Şimdi Ara

Meslek lisesine girmek için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kardeşim haftaya sbs ye girecek. Ve açıkcası fazla çalışkan değil. Sınavlarda 500 üzerinden en fazla 260 - 280 arası alıyor. O da meslek lisesinde okumak istiyor. Bugün internetden baktım Ankara - Keçiörendeki neredeyse tüm meslek lisesi puanları 330 dan başlıyor. Tabi bölümüne göre değişiyor. Benim sizden öğrenmek istediğim arkadaşlar bu meslek liselerine puansız girilebiliyormu. Çünkü bir arkadaşım aydınlık evler ticaret meslek lisesinde okuyor ve okul puanı ile girdiğini söylüyor. Evet arkadaşlar bilgilendirirseniz çok sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anadolu olmayan meslek liselerine puansız girebiliyorsunuz.

Ama bence meslek lisesi çok kötü tavsiyem iyi bir düz lise
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfcan

Anadolu olmayan meslek liselerine puansız girebiliyorsunuz.

Ama bence meslek lisesi çok kötü tavsiyem iyi bir düz lise

Bende düz liseye gitmesini istiyorum ama kafasına koymuş meslek lisesine gitmek istiyo bu arada cevabın için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece anadolu teknik ve anadolu meslek liseleri puanla alıyor endüstri meslek liseleri ve mesleki eğitim merkezleri puansız alıyor
  • meslek lisesinde anadolu bölümüne gitmiceksen hiç gitme daha iyi. ben şahsen Anadolu Ticaret meslekteyim sınıf 25 kişi, hocalar çok ayrı ilgileniyor falan. yani okulun politikası çok daha iyi sana karşı

düz ticaretlerdeki arkadaşların yuzde 90'ı bana göre çoban zaten anadolu bölümleri puanla alıyor. düz ticaret veya diğer meslek liseleri diploma puanıyla. tabi bide ilgi duydugun bi meslek olması lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.