarın çilesi bitmez. balık baştan kokar derler. ah aziz başkan şimdi neden öyle dediğini çok daha iyi anlıyorum. futbolu bilmek var bir de bilmemek var.. demek ki neymiş? her şey para ile elde edilebilir değildir. Mesut Özil: 11 Maç 0 gol 1 asist bir cümle ile noktayı koyalım.

Paranın gittiğine bakma, işinin bittiğine bak.

türkçe meali:

Kişi, bu işi için gerekli olan parayı harcamalı ve harcadığı paraya acımamalıdır. Asıl amaç işi bitirmek olduğu için, kişi de bu işte başarıya kavuştuysa eğer paraya önem vermemelidir.

• Bunu söyleceğimi düşünmezdim ama, karakter olarak beğenmediğim Arda Turan, Mesutu top diye oynar bu sezon. Çok katkı verdi takıma.

• Uçağını bile takip ettik ama malesef fizik gücü yetersiz oyuncular bize yaramıyor

• mesut iyi bir futbolcu ancak daum gibi bir hocayla çalışması lazım

adam geldiğinden beri td görmedi

• Mesut Özil: 11 Maç 0 gol 1 asist

Forvetlerimiz de yakıyor... Kanat oyuncularımız zaten jet, ısı güdümlü füze gibi tam isabet ortalar. Bu ahenki bozan tek etken Mesut... Liste sanırım güncel değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 2 Mayıs 2021; 0:48:37 >
  • Hersh H kullanıcısına yanıt

Hocam şu tabloya baktığımız da ikinci olmamız cidden mucize yani. Ben Fenerbahçenin mevcut düzende bir 4-5 yıl daha şampiyon olabileceğini düşünmüyorum açıkcası. Bizim ne taraftarımız taraftar nede yönetimimiz yönetim. Birlik beraberlik yok. Önümüzdeki sezon da Yabancı teknik direktör fetişimiz ile kayıp olur.Akıllanmayız biz.

• Mesut ghezzal in sol bacağı etmez eskiden oynuyordu en son real de oynadı sistem ve iyi oyuncuların içinde işte mesut anca dibine pas atmaya çalışsın uzun pas verdiği hiç her şeyi geç daha bunu yapmadı alin koç ve acunun iş bilmezligi sonra niye böyleyiz

• Mesut'un fiziği yetersiz tamam ama Ghezzal in de fiziği yok. Tığ gibi, incecik vücudu, kolları olan bir çocuk ve yaptıkları ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 2 Mayıs 2021; 11:50:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Jumma Mubarak Mesut ramazan paylaşmaya devam. Seneye de iş yapamazsa milletvekili olur artık.

• Mesut hiç bir zaman fizikli bir futbolcu değildi zaten aheste aheste oynardı, açın bakın en formda olduğu Real maçlarına öyle fiziği falan yoktu pek hızı da yoktu ama o zaman temposu vardı. Çabuk düşünür çabuk oynardı

Şimdi zaten vasat olan fiziği iyice dibe vurmuş, güç yok nerdeyse korner kullanıyor topu ön direğe gönderebiliyor en fazla, üstüne yaşın getirdiği tempo düşüklüğü de mevcut ben kendisinin kamp yese bile etkili olacağını zannetmiyorum. Kendine bakmamış bu adam çünkü zaten Arsenal'de 1 seneye yakın oynamadı öyle bir aradan sonra toparlamak kolay değil üstüne Mesut gibi fiziki altyapısı zayıf olan bir futbolcunun toparlanması hiç kolay değil.

Alex'in tek bacağı etmez şuan ki haliyle Alex hiç birşey yapamıyorsa bir şut çıkarır maçı falan aldırırdı Mesut'un böyle meziyetleri de yok

Fenerbahçe belki Mesut yerine iyi bir santrafor takviyesi yapsaydı bugün liderlik koltuğunda oturuyordu. Gaza gelinerek yapılan stratejik bir hata bana göre. Zaten oynadığı maçlarda da etkili olduğu bir anı hatırlamıyorum. Fener taraftarı da memnun değil

• Her izlediğimde gülüyorum antidepresan gibi video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 3 Mayıs 2021; 2:32:8 >
  • Marshall-Bruce kullanıcısına yanıt

Bunla "abi falcaoya top gitmiyor" yarışır.

• Bas bas bağırdık almayın diye bu ülke taraftarı adam olmaz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.