Şimdi Ara

Mersindeki duellocularla tanışmak istiyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mersinde yaşıyorum ama burda hiç yugioh ile ilgilenen tanımıyorum.mağazalarda desteler boosterlar baya satılıyor.demekki oynayanlar kart alanlar var.
    burda mersinde yaşayan ve orjinal kartlar alan varsa bana ulaşsın.mağazalara yığınla para dökmektense beni bulun

• quote:

Orjinalden alıntı: PyramidCardShop

mersinde yaşıyorum ama burda hiç yugioh ile ilgilenen tanımıyorum.mağazalarda desteler boosterlar baya satılıyor.demekki oynayanlar kart alanlar var.
    burda mersinde yaşayan ve orjinal kartlar alan varsa bana ulaşsın.mağazalara yığınla para dökmektense beni bulun

sen mersinin neresinde oturuyorsun ben mersinliyim ama orada oturmuyoruz ve yaş kaç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konur97 -- 3 Şubat 2008; 20:43:34 >
  • pozcuda oturuyorum.yaş 19
  • quote:

Orjinalden alıntı: PyramidCardShop

pozcuda oturuyorum.yaş 19

Evet ya gelinde bir kaç duello yapalım biz Pyramid abiyle dün görüştük çok ii vakit geçirdik bende yaz tatillerinde ve sömestr de geliyorum asıl oturduğum yer Kayseri
  • bende mersinde oturuyorum yaş 22 eski cocuk esirgemenin orda yannis ben daha accemiyim yeni başladim yugi oynamaya tanişip goruşmek isterrim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yittix -- 19 Şubat 2008; 17:09:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.