Şimdi Ara

## Mesut Çevik Fan Club ## (243 Kişi Olduk) *Clubımız 13 Yaşında* (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
467
Cevap
3
Favori
66.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Beni de ekler misiniz listeye?
  • kac para verionuz :P
  • Ben Hatırladım Bu Adamı Hani Ekran Kartlarıyla falan oynuyo anasayfada çıkıya dh"rin adam zaten yakışıklı o yetiyo isterse G-Force 440 MX 64 MB Ekran Kartıyla Oynasın Yeter Ama Adam Tipsiz Kro Falan O Zaman G-force 8800 GT 512 Mb Lık Ekran Kartı Göstersede kimse izlemez ama mesut çevik daha yakışıklı
  • hoş olmuş ya geçen rüyamda gördüm cs de multi yapıoduk yeniodum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ohhohh

Ben Hatırladım Bu Adamı Hani Ekran Kartlarıyla falan oynuyo anasayfada çıkıya dh"rin adam zaten yakışıklı o yetiyo isterse G-Force 440 MX 64 MB Ekran Kartıyla Oynasın Yeter Ama Adam Tipsiz Kro Falan O Zaman G-force 8800 GT 512 Mb Lık Ekran Kartı Göstersede kimse izlemez ama mesut çevik daha yakışıklı

Ne diyon yaw nickte ohoh
  • ya bu arkadasi bende cok sempatik buluyorum. bi de cok komik

ozellikle gecende Crytek in sahibi Cevat Yerli ile roportaji vardi. cok komikti surat ifadesi

M.Ç: Peki kac ytl fiyattan piyasaya surmeyi dusunuyorsunuz Crysis oyununu Turkiye'de?
    C.Y.: 49 YTL!!!!!!!!!!!!
    M.Ç : ( burada surat duser ) kiikiiikikirk dokuz ytl gibi cok uygun bir fiyattan sunacaksiniz....

bu diyalogdan sonra resmen koptum ben yaaaaa..

Mesut Cevik one man show

• quote:

Orjinalden alıntı: kizilelma

ya bu arkadasi bende cok sempatik buluyorum. bi de cok komik

ozellikle gecende Crytek in sahibi Cevat Yerli ile roportaji vardi. cok komikti surat ifadesi

M.Ç: Peki kac ytl fiyattan piyasaya surmeyi dusunuyorsunuz Crysis oyununu Turkiye'de?
    M.Ç : ( burada surat duser ) kiikiiikikirk dokuz ytl gibi cok uygun bir fiyattan sunacaksiniz....

Mesut Cevik one man show

link ?

• Kimki o?
  • Forumda mesut çevik abimizi tanımıyorsanız eğer sitedeki videolar bölümünden bir video izleyererek öğrenebilirsiniz

"Merhabalar ben Mesut Çevik" diyen şahıs işte o şahıs
  • Eklerseniz sevinirim
  • Çok mülayim bir insana benziyor.Arkadaşlar tezaruhat yapmışlar.Mesut Çevik bizi Laylaya Götür diye...Benim içimden Mesut Çevik bizi Camiye götür demek geliyor.O kadar mülayim gözüküyor gözüme...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Archelot

Çok mülayim bir insana benziyor.Arkadaşlar tezaruhat yapmışlar.Mesut Çevik bizi Laylaya Götür diye...Benim içimden Mesut Çevik bizi Camiye götür demek geliyor.O kadar mülayim gözüküyor gözüme...

• quote:

Orjinalden alıntı: Nero^

quote:

Orjinalden alıntı: kizilelma

ya bu arkadasi bende cok sempatik buluyorum. bi de cok komik

Mesut Cevik one man show

link ?

Evet arkadaşım link ver de biraz da biz gülelim.

• Oyum mesut babayaBenide yazın. Bende severim abiyi.Gerçekten kaliteli sunum tanıtım ve inceleme yapıyor
  • Mesut Çevik i ailecek severek izliyoruz

Valla ekran kartını değiştirdikten sonra pek bakmaz oldum videolara falan
  • Benide ekleyin hocam
  • Tanımıyorum ben bu adamı
  • Millet zahmet olmazsa beni de ekleyin...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.