Şimdi Ara

Mersin'de trekking yapan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğer yoksa birkaç kişi toplayıp hafta sonları yapabiliriz.

• Şu an extreme trekking yapılır aslında, afet bölgesi ilan ederler sanırım gün içinde Mersini...

Bu bi yana, her pazar yürüyüşler düzenleyen bir grup var, Mersin Dağcılık Spor Kulübü, her pazar yürüyüşlerinin yanı sıra isteyen gruba da cumartesi - pazar kamplı yürüyüşler, tırmanışlar da sağlıyor, Facebooktan gruba ulaşabilirsiniz, resmi siteleri hâlen aktif mi bilmiyorum;http://www.merdak.org/ giriş yapabilirsiniz. kafa karışıklığı olmasın; pazarları yürüyüş yapıyorlar tırmanış değil, tırmanış için ayrı bir grupları var, eğitim de veriyorlar.

İlginizi çekmezse, bir tek Belemedik gezilerine gitmenizi özellikle öneriyorum, böyle bir tecrübe yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Dwarwendwarfy

Şu an extreme trekking yapılır aslında, afet bölgesi ilan ederler sanırım gün içinde Mersini...

Bu bi yana, her pazar yürüyüşler düzenleyen bir grup var, Mersin Dağcılık Spor Kulübü, her pazar yürüyüşlerinin yanı sıra isteyen gruba da cumartesi - pazar kamplı yürüyüşler, tırmanışlar da sağlıyor, Facebooktan gruba ulaşabilirsiniz, resmi siteleri hâlen aktif mi bilmiyorum;http://www.merdak.org/ giriş yapabilirsiniz. kafa karışıklığı olmasın; pazarları yürüyüş yapıyorlar tırmanış değil, tırmanış için ayrı bir grupları var, eğitim de veriyorlar.

İlginizi çekmezse, bir tek Belemedik gezilerine gitmenizi özellikle öneriyorum, böyle bir tecrübe yok

Aynen hocam şu an Mersin sel altında. MERDAK'ın facebook grubuna istek gönderdim bakalım :) Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: marinerocyp

ben sürekli şu parkurda gidiyorum:

https://www.scribblemaps.com/maps/view/trekking_parkur/trekking
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proxsima06 -- 19 Nisan 2020; 22:15:31 >
  • Hangi koydensiz, ilemin, elvanli ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vayy be cocuklugumun gectigi memleket Tomuk..

o yol ustunde birde yilanli kaya hikayesi vardi sanirim.elvanli cayi(Tomuk deresi) kurumamis su akiyorken vede gencken gitmistik o daglara hey gidi genclik hey...Elvanli pinarbasinda bi atkadasim da vardi onun ismini bile unuttum.Salih..yenidunya agaclarinin icinden geciyordu evlerinin yolu.....offf offf hani benim gencligim nerde...😥😓😪😭😢😤😓😪😭

• quote:

Orijinalden alıntı: marinerocyp

Hangi koydensiz, ilemin, elvanli ?
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proxsima06 -- 19 Nisan 2020; 22:15:47 >
  • 5 ağustos'tan itibaren etkinliklere ben de katılabilirim. Mersin merkezde oturuyorum.

Önceden trekking eğitimi aldım, Bursa ve Batı Karadeniz Bölgesi'nde birkaç etkinliğe katıldım. Oldukça zevkli bir spor olduğunu düşünüyorum. İnsan resmen kendini dinliyor. Bildiğim kadarıyla Mersin'de ünlü parkurlar var.

Toroslar'da 30 km'lik bir parkur belirleyelim derim

Kulüp etkinliklerine katılmak yerine kulüpten bağımsız olarak 5-6 kişi aktivite gerçekleştirebiliriz. Belki kulüpten yanımıza bir uzamn veya eğitimci de alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scene -- 17 Temmuz 2018; 14:47:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.